masinák

 

Fórumok
Microsoft XBOX (és minden,ami XBOX-al kapcsolatos.)
Wii Hungary!  Fórumok  Általános infók  OFF TOPIC!
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
hunMyrte
2017 ápr 26 sze , 02:23


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220
Norbi(HUN) írta ...

Ezt használom én is,de ezzel tudomásom szerint nem lehet irányítani,legalább is én nem találkoztam semmi olyannal.


Pedig állítják, hogy lehet vele irányítani a One-t.
"With an Xbox One:
• Use the app to navigate using your device’s keyboard and touch
• Use the app as a media controller for your Xbox One (play, pause, etc)"
Vissza az elejére
resolve3
2017 ápr 26 sze , 06:03

Regisztrált tag #299
Regisztrált: 2008 okt 02 cs , 09:06
Üzenetek: 975
Grat hozzá! Most már tartsd is meg!
Az Andromeda-ról meg egy tartalmas beszámolót írj, elfogultság nélkül!
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2017 ápr 26 sze , 11:05
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Myrte,ha megtalálod ne felejtsd el velem is megosztani,mert érdekel engem is.Nem jöttem még rá,hogy hol van.

Resolve: Köszi, ez már biztos hogy rám fog r*hadni.
Igazából már az elsőnél is éreztem hogy ezt nem kellett volna még sem.Viszont a Microsoftnak hála minden cuccom ugyan úgy,abban a formában megvan mint anno.A Forza 6 már akkor hiányzott amikor összecsomagoltam az első Boxot.
Az Andromeda-ával asszem majd csak a hétvégén fogok rezegni...megint az van,hogy túl sok a tartalom. A beszámoló helyett majd streamelek belöle inkább,ha át tudom tenni YouTube-ra akkor ide is felteszem majd.Nincs kedvem már irogatni,amikor videózni is lehet. Ejj,de jó újra ezt érezni.
Gears 4-et vedd meg,kellesz a Hordához.

[ Módosítva 2017 ápr 26 sze , 11:08 ]
Vissza az elejére
Weboldal
hunMyrte
2017 ápr 27 cs , 01:47


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220
Annyi szerverük van, hogy el is várható, hogy úgy működjön, mint a karikacsapás Éljen a digitális világ.
Na majd, ha lesz Androidos telefonom, megnézem, hogy mit "hazudnak" a leírásban.
Az Andromédát nagy ívben elkerüljük. Egyáltalán nem kap jó értékelést, és a barátunk is nagyban óvott minket tőle, akinek megvan.
Vissza az elejére
resolve3
2017 ápr 27 cs , 06:14

Regisztrált tag #299
Regisztrált: 2008 okt 02 cs , 09:06
Üzenetek: 975
Én is hallottam a pletykákat, ezért sem mertem még megvenni. A GTA V-el is eléggé bebuktam, mondjuk a játék maga jó, csak az online, ami a leginkább érdekelt elcseszték, de keményen.

hunmyrte, neked vmi RPG játék ajánlás One-ra?
Vissza az elejére
hunMyrte
2017 ápr 27 cs , 09:10


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220
Ebből az 1-6 játékból játszottál valamelyikkel (a maradék kettőt nem ismerem) {link}

Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2017 ápr 27 cs , 11:03
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Köszi Myrte,majd figyelni fogok rá.
Nem tom milyen az Andromeda,de van egy korombeli ismerős Boxon,aki pont azzal csapat és ő nem panaszkodik hogy ratyi lenne.Jó igaz ő nem játszotta az előző részeket így mondhatom azt is hogy nincs összehasonlítási alapja.
Na de majd én a hétvégi Shepis retyet alatt tesztelni fogom.

Apró popó...Ki hogy van megelégedve az új Dashboard-al?
Én megmondom őszintén egy kicsit csalódott vagyok,mert pont azt vették el a konzolból,amit a legjobban szerettem...a sokoldalúságát.Megszünt a jó kis oldalsáv,ahova sok mindent lehetett kitenni.Így lőttek annak a remek kis kombónak,hogy netezés közben benyomom a Tune It internet rádiót,de a videó felvétel kezelőnek is vége,mert nincsen oldalsáv.Szóval nálam ez nagy érvágás volt. Na majd egy jó Forza 6-al elfelejtem ezeket a dolgokat.
Jah...a Beam streamet össze lehet kapcsolni a YouTube-al?Esetleg valaki utánna nézne nekem?Én eddig nem nagyon találtam róla semmit sem.
Vissza az elejére
Weboldal
resolve3
2017 ápr 29 szo , 10:06

Regisztrált tag #299
Regisztrált: 2008 okt 02 cs , 09:06
Üzenetek: 975
Nekem se jön be nagyon az új kinézet. Könnyen megszokható volt az előző, ez viszont elég zárt, kötött és átláthatatlan. Aztán lehet én vagyok csak a béna.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2017 ápr 29 szo , 10:48
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
A rendszere ugyan az mint a régi volt csak az oldalsávot vették ki és betettek kettő plusz opciót az xbox gombos menübe.A Beam stream-et és az xbox gomb funkciót miniben.
Resolve légyszi ha majd lesz időd nézd meg nekem,hogy a DVR-el rögzített videókat feltudja e tölteni az Upload Stúdio.Nálam a renderelés után kidobja,hogy nézzem meg a netemet,mert nincsen kapcsolat,pedig minden rendben van.
Vissza az elejére
Weboldal
resolve3
2017 ápr 30 v , 09:59

Regisztrált tag #299
Regisztrált: 2008 okt 02 cs , 09:06
Üzenetek: 975
Bocsi, hogy nem írtam, de nem tudok vmi miatt üzenetet küldeni. Mikrofonom sajnos még nincs, ezért sem fogadtam el a party-t. Holnap megnézem ezt a videórögzítős dolgot.
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.2422 másodperc, 0.0817 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 69. Memória használat: 1,643kb