masinák

 

Fórumok
Microsoft XBOX (és minden,ami XBOX-al kapcsolatos.)
Wii Hungary!  Fórumok  Általános infók  OFF TOPIC!
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2017 jún 19 h , 11:18
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Igen, ahogy mondod.Nagyon jó hogy van magyar support,de az még inkább,hogy milyen segítőkészek.Még az embert vissza is hívják.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2017 jún 24 szo , 04:10
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Jön Xbox One-ra is.
Nekem ebben a formában tetszik ez a játék, a WiiU-s kicsit bonyolult volt,de ez így első ránézésre egyszerűbnek tűnik.Jó lenne ha cross platform lenne...még az is lehet hogy beszerezném.




Na viszont ezt a stuff-ot tutira begyűjtöm.Nagyon jónak tűnik,tetszik maga a világa...olyan mint egy Devil May Cry.Az egyetlen baj csak az,hogy 2018-ban fog megjelenni.

Vissza az elejére
Weboldal
resolve3
2017 jún 25 v , 10:50

Regisztrált tag #299
Regisztrált: 2008 okt 02 cs , 09:06
Üzenetek: 975
Én örülök az MH-nak. Sajnálom, hogy több karakter skin-t nem mutattak. Nekem ami nagyon tetszik, bár még messze van, hogy kijön az vmi hajós játék volt. Gyakorlatilag egy AC Black Flag, csak tökéletesítve. Ha PVP csatákat lehet nyomni, a saját külsőleg és belsőleg fejlesztett hajóddal, akkor levettek a lábamról.

Őrületes mennyiségű játék jön ki manapság. Október és a November is hoz olyan címeket, ami biztos vétel, csak épp nem tudom, hogyan tudok majd velük játszani. Lassacskán befejezem a Dead Rising 3-at, de azon kívül annyi a befejezetlen, hogy rossz belegondolni. Idő meg nincs ugyebár.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2017 jún 25 v , 04:03
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Ha erre gondolsz, akkor igen ezt én is beszerzem majd,mert oda vagyok a kalózos játékokért,legyen az bármilyen körítésben.



Hát igen sok játék van/lesz...Nálam is van pár cím,ami tuti vétel lesz és hogy ne csússzak ki nagyon az időből inkább bele kezdtem több játékba is,hogy nagyjából végezzek velük, vagy legalább néhánnyal mire jönnek az újjak.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2017 jún 26 h , 03:26
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Nos,pár szöszenet az Andromeda-áról...
Amiben különbözik az elődeitől az az,hogy Shepard kalandjai után asszem kb 600 évvel később folytatódik a történet,amiről még nem sokat tudok.Azt viszont tudom,hogy valóban bazi nagy a galaxis,bazi sok a beállítható cucc,legyen szó fegyverekről,páncélzatról,képességről,előállítható cuccokról...és még megannyi dologról,ami van ebben a játékban,hogy azt sem tudja az ember sokszor,hogy mit csináljon.A történetről nem sokat tudok mit mondani,mert eddig nem sok minden történt,viszont ez még nem jelenti azt,hogy egyáltalán nincs is neki története.Az igaz,hogy az elődeinek már rögtön az elején pörgött a sztori,viszont azt sem kell elfelejteni,hogy igazából az első három rész történetét Shepard barátunk lényegében lezárta,így az Andromeda-ának nem feltétlenül azt a történetet kell hogy folytassa.
Voltak érdekes pillanatok eddig az Andromeda-ában,szó se róla,de természetesen nem olyan ütemben,ahogyan azt megszokhattuk az elődökben.
Itt már nem fogja a játék a kezünket,tényleg oda megyünk és azt csinálunk a játékban,amit csak akarunk.A helyszínek nagyon epikusak és magával ragadóak,habár néhol van némi fps esés,de nem vészes,viszont néhány terep tárgyat lassabban tölt be,de ez nem mindenhol jellemző.A játék zenéje és egyes helyszíneken használt fx-es hangzásai nagyon tetszenek,tényleg jól sikerültek.
Összeségében még nem tudok sok mindent mondani az Andromeda-áról, mert ahhoz még nem játszottam vele eleget,viszont nekem attól függetlenül,hogy nem hozza az első három rész megszokott filingjét még tetszik és látok benne lehetőséget.
Ezt a részt igazából nem hinném,hogy a fejlesztők is folytatásként szánták volna,ezért mi se vegyük annak és hidjétek el,hogy le fog kötni titeket is.



