masinák

 

Fórumok
Sony Playstation (és minden,ami vele kapcsolatos)
Wii Hungary!  Fórumok  Általános infók  OFF TOPIC!
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Gábor92
2018 ápr 13 p , 06:17

Regisztrált tag #5899
Regisztrált: 2015 okt 15 cs , 11:24
Üzenetek: 251
Hát a God of War III-ban nem sikerült sétcsapnom senkit. Hogy legyen valami sikerélményem is gyorsan végigjátszottam a Ratchet and Clank-et. Jó kis könnyed játék volt. Bár az elrejtett dolgokat nem nagyon kerestem. olyan információkat kaptam, jó hatással lesz a idegeimre ha meg sem próbálom

Következőnek már a Final Fantasy XV-öt akarom elkezdeni (ma vagy holnap). Már tegnap el akartam csak gondoltam játszok egy kis Xenoblade Chronicles 2-öt előtte. 5 órával később már késő volt és túl fáradt voltam elkezdeni talán majd ma vagy...
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2018 ápr 13 p , 11:54
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Nálam Xeno 2 hétvége lesz.Ha gondolod csacsoghatunk közben Skype-on.
Vissza az elejére
Weboldal
Shepard
2018 ápr 24 k , 07:13
BBC-Player


Regisztrált tag #2447
Regisztrált: 2010 júl 30 p , 06:21
Üzenetek: 659
Bedobtak egy demo-t a Detroit-hoz. Alig várom, hogy kipróbálhassam.

Szóval összességében tetszett a történet - bár aki kicsit is utána nézett, már láthatta töviről-hegyire ezt a jelenetet, az összes létező, választható lehetőséggel. A narráció, a karakterek szerintem nagyon adják... a quantic-nál erre mindig figyeltek. A zenei aláfestés is a helyén van, engem kicsit a Remember me-re emlékeztetett. Ügyesen tartják fent az egyensúlyt. A nyomozós részek mellett is folyamatos feszültséget kelt a játék. Hát még az éles túsztárgyalásnál! Egyedüli bajom az irányítással volt. Szerintem hiba volt a tárgyak használatát a kamera mozgató joy-ra együtt belőni... és lám mégis sikerült a menekítés, elsőre. (nem, nem a hal, bár arra is büszke vagyok)




[ Módosítva 2018 ápr 24 k , 10:17 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2018 ápr 25 sze , 12:16
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Én már tegnap éjjel kipörgettem a demót,bár igaz csak öt variációt sikerült összehoznom a hatból.
Pont azt a befejezést nem tudtam összehozni,hogy kiérdemeljek egy fejlövést.
A tárgy felvételes irányítás nekem igazából csak a legelső alkalommal volt furcsa,a másodiknál már teljesen megszoktam,persze ettől függetlenül szerintem is kár volt ezt így megcsinálni.
A játék kinézete még egy sima PS4-en is csodálatos,a hangulata,ahogy Shepi is mondta nagyon idegfeszítő,mivel sokat szöszmötölni sem lehet mert akár bukovári is lehet az adott szituáció.Én például volt,hogy elidőztem a nyomok felkutatásán és megoldásán,ami egy újabb kommandós életébe került,plusz a többiek már csak hogy nem lelőni készültek,mert nem indultam tárgyalni a hibás androiddal.
Szóval ebben a játékban tényleg semmi sem mindegy....
Durván két órát öltem bele a demóba és még így sem tudtam beaktiválni az utolsó lehetséges végkimenetet.



[ Módosítva 2018 ápr 25 sze , 12:18 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Shepard
2018 ápr 26 cs , 08:26
BBC-Player


Regisztrált tag #2447
Regisztrált: 2010 júl 30 p , 06:21
Üzenetek: 659
Hát hallod jó sok időt beleöltél akkor ebbe a kis jelenetbe. Én is végig izgultam, hogy nehogy eltöketlenkedjem az idővel, meg a nyomok felderítésével az időt. A pisztoly nekem például teljesen kimaradt, de nem baj, így volt egy kis izgalom és veszteni való is..
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2018 ápr 26 cs , 11:20
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Na és mennyi végkimenetet tudtál megcsinálni aranyom...?
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2018 máj 30 sze , 07:24
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Már recsegek egy ideje a Horizon Zero Dawn-al,így némi kis összefoglalót tudok róla ejteni pár mondatban.Az invertory rendszere kicsit emlékeztet a Far Cry Primal-éra,noha sok mindent sikerült összegyúrni,egy kis gyakorlással meglehet szokni.A térkép rendszere nem mondható kicsinek....,de nagyon nag nak sem.A Bteath of the Wild-é ennél sokkal,de sokkal nagyobb.A játék kinézetre nagyon szép,az arc mimikák annyira életszerűek,hogy a párbeszédek alatt már-már elhiteti az emberrel,hogy az a karakter él.A sztori,amit igazán ki lehet emelni.Vannak olyan mellék küldetések is aholt nagyszerű sztori jeleneteket láthatunk,valamint a mellék küldik csinálgatása nem monoton,nem ugyanaz kisebb különbséggel mint a többi,amit a mai játékok többségéről sajnos nem mondható el.
Kíváncsi leszek,hogyan fog alakulni a sztori.

Valamint már dübörög a Mass Effect Andromeda is s PS4-ben,amit cirka 2490Ft-ért sikerült farzsebbe pattintani a Store-ból.

Ami még a későbbiek során érdekelni fog az a Detroit.Szerintem az egyik legnagyobb sztori elemmel felvértezett játék,a jellenlegi piacon.Eszméletlen,hogy mit beletettek abba a játékba.Viszont a szép külcsinek gondolom ára is volt,amit a játékidőben megtudunk nézni.Persze már az egy nagy plusz,hogy az összes jelenetet sokféle úton van lehetőségünk kijátszani,így ez valamilyen szinten kárpótolhatja a játékidőt.

Ami szintén azonnali boltolás lesz az az Anthem.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2018 júl 06 p , 11:01
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455



Jelenleg így állunk Shepivel.
Mondjuk az tuti,hogy a játék veleje még csak most jön.Resolve jól mondta anno.
Ebbe a játékba megint az a jó hogy annyi időt lehet beleölni amennyit csak akarunk.Mindig jön tartalom,sosem unatkozik az ember vele.Természetesen multiban az igazi,mert egyedül egy idő után ráunhatunk.Meg hát a multi az mindig ökörködés és "jó hangulatban" zajlik.
Az idézőjelet Shepi és Gabesz úgy is tudjátok miért van...

[ Módosítva 2018 júl 06 p , 11:02 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2018 okt 02 k , 04:04
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455



Pedig már csak ezt kellene egyedül aranyra megcsinálnom a Driver School-ból.Grrr....
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2018 okt 22 h , 01:02
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
A legújabb kedvenc,amit már nagyon, nagyon, nagyon régóta ki akartam próbálni...



"Amikor még tudtak nagyszerű és tartalmas játékokat csinálni..."
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.2546 másodperc, 0.1205 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 69. Memória használat: 1,850kb