masinák

 

Fórumok
Jotun: Valhalla Edition
Wii Hungary!  Fórumok  Nintendo Switch  Switch Game-ek!
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Shepard
2018 ápr 26 cs , 08:14
BBC-Player


Regisztrált tag #2447
Regisztrált: 2010 júl 30 p , 06:21
Üzenetek: 659


A Jotun egy viking mondakörbe helyezett akció-platformer játék, amir eredetileg 2015. szeptemberében jelent meg az aktuális konzol generációra és PC-re. Főszereplője, Thora a viking harcos mindjárt a történet elején vízbe fullad és mivel nem hősként csatában hal meg, ezért soha nem nyerhet bejutást a Valhallába, hacsak... a viking istenek megkönyörülnek rajta és kap még egy esélyt sorsa megváltoztatására. Öt óriási teremtménnyel kell csatát vívnia. A Jotunok egy-egy tájat, világot képviselnek. Így a történet végéhez vezető út átvezet barlangon, erdőn, viharokon, tűzön és téli tájon át egyaránt, rúnákat gyűjtögetve.




A játék nem sok narrációt használ, semmit sem rág a szánkba, mégis elég sok fejtörő és logikai bukfenc állja majd utunkat, illetve annál több ellenség. A szimplán mindenkin átgyalogolni és lekaszabolni készülő játékosok hamar