[ Módosítva 2017 jún 26 h , 04:23 ]
Vissza az elejére
Weboldal
resolve3
2017 jún 27 k , 07:08

Regisztrált tag #299
Regisztrált: 2008 okt 02 cs , 09:06
Üzenetek: 975
Norbi(HUN) írta ...

Ha erre gondolsz, akkor igen ezt én is beszerzem majd,mert oda vagyok a kalózos játékokért,legyen az bármilyen körítésben.



Hát igen sok játék van/lesz...Nálam is van pár cím,ami tuti vétel lesz és hogy ne csússzak ki nagyon az időből inkább bele kezdtem több játékba is,hogy nagyjából végezzek velük, vagy legalább néhánnyal mire jönnek az újjak.


Nem ez az. Megtaláltam, Skull and Bones. Oh és akkor lesz PVP is!
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2017 jún 27 k , 03:26
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Jaja...megvan,emlékszem rá.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2017 jún 28 sze , 03:17
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Nem nagy dolog,de lehet neki örülni,hogy magyar support van...

Kedves Norbert .... !

Ezt az üzenetet azért küldtük, hogy megerősítsük, sikeresen megújította a(z) Előre fizetett 15 havi Xbox LIVE Arany tagság előfizetését. Az előfizetés lejárati dátuma: 2018. november 1.. A szolgáltatás leírása az alábbiakban olvasható:

Az Xbox Live az Xbox 360 és az Xbox One online szolgáltatása, amellyel hozzájuthat a szórakoztatási lehetőségek legjavához. A 15 hónap elteltével Gold tagsága automatikusan visszaváltozik ingyenes Xbox Live-fiókká, kivéve, ha Ön felhasznál egy másik feltöltőkártyát, vagy megváltoztatja tagsága meghosszabbítási beállításait (lásd: {link}. Xbox Live Gold tagsággal csúcstechnológiás többszereplős élményben lehet része, bónuszjátékokat kap, és exkluzív tagi kedvezményekkel élhet az Xbox áruházaiban. Az Xbox Live bizonyos szolgáltatásaihoz további előfizetések szükségesek. Lásd: xbox.com/Live. A szélessávú internetelérés, a játékok és a multimédiás tartalom forgalmazása külön történik. A bónuszjátékok csak a fizetős Gold tagoknak járnak. Xbox One konzolon aktív Gold tagság szükséges a letöltött bónuszjátékokhoz. Az Xbox Live használati feltételei vonatkoznak rá.


[ Módosítva 2017 jún 28 sze , 06:14 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2017 júl 01 szo , 02:30
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
A multkori Quantum Break-es vásárlásomkor kapott Forza Horizon 2-t a minap elkezdtem és....WOW!!!!
A Horizon 3 után féltem kicsit,hogy nem fog tudni majd annyira lekötni,de ez nem így történt.
Vazzeg...ez egy....hihetetlen gyönyörű és élvezetes játék.A zenei felhozatala eszméletlen,hogy a mai slágereket hallod benne,pedig a játék 2014-es.A demójához képest nagyon sokat változott,mondjuk az is gyönyörű volt,de az autós felhozatal teljesen más volt.Gyerekek,ahogy ez a játék kinéz...AZ HIHETETLEN!
Miért nem lehet minden játékot ilyen profin megcsinálni?
Asszem jó időre lekötöm most magamat,főleg ha megérkezik a Thrustmaster Ferrari 458 Spider Racing-es kormányom és pedálom.
Imádom ezt a konzolt!!!!!!

[ Módosítva 2017 júl 01 szo , 08:46 ]
Vissza az elejére
Weboldal
resolve3
2017 júl 01 szo , 07:17

Regisztrált tag #299
Regisztrált: 2008 okt 02 cs , 09:06
Üzenetek: 975
Az első rész is ütött, pedig az sem mai darab. Én sem bírtam magammal. Kijátszottam a Dead Rising 3-at és megvettem a Dark Souls 3-at. Elég nagy váltás.
A játék piszok nehéz, nagyon oda kell figyelni, de közben mégis leköt és iszonyú jó. A régi időket idézi, amikor még nem rágtak a szánkba, hogy mit merre csináljunk, merre menjünk. Nekünk kell mindent felfedezni.

Jó, hogy megígértem magamnak, hogy októberig nem veszek játékot, de sajnos nem sikerült betartani. Ez a játék még ott volt a beszerzendők közt. Még a Watch Dogs 2-t lenne jó, de az csak vmi komolyabb akció után jöhet szóba.
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.2205 másodperc, 0.0782 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 68. Memória használat: 1,660kb