masinák

 

Fórumok
Doom
Wii Hungary!  Fórumok  Nintendo Switch  Switch Game-ek!
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:       >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Shepard
2017 szept 15 p , 11:55
BBC-Player


Regisztrált tag #2447
Regisztrált: 2010 júl 30 p , 06:21
Üzenetek: 659

Az id Software fejlesztésében, még 2016-ban megjelent akciódús és brutális belső nézetes lövöldét valamikor 2018 folyamán a Nintendo Switch-en is lesz alkalmunk kipróbálni. A sorozat immár negyedik részét érő folytatás nem sokat változtat a már bevált recepten. Az adrenalin pumpáló zene mellett töménytelenül ránk zúduló démoni horda életét keseríthetjük meg. A Doom - talán a harmadik részt leszámítva - soha nem a történet összetettségéről volt neves és most sincs ez másképp. A Mars bolygón lévő Union Aerospace Corporation kísérleti bázisán valami nincs rendben és a Doom alakulat egyedüli zsoldosaként nekünk kell helyre tennünk a dolgokat. Ellenben a grafikai megjelenítésben mindig kora élén járt minden epizód, így ez is, hiszen az id ismét saját fejlesztésű - az id Tech 6-os jelzésű - motort tett a játék alá.


Olyan jól ismert fegyverek, mint a láncfűrész, a super shotgun, vagy a BFG 9000-es fegyverek visszaköszönnek a játék folyamán, csak úgy mint a korábbi pokolfajzatok is: Revenant, Pinky, Mancubus és Cyberdemon. Az egyszemélyes kampányban 13 pályán keresztül ütközhetünk meg velük. A többszemélyes módban pedig csapatban, vagy egymás ellen tehetjük próbára szerencsénket. Utóbbi nem kerül a Switch kártyára, ezért csak a gép belső, illetve külső memóriájára lesz letölthető. A digitális verzió természetesen mindkét módot tartalmazza majd.



Az idén, november 10.-én megjelenő Switch verzióban elérhető lesz a korábban már megjelent 3 kiegészítő csomag, viszont a játék beépített pályaszerkesztője, a "Snap Map" sajnos kimarad a csomag fizikai és digitális kiadásából is.


[ Módosítva 2017 okt 16 h , 09:34 ]
Vissza az elejére
Gábor92
2017 szept 16 szo , 04:40

Regisztrált tag #5899
Regisztrált: 2015 okt 15 cs , 11:24
Üzenetek: 251
Ma előrendeltem a játékot. Az első három résszel játszottam, úgyhogy ha már jön Switch-re akkor ezt sem hagyom ki.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2017 szept 16 szo , 11:27
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Nagyon cafatolós és vér fröcsekes,úgy hogy ne felejts el a tv-d alá vödröt rakni.
Amúgy azt mondják sokan,hogy ez a rész nem annyira parás mint a 3 volt, de én így is úgy vagyok vele,hogy inkább játszok vele nappal mint este.
Vissza az elejére
Weboldal
Gábor92
2017 okt 16 h , 03:58

Regisztrált tag #5899
Regisztrált: 2015 okt 15 cs , 11:24
Üzenetek: 251
És végre ez is kiderült


Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2017 okt 16 h , 06:29
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Van egy hat perces Interview videó YouTube-on...
Vissza az elejére
Weboldal
Shepard
2017 okt 16 h , 09:30
BBC-Player


Regisztrált tag #2447
Regisztrált: 2010 júl 30 p , 06:21
Üzenetek: 659
összefoglaló frissítve. Köszi srácok.

Azért ebből látszik, hogy van nafta a kis gépben és megfelelő skálázással - ha nem is forradalmi teljesítményt - van mit kihozni grafikailag is a Switch-ből. Kérdés, hogy merik-e bevállalni a befektetést még több stúdió háza táján...

[ Módosítva 2017 okt 16 h , 09:35 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2017 okt 16 h , 11:14
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Szerintem a konzol iránti nagy kereslet miatt biztosan lesz sok fejlesztőgárda a Switch mellett.
Viszont itt a legnagyobb kérdés az,hogy a Nintendo Switch-nek sikerül e levetkőznie a gyerek hibáit és megujjúlni.
Vissza az elejére
Weboldal
Gábor92
2017 nov 10 p , 04:08

Regisztrált tag #5899
Regisztrált: 2015 okt 15 cs , 11:24
Üzenetek: 251
Reggel megérkezett a játék. Eddig csak két órát játszottam még nagyon az elején vagyok. 7,7 GB-ot szed le a játék. Gondolom ez a multiplayer rész de enélkül nem indul el.

[ Módosítva 2017 nov 10 p , 04:08 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2017 nov 10 p , 11:15
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Igen,valószínű az a multi része.
Nálam majd hétfőn landol pár játék kíséretében.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2017 nov 23 cs , 04:34
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Némi élménybeszámoló...
Nos gyermekeim,elég érdekes dolgok kavarogtak bennem,mikor első alkalommal megláttam a Doom Switch-es változatát.Az igazság az,hogy One-on már játszottam és az biztos,hogy a konkurenseken sokkal szebben fest ez a játék, VISZONT...
Azt nem kell elfelejteni,hogy jelen esetben egy handeld gépről beszélünk,ami teljesítményben gyengébb a konkurenseknél.Na,de...még így is azt mondom,hogy le a kalappal a Bethesda elött,mert az igaz,hogy TV-n keresztül nem éppen nevezhető csodálatosnak a játék, viszont simán belefér az élvezhető játékok kategóriájába.
Nekem személy szerint nagyon sok minden szúr szemet a játékban,ha a megjelenítésről van szó,de mégis elfeledteti velem az a tény,hogy... Ezt most én Nintendo-n tolom,bárhol,bármikor.
Azt még külön megjegyezném,hogy a játék TV-n keresztül nem a legszebb,viszont Switch-en,kisképernyőn keresztül teljesen másként fest a játék. Sokkal élvezhetőbb,nem annyira feltűnőek a lebutított textúrák.
Ami még fontos,hogy a Switch-es verzió csak 30 FPS-el fut a konkurenek 60 FPS-e mellett.A hangzás viszont perfekt.Egyébként kicsit meglepett,hogy a Switch-es Doom-ot szivesebben tolom,mint anno Xbox-on.Nem tom,talán a kinézete miatt.Xbox-on túlságosan valóságosnak tűnik a játék,ami ez által sokkal ilyesztőbb is,viszont a Switch-es verziót nem tudom annyira komolyan venni.Lehet jobb is ez így,emlékszem Xbox-on este nem szerettem játszani eut a játékot,viszont Switch-en ezt nem érzem.

Összegezve mindent...
Nem bántam meg,hogy megvettem Switch-re is a Doom-ot,mert a lebutítás ellenére simán élvezhető és a tudat,hogy bárhol tolhatok egy olyan kaliberű játékot mint a Doom,hamar feledteti velem a dolgokat.Apropó lebutítás...végre nem olyan a Nintendo-ra való portolás lebutítása mint anno pl a Wii-nél volt,hogy egy teljesen más játékot kaptunk.
Ezekután eltudnák képzelni egy Mass Effect Trilogy-át is Switch-re...ez mekkora lenne.

Néhány kép a játékról...









[ Módosítva 2017 nov 23 cs , 04:45 ]
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:       >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.1800 másodperc, 0.0532 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 69. Memória használat: 1,544kb