masinák

 

Fórumok
Gear Club Unlimited
Wii Hungary!  Fórumok  Nintendo Switch  Switch Game-ek!
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2017 nov 23 cs , 12:04
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455



A Gear.Club Unlimited launch trailere alaposan megmutatja nekünk, hogy mire számíthatunk a Nintendo Switch első valamire való autós játékától, amelyben rengeteg verseny, jól ismert helyszínek, a legjobb verdák és rengeteg fejlesztés is vár majd ránk az árkád küzdelmek során.Ha felkeltette a figyelmedet az alábbi videóval a Gear.Club Unlimited, a játék várhatóan még a mai napon beroboghat a Nintendo Switch exkluzivitásában, ha tehát száguldásra vágysz, de a Mario Kart 8 nem elég, akkor itt egy remek alternatíva.

Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2017 nov 23 cs , 12:06
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Ahhoz képest ahogy anno kinézett ez a játék,sokat változott.
Komolyan mondom az én érdeklődésemet ezután a trailer után nagyon felkeltette.
Végre kicsit valósághűbb autós játék is van Nintendo-ra nem csak a Mario Kart.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2018 jan 23 k , 03:41
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Egy kis merészséggel beválaltam ezt a játékot,amire megmondom őszintén,nagyon kíváncsi leszek.Holnap érkezik...
Vissza az elejére
Weboldal
Gábor92
2018 jan 24 sze , 12:13

Regisztrált tag #5899
Regisztrált: 2015 okt 15 cs , 11:24
Üzenetek: 251
Kíváncsi leszek a véleményedre a játékról.
Egy időben én is gondolkodtam a játék megvételén. És amit egyszer a fejembe veszek az nagyon nehezen megy ki onnan.
Nehogy esetleg megint a elgondolkodjak a vásárláson ha jókat írsz majd róla.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2018 jan 24 sze , 03:32
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Forza után nem tudom mire számíthatok...

Ma becsúszott a GLS és eztetet hozogatta nékem ijje...




[ Módosítva 2018 jan 24 sze , 03:33 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2018 jan 25 cs , 09:47
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Egy-két óra játék utáni élménybeszámoló dióhéjjban...
Nos a játék alapjába véve nem rossz,rengeteg fejleszthető dolog van benne,a térkép elég nagy,szóval lesznek benne bőven futamok,van lehetőség motion-ös irányításra,állítható autó assistances van a játékban,de akár teljesen egyedire is szabhatjuk.Viszon nagyon érezhető,hogy ez egy mobil adaptáció,leginkább a megjelenítésen.Ez persze nem feltétlen tragédia.Nálam a Forza nagyon sokat pörgött a Box-ba,mivel az egyik legnagyobb kedvencem,de még így is jól elvoltam ezzel a Gear Club-al.Akinél számít a grafika és a valódi autózás adrenalin mámora,azoknak nem ajánlanám,viszont aki szeretne egy olyan autós játékot,ami nem Mario Kart és bármikor előveheti egy könnyed játékra,azoknak érdemes lehet beszerezni.
Ebben a játékban nagyon sok mindent lehet fejleszteni,a garázsunk pedig nagyon bödeszül fest,ahol sok dolgot tudunk még csinálni.
Nem éppen egy Forza,de én még így is jól elvagyok vele.

Pár kép a játékból...









[ Módosítva 2018 jan 25 cs , 09:49 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2018 jan 27 szo , 03:31
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
További game-elésem során,rengeteg dologgal találkoztam a játékban, olyanokkal például hogy a szintfejlődésünk mindenre kihat,nem csak az autóinkra,de az egész garázsunkra is.Minden egyes Workshop-unkat fejleszteni lehet, de inkább azt mondanám,hogy kell, mivel a versenyek is kategorizálva vannak,így hiába húzunk fel egy verdát iszonyat ütősre,egy A besorolású verdával nem léphetünk be egy B kategóriás versenybe,de még ha jól emlékszem az A2-es versenyekhez is igényes fejlesztéseket kell csinálni az autónkon,hogy bele kezdhessünk.
Ezt a szintfejlődéses rendszert véleményem szerint nagyon jól eltalálták,mindig van miért kűzdeni.
Az autó Assistance rendszere is tényleg nagyon jól működik,legalább is ahogy Gabesz barátommal játszuk közösen,én 75%-os Assistance segítséggel,ő pedig szinte semmilyen segítséget nem vesz igényben,tényleg jól működik a játék Assistance rendszere.Végre egy olyan autós játék, amit nem csak a kinézete miatt szeretek.
Ami a játék Ai,vagyis a mesterséges inteligenciáját illeti,az sajna már nem ilyen kecsegtető,de szerintem egy arcade játéknál ez nem olyan fontos dolog,mint például egy szimulátor játék esetében.
Az éghajlat változásról...
Vannak éjszakai futamok,alkonyos futamok,nap felkeltés futamok, amik mind mind nagyon hangulatosak.Azt nem tagadom,a játékról szinte üvölt,hogy egy mobilos adaptáció,de aki ezt a oldalát letudja vetkőzni a Gear Club Unlimited-nek,azok tuti jól elfognak vele lenni,ahogy én is.Féltem,hogy a Forza Motorsport és a Horizon után nem leszek képes befogadni más autós játékot, de főleg nem olyant mint ez a Gear Club Unlimited és még is működik a "kémia", mert a játék gyengeségeit elfeledteti a játékélmény,főleg ahogyan haladunk a Campaing móddal.

Újabb képek a játékból,de itt már az újdon sűlt gurcsimmal...














[ Módosítva 2018 jan 27 szo , 03:37 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Zozo0525
2018 jan 28 v , 08:44

Regisztrált tag #5891
Regisztrált: 2015 okt 01 cs , 11:35
Üzenetek: 470
Ebben van multi?
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2018 jan 28 v , 12:11
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Local van,de online multi az nincsen.
Van benne egy League mód,aminek lényege,hogy az adott pályán minél jobb időt csinálj,amiért kupákat kapsz.Még nem tudom mire jók,mert még nincsen belöle sok nekem.
Ez a mód amolyan online challenge féleség.Ez van olyan dolog benne,ami online.
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

 

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.1955 másodperc, 0.0721 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 66. Memória használat: 1,493kb