masinák

 

Fórumok
The Legend of Zelda: Breath of the Wild
Wii Hungary!  Fórumok  Nintendo Switch  Switch Game-ek!
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2018 jan 31 sze , 12:07
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Azt elméletileg már ki patch-elték,szóval keress máshol FPS leesést.

Az a muki különben nem egy hidlakó,de még egy nyugdíjas otthonból elszökött vén trotty sem,hanem ő a ....(gondolom azóta már te is rájöttél,hogy ki ő valójában )
Apropó...ahogyan azt korábban Skype-on is mondtam neked.... Shepikém a Breath of the Wild-ból még semmit sem láttál.Még csak majd most kezdődik az igazi kaland.

Jah...és folyamatos élménybeszámolót várok tőled angyalom,szóval ne viccöljé...Csapd ki a Breath of the Wild-ot,ha vagány vagy!!!


Hétvégén pedig kötelező megjelenésed van Skype-on....Csak hogy tudd hány kiló vagy.Orvosi igazolást és táppénzes papírt nem fogadok el kifogás gyanánt...NYEE-HEE-HEEE!!!!

"természetesen csak ha nincs más programod"

[ Módosítva 2018 jan 31 sze , 12:12 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Gábor92
2018 febr 02 p , 11:41

Regisztrált tag #5899
Regisztrált: 2015 okt 15 cs , 11:24
Üzenetek: 251
Jött egy frissítés pár napja a játékhoz 1.5.
Kapott a játék kínai és koreai feliratot. Meg javításokat, hogy jobb legyen a játékélmény, hogy mik ezek a javítások arról nem találtam infót.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2018 febr 03 szo , 01:47
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Mert kínai és kóreai javítások...
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2018 febr 19 h , 02:28
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Némi helyzetjelentés...
PS4 mellett nehéz mindennel játszani,viszont ha belemerül az ember a Breath of the Wild-ba,az nem ereszt olyan könnyen.
Nos,a harmadik Divine Beast-emen vagyok túl,aki jelenesetben a Rito faluban található Medoh volt,így már csak a Naboris Beast van,amit a Gerudo falunál lehet megtalálni.
Érdekes,hogy az első Zeldázásom alatt is pont ugyan ennyi óránál jártam játékidőben.
Megmondom őszintén nem kapkodok el semmit a Breath of the Wild-ban,így jelenleg további Shrine-okat,Korok-okat keresgélek és a megmaradt területek felkutatását csinálom.
Sokszor mondtam már,de most is elmondom,hogy a Breath of the Wild a maga műfajában egy nagyon egyedi és kimagasló teljesítményt produkálni képes játék,amihez semmi más nem fogható.Ez egy örök darab!







Ha valaki esetleg tud valami érdekességet felhozni,arról a négyszemű,világító Csernobili lóról,az ne tartsa magában.Ammm...azonkívül,hogy meglehet ülni és lényegében sohasem fárad el.Próbáltam bevinni lovaldába befogni,de a tulaj kikerekedett szemekkel nézve csak annyit tudott mondani...HÁT TE MEG MI A F*SZT HOZTÁL NEKEM IDE...???
Lelőni még nem próbáltam,mert akármilyen rusnya jószág,mindig megesik rajta a szívem.Ergó már az is felmerült bennem,ha egy nyúl némi rupertett dob,ha meglövöm,akkor ez vajon mit adhat?...dágaköveket???
Tapasztalatok jöhetnek...

[ Módosítva 2018 febr 19 h , 02:40 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2018 febr 28 sze , 02:02
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Shepikém...,hogy állsz ezzel a játékkal?Shrine-ok terén mennyit csináltál meg idáig?

Mohikan: Látom te is rá kaptál mostanában nagyon a Zeldára.Tapasztalatok?
Vissza az elejére
Weboldal
Mohikan
2018 febr 28 sze , 10:23

Regisztrált tag #929
Regisztrált: 2009 aug 20 cs , 11:16
Üzenetek: 1727
Norbi(HUN) írta ...


Mohikan: Látom te is rá kaptál mostanában nagyon a Zeldára.Tapasztalatok?


Van benne valami, mert naponta 2-3 alkalommal elegem lesz belőle, aztán mégis folytatom.

A küldetések nem igazán mozgatnak meg, sem a főszál, sem a mellékküldetések nem hoznak izgalomba, de az open world leköt annyira, hogy az X2 1.3 patch érkezéséig ellegyek vele.
A fegyverek törése, meg a közelharc továbbra is az agyamra megy
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2018 márc 01 cs , 04:11
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Végülis nem vagyunk egyformák...
Én most járok cirka 160 óránál,de ha figyelembe veszem,hogy elötte már játszottam vele 125 órát akkor285 óránál járok jelenleg.
Vissza az elejére
Weboldal
Shepard
2018 márc 04 v , 03:43
BBC-Player


Regisztrált tag #2447
Regisztrált: 2010 júl 30 p , 06:21
Üzenetek: 659
Norbi(HUN) írta ...

