masinák

 

Fórumok
Microsoft XBOX (és minden,ami XBOX-al kapcsolatos.)
Wii Hungary!  Fórumok  Általános infók  OFF TOPIC!
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
hunMyrte
2017 okt 12 cs , 10:59


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220
Kb. Kameo volt azt első játékom 360-ra, de ahogy utána néztem, nyitó cím is volt a konzolon.
És végre ma jön meg a Metroid - Rare Replay csomag. (Miért is ne lehetne gond nélkül be szerezni egy új Nintendo játékot - szarkazmus) Én is kipróbálhatom a többi Rare játékot.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2017 okt 12 cs , 11:41
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Nagyon jó kis gyűjteményt raktak össze ezen a korongon a RARE-és srácok.Immádom!Most viszem végig a Banjo Kazooie-t,azután jön a Tooie és a 3. része.Közbe meg karcolunk a Kameo-val.Az a helyzet,hogy sok a jó cím azért inkább bele sem kezdek másban,mert akkor nem tudom mivel játszak.
Vissza az elejére
Weboldal
resolve3
2017 okt 14 szo , 06:42

Regisztrált tag #299
Regisztrált: 2008 okt 02 cs , 09:06
Üzenetek: 975
Norbi(HUN) írta ...

Face....én azt meghagyom másoknak.Ahogyan korábban is én csak magamnak hiszek.
Próbáltam a bétát és szerintem nem rossz.Bár megmondom őszintén ez a fajta multi engem nem hoz nagyon lázba,viszont a single része annál inkább.Nem tudom min sírnak sokan a hőhősöknél,bár igaz én azokkal nem toltam viszon néztem pár stream-elős ismerősömet,ahol senkinek sem volt semmi bajja velük.
Ez csak egy béta,jobban mondva csak egy PVP-s multi tesztelős béta,ezenkívül még sok más tartalommal fog bővülni.


Sztem a face nem olyan rossz. Felhasználók és nem egy fél órát tesztelő emberke mondja el a véleményét. Az, hogy a hősöknél problémáznak én sem értem, de azzal egyetértek, hogy nincs meg a Star Wars feeling. Én aki annó játszott PC-n a régi Battlefront 1 és 2-vel tudja, hogy nagyon magas az a léc, amit meg kellene ugrani. A játéknak azt kéne velem éreztetni, hogy én vagyok a klón, aki eldöntheti a háború sorsát. Erre csak rohangálunk és 30 helyről lőnek rám. Az emberek többségének fogalma sincs, hogy küldetést is tartalmaz egy meccs, mindenki csak azon van, hogy ő legyen az első a ranglistán. Mindenki búvóhelyekről 300 méterről operál. Jóval kisebb és zártabb pályák kellenének, hogy tényleg kiderüljön ki a "meccs embere".
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2017 okt 14 szo , 02:27
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Nem tom,én nem játszottam ezelött Star Wars játékkal,de nekem már az első Battlefront-nál sem jött be ez a fajta multi.Jobb szeretem a co-op-os csapatmunkára épülös multikat mint az efféle deathmatch jellegüt.
Engem a sztorija mozgat és csak az miatt fogom megvenni.Amit eddig láttam belöle nekem untig elég.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2017 okt 18 sze , 05:08
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
MONGOOSE barátommal mindig jó bizniszelni,akár adok,akár veszek.
Pedig csak egy Kinect-et és a hozzá tartozó átalakítót rendeltem.
Két ajándék játék, egy kontroller aksi,egy kontroller szilikon védő,és egy Xbox One távirányító pluszban.
Aki Székesfehérvárhoz közel lakik,az okvetlen nézzen be a PLAYERS SHOP-ba.




[ Módosítva 2017 okt 18 sze , 05:10 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2017 okt 21 szo , 05:18
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Ma megérkezett a soron következő rendszer frissítés,ami tényleg az egész RENDSZEREN nagy változásokat tett.Én megmondom őszintén mikor legelöször bemutatták ezt a System Update-et nagyon fanyalogtam tőle.Vajon okkal tettem?Nem,mert az eredmény tényleg nagyon jó lett.Kicsit már olyan Windows-os jellegü,ahogyan a kezelőfelületet használjuk,mert lapozós rendszrt használ immáron a Box is.
A Settings-en belül is jött pár új,eddig nem látott beállítási lehetőség és a Dashboard rendszer is teljes átalakításon esett át.Szerencsére előnyére vált,ahogyan az eddigi gyors reakció ideje is még gyorsabb lett.
Összeségében én elégedett vagyok az új frissítéssel,mert valóban jobb lett vele a rendszer. Tetszik az új Dashboard külcsi is.Thanks Microsoft!

Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2017 okt 28 szo , 09:00
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Ma nekem is meglett amire már annyira vártam.
És megit kajak jól jártam a KONZOLVILÁG-nál,ugyanis a sima Standard pakkot rendeltem elő 18.000-ért,de mivel tegnap nem érkezett szállítmány belöle,ma egy Digital Deluxe Edition-t vágtak hozzám 17.000Ft-ért,ami egyébként 20-21 ezer forintba fájna.
A csomi tartalma egy zenei CD,egy térkép és digitális tartalom (plusz küldi,öltözet,fegyverzet).Nagyon bödesz,most raktam fel Box-ra,alig várom hogy csapassam...
Jó game-elést mindenkinek!




[ Módosítva 2017 okt 28 szo , 09:01 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2017 okt 29 v , 01:33
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Nos,pár szösszenetben a játékról...
Elöször is szeretném megjegyezni,hogy a játék nagyon szép,az atmoszférája nagyon ott van.A vízalatti világ is pöpec.Tényleg nagyon sok loot-ot lehet összeszedni a játékban,szinte loot-loot hátán.
Az új rendszert még szokni kell,de sikerült végre egy jól kezelhető menürendszert összerakni a Ubi-nak.Még nagyon a játék elején vagyok,így olyan sok mindent még nem tudok mondani.Mondjuk nem is nagyon tudok haladni,mert leragadok mindig a látványvilágnál.Ha ez az Assassins lenne a Black Flag,taknyom-nyálam folyna egybe.
És hogy ne csak a jókat írjam...
A játék sokszor küszködik az FPS-el van,hogy valamikor teljesen beszaggat pár másodpercre.Azt nem mondom,hogy nem zavaró,de sok mindent sikerült a Ubi-nak bele zsúfolni ebbe a játékba,így ezek felett szemet tudok hunyni.Megaztán tuti,hogy a következő frissítésben már ezt megoldják.
Még ha nem is akkora területtel bír mint a Breath of the Wild,azért itt is van merre kólicálni.
Pár kép a játékból...






















[ Módosítva 2017 okt 29 v , 01:43 ]
Vissza az elejére
Weboldal
resolve3
2017 nov 07 k , 08:14

Regisztrált tag #299
Regisztrált: 2008 okt 02 cs , 09:06
Üzenetek: 975
Óriási csalódás, amit az MS meglépett ezzel az X-el. Mármint a gép teljesítménye brutál és nagyon sok a pozitív visszajelzés, de amit a One, de leginkább a One S tulajokkal tettek, az kritikán aluli.
Én szándékosan az S-t vettem meg, akkor még nagyon szó sem volt az X-ről, talán csak említettek vmit, de a szöveg az volt, hogy azt komoly gamereknek csinálják, ezért az ára is komoly lesz. Gondoltam magamba én nem számítok annak, van, hogy napokig hozzá sem nyúlok a géphez, ha esetleg le tudok ülni 3 órát leülök és utána lehet megint csak pár nap múlva tudom ezt megtenni. Így végül megvettem az S-t, mert persze állítólag még erősebb is vmivel a gép, mint a sima One, gyorsabb betöltésekre lehetett számítani stb.
Erre most kihozták az X-et és mind a tesztelők, mind a Microsoft emberei azt ecsetelik, hogy ég és föld a One az X-hez képest. Multiban még előnyben is lehetnek az X felhasználói, mert ugyebár tisztább lett a kép, jobb a kép minősége távolabb és közelebb is, gyorsabb képfrissítés stb. 117.000Ft-ért vettem a gépet, ahogy sokan mások és most azt mondják a képünkbe, hogy töröld ki vele segged, mert nem ér semmit. Add el, pótolj hozzá még egy 70-80-at és akkor még élvezheted is a régen megvett játékaidat, mert ugye eddig minecraft módban játszottad az összes játékot. A 4K-ról nem is beszélek, mert ugyebár leginkább úgy jön ki az ultra jó képminőség, ha veszel egy 5-600.000Ft-os TV-t, mert a 150.000Ft-os 4K már nem olyan jó, a 70.000-ért vásárolt 1080p-s monitorom meg szintén kuka, mert nem 240.000-ért vettem. Kérdezem én, hogy akkor most mi van?

[ Módosítva 2017 nov 07 k , 08:23 ]
Vissza az elejére
Shepard
2017 nov 07 k , 08:40
BBC-Player


Regisztrált tag #2447
Regisztrált: 2010 júl 30 p , 06:21
Üzenetek: 659
Resolve, ne higgy az olcsó marketing b*llsh#t-nek. Csak el akarják adni és fogják is tudni azzal sok embernek, hogy most ez a leghiper-bivaly-szuperebb gép a világon. Épp csak tartalom van szerintem kevés rá, ami ki is használja ezt. Hidd el, hogy az S is van olyan jó és nem jut senki előnyhöz emiatt...


[ Módosítva 2017 nov 07 k , 08:42 ]
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.2028 másodperc, 0.0792 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 70. Memória használat: 1,702kb