masinák

 

Fórumok
Doom
Wii Hungary!  Fórumok  Nintendo Switch  Switch Game-ek!
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<      
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
resolve3
2017 nov 23 cs , 09:13

Regisztrált tag #299
Regisztrált: 2008 okt 02 cs , 09:06
Üzenetek: 975
Küllemre a Box-os változattól sem dobtam el az agyamat. Engem annó érdekelt a játék, de a demót kipróbálva úgy döntöttem nem veszem meg. A vég nélküli értelmetlen öldöklés nálam nem nagyon jött be. Néztem én is videósokat, akik szintén arra panaszkodtak, amire te is. Ha a játékélmény viszont megvan akkor a fene belé, hogy néz ki.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2017 nov 23 cs , 11:53
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Nem tom,szerintem Box-ra nem nézett ki rosszúl.Nekem mondjuk tetszett.
Ha az új Metroid Prime 4 fog úgy kinézni mint a Box-os Doom,az tuti,hogy lepetézek,sőt még ki is keltem őket.
Vissza az elejére
Weboldal
Mohikan
2018 jan 19 p , 02:36

Regisztrált tag #929
Regisztrált: 2009 aug 20 cs , 11:16
Üzenetek: 1727
Had morogjak kicsit a Doom miatt.

Egyrészt baromi jó a hangulata, kb. ugyanúgy nem tudok vele 1/2 óránál tovább játszani, mint ahogy a Doom 3-al sem tudtam, egyszerűen frusztrál, nincs lőszer, nincs healpack, megint egy Imp, jajhovaszaladjak Tremolós leszek tőle 20-30 perc alatt

Az viszont, hogy egy Nintendo konzol a Wii után le van butítva a PS/Xbox kontrolleres irányításra egy FPS-ben... hátbasszákmeg. Egy ilyen játékhoz rohadtul dukált volna a Wii-s Metroid irányítási rendszere (remote-al célzol és találsz, gyorsabb és pontosabb, mint a kontrolleres szarakodás).

Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2018 jan 20 szo , 04:06
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Ami az irányítást illeti....igazad van.
Én állítottam a sebességen,úgy valamivel használhatóbb.
Vissza az elejére
Weboldal
Shepard
2018 jan 23 k , 09:44
BBC-Player


Regisztrált tag #2447
Regisztrált: 2010 júl 30 p , 06:21
Üzenetek: 659
Kár, hogy Nintinéknél mindig ugyanaz a lemez pörög. Ők legtöbbször ügyesen kihasználják, sőt játékmenetben szinte csak az akuális hardwer különlegességeire építenek, de valahogy ez más fejlesztőknél folyamatosan elmarad. Egyedül a Ubisoft próbál ilyen téren mást, valami egyedit alkotni (Red steel, Rayman, ZombiU pl.).

Mindig ódzkódtam a konzolos FPS-ektől - annyira hozzá szoktam a pc-s egér billentyű kombóhoz, mégis a legjobb belső nézetes élményem a Wii-hez fűződik. Szóval jogos, lehetne rá építeni szerintem is...
Vissza az elejére
Gábor92
2018 jan 24 sze , 12:09

Regisztrált tag #5899
Regisztrált: 2015 okt 15 cs , 11:24
Üzenetek: 251
Nekem is nagyon hiányzik a mozgásérzékelős célzás. Nagyon sokat játszottam pc-n FPS játékokat és konzolon nagyon nem tudok célozni.
Bár ami a legjobban zavar a játékban az nem is az, hogy nem tudok célozni, hanem állandóan azon idegeskedek, milyen fejlesztéshez szükséges dolgot nem találok meg. Egy jó kis lövöldözős játékra vágytam ahol végigmegyek egy pályán és szétlövőm a démonokat. Ehelyett állandóan titkos dolgokat keresgélhetnék amik közül pár szerintem szivatósabb mint pár hold az új Mario játékban.

Nem teljesen azt kaptam ettől a játéktól amire számítottam, ehhez még hozzájön, hogy a célzással is gondok vannak ezért nem haladok vele sehova...
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2018 jan 24 sze , 03:26
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Pedig szerintem,pont az a jó benne és attól tűnik ki a többi FPS közül,hogy tettek bele némi Metroid-os fillinget ezekkel a keresgetős dolgokkal.Én imádom benne.
De megértem a te állásodat is Gabesz.
Majd legközelebb úgy csapatjuk mint a medence balettesek...SZINKRONBAN.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2018 febr 20 k , 04:44
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Ma megkapta a rég beígért mozgásérzékelő célzásrendszerét a játék egy Update keretein belül.
Mellesleg imádom a Switch-et...,ha itt jön egy Update, az perceken belül lezajlik,de amikor Xbox-on vagy PS-en...már előre félek tőle.


Apropó...
Na,Mohikan ez pont neked való Update...

[ Módosítva 2018 febr 20 k , 04:46 ]
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<       

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.1714 másodperc, 0.0615 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 65. Memória használat: 1,510kb