Shepikém...,hogy állsz ezzel a játékkal?Shrine-ok terén mennyit csináltál meg idáig?


Ritkábban kapom elő, de akkor hosszabban is leköt a játék. Mentem jócskán tovább mind történetben (Kokorikót hagytam most a hátam mögött és a négy Divine Beast irányába tartok szépen egyenként), mind felfedezésben. A legjobban eddig a Korok felfedezés kötött le. Érdekes, mert mindenki mást lehervaszt egy idő után dolog, engem nagyon megmozgattak ezek a kis hol gondolkozásra sarkalló, hol ügyességi feladványra hajazó játékok. Szép sorjában gyűjtögetem is őket a kezdő terület, a plató körül.


Szó szerint minden követ megmozgatok. (remélem senki nem sértődik meg, ha ezt a poént lelőttem)


Örülök, hogy mindjárt az elején találtam magamnak pacit és ugyan nem olyan pajkos (vagy csontos) lovak mint a Tieid Norbi, azért eljutok velük A-ból B-be is. Igazán tetszik, hogy a környezet tényleg él és virul: nem csak te vadászol, hanem a Bokoblinok is, a falukon kívül kalandozó katonák, vagy szerencsét próbálók is bajba jutnak olykor... és még sok-sok ilyen kis apróság van, amit napestig lehetne sorolni.


Foltosként lett regisztrálva.


[ Módosítva 2018 márc 04 v , 04:00 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2018 márc 04 v , 11:55
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
"Foltosként"
Az egy kutya név.
Mondjuk én jobb ha meg sem szólalok a Csoki és a Citrom elnevezéseimmel.
Örülök, hogy csapatod ezt a nagyszerű játékot is a PS mellett.Én teljesen rá vagyok függve azóta,hogy a legelső alkalommal játszani kezdtem vele.Egy hihetetlen jó játék!
Már előre félek,hogy kb ugyan ez lesz a Xenoblade 2-nél is.

Örülnék neki ha neked is lenne Switch-ed,Splatoon 2-ben eszméletlen jókat mókáznánk,és akkor még mennyi jó játék van rá,amiket téged ismerve tudom,hogy tetszenének.
Tudom-tudom Shepikém...így is sok játékod van,amikkel még nem is játszottál.
Viszont én akkor is azt mondom,hogy ne hagyd ki ezt a generációt,mert lehet,hogy utólag bánni fogod.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2018 márc 18 v , 09:55
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Egy-két hét kihagyás után,újra Switch-ben a kari.
Jelenleg meglátogattam a Yiga klánt,akik nem éppen voltak túl barátságosak.Asszem ez volt az a rész,ahol mondtad Gabesz,hogy sokat szívtál,mert itt tanácsosabb ha sunnyogva jutunk el a célig.Ettől függetlenül nálam némi amnézia zavar volt,mert kettő Yiga kard mesternek nekiestem 52-es royal pallósal,akik nem tudtak a pörgötámadásom ellen mit tenni,viszont a harmadik már egy csapással végetvetett a sikerélményemnek.Három egymásutáni halál után sem jutott eszembe Gabesz barátom bölcs mondatai,ezért YouTube-ra fanyalodtam,amit megnézve tudatosultak bennem Gabesz bölcs szavai...sunnyogni,sunnyogni,sunnyogni.
Ahhoz képest,hogy a Yiga-ák kard mesterei egy suhintással hazavágtak,a főnökük egy igazi pancser volt,akit nagyon rövid időn belül le is vertem,illetve a végső döfést saját maga adta önmagának.




Miután megszereztem a Thunder páncélt visszakeveredtünk Gerudo városába,ahol az egyetlen gyönyörű madmazelnek oda is adtuk.
Ezután pedig skera lesz az uccsó Beast-hez.




Jó konzol a PS4 és vannak rá nagyon jó játékok, de a Nintendo exkluzívjainak nincsen párja.Lassan közelítek a 200 órához,de még így sem tudtam mindent felfedezni a játékban,pedig iszonyat sokat kólicálok a térképen.Vannak napok,amikor csak 10-15 órákat ölök a területek felfedezésében,de még így is temérdek szűz terület vár arra,hogy felfedezzem.

[ Módosítva 2018 márc 18 v , 09:57 ]
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.2604 másodperc, 0.1238 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 70. Memória használat: 1,602kb