masinák

 

Fórumok
Xenoblade Chronicles 2
Wii Hungary!  Fórumok  Nintendo Switch  Switch Game-ek!
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<      
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Mohikan
2018 febr 02 p , 07:23

Regisztrált tag #929
Regisztrált: 2009 aug 20 cs , 11:16
Üzenetek: 1727
Norbi(HUN) írta ...

Ammm...,de abba mi a happy?
Úgy értem miért olyan nagy dolog,ha a játékmenet semmit sem változik csak annyi,hogy nem úgy kezdem a játékot,hogy kispöcs vagyok.
Így még a kihívást is lelohassza.

Tudom-tudom...Elöbb játszak vele aztán pofázzak.Igaz?

A mellékküldetések miatt. Meg a magas szintű szörnyek miatt. A világ felfedezése miatt Másodszori (szerk.: vagy 3x-4x? Nem emlékszem már ) végigjátszásra is vannak még elvarratlan szálak a mellékküldetésekben, meg a Heart-to-heartokban.


[ Módosítva 2018 febr 09 p , 02:01 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2018 febr 02 p , 11:02
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Ez mind jó indok,ahhoz újra játsza az ember.
Akár a Zelda.Alig várom,hogy belekezdhessek ebbe a játékba.Gabeszt hallgatva Skype-on mindig csak egy hajszálon múlott,hogy elkezdjem.
Vissza az elejére
Weboldal
Mohikan
2018 febr 16 p , 07:31

Regisztrált tag #929
Regisztrált: 2009 aug 20 cs , 11:16
Üzenetek: 1727
Very nice... várom az updatet, hogy visszakapjam az eltűnt Bladet (Perceval). Vicces bug...
Vissza az elejére
Weboldal
Mohikan
2018 febr 18 v , 11:22

Regisztrált tag #929
Regisztrált: 2009 aug 20 cs , 11:16
Üzenetek: 1727
16.-ra ígérték az 1.30-at, de sehol semmi. Ma fejeztem be a játékot, maradt még jó pár küldetés a mellékszálakból, elég molyolósak, nem szeretem az ilyen fejlődés kényszeres küldetéseket.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2018 febr 19 h , 12:23
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
És látom belekezdtél a Breath of the Wild-ba.Kíváncsi leszek a véleményedre...
Vissza az elejére
Weboldal
Mohikan
2018 febr 19 h , 11:11

Regisztrált tag #929
Regisztrált: 2009 aug 20 cs , 11:16
Üzenetek: 1727
Norbi(HUN) írta ...

És látom belekezdtél a Breath of the Wild-ba.Kíváncsi leszek a véleményedre...

Tetszik az open world, de agyf.szt kapok attól, hogy pár suhintás után törnek a fegyverek...
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2018 febr 20 k , 03:36
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Mert nem mindegy,hogy mivel mit ütsz.
Lesznek majd erősebb és ellenállóbb fegyverek is.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2018 ápr 15 v , 03:28
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Nos,lassacskán már vagy 50 óra játékidőnél járok,de hogy a játékban hol tartok...?
Jó formán még sehol.Éppen csak most kezdtem bele a negyedik fejezetbe,ami Gabesz barátom elmondása szerint a játékbeli történet még csak most kezdődik el igazán.Az eddigi helyszínek (Titánok) közül,Uraya tetszett a legjobban.Nagyon bödeszül néz ki ez a helyszín és a zenéje is nagyon fülbemászó.Ez utóbbi mondjuk az egész játékra igaz.A történet az az igazi anime-éhez illő,néhol komoly és drámai,de legtöbb esetben mindig poénos.
Az eddigi kedvencem,amikor Mythra alvajáró és befekszik Rex mellé...hehh az de poén volt.Vagy amikor a Titán hajóra menet felhúzzuk Pyra-át a hajóra,de úgy,hogy közben tetőtől-talpik végig sértjük.Mi a legrosszabb amit egy csajnak mondani lehet?Fúj!Te pukiztál ilyen düdit!? Ez is lehetne,de itt most nem erről volt szó,hanem hogy az uriember Rex illően le nehéz súlyozta Pyra-át.Szegény kis csaj...
Amit még nem lehet szó nélkül hagyni a játékkal kapcsolatban az a japán szexuális túlfűtöttség.Komolyan mondom,olyan idomok vanak a játékban szereplő hölgyikéken,hogy a pubertás plasztik Pistike félszemű viperája is elindul tizenkét óra irányába.
Igazából én szeretem az ilyen lenge szerkós csibéket a játékokban,de itt már elég komoly csöcsviharok vannak.
Jah,és a lenge rucikra nem csak a bimbó takaró cicifixeket értem,hanem a lenti bundáskenyér takarókat is.
De bánja kánya,nekem így is tetszik a játék...









[ Módosítva 2018 ápr 15 v , 03:30 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2020 okt 22 cs , 05:19
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Talán az összes Xenobade közül ez az a rész,ami a legjobban megfogott.Nagyon tetszik a sztori vezetése,a zenéi, ahogyan az első résznek is.Annyira kedvenc ez a játék, hogy 2 év után újra bele kezdtem.Az egész játékot teljesen előlről kezdtem.
Még mindig ugyan úgy lekött és magába szippant mint amikor először álltam neki.. Fantasztikus játék!
Teljes végigjátszás megtekinthető az alábbi linken.

{link}. <---- Katt ide!
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<       

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.1650 másodperc, 0.0604 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 65. Memória használat: 1,504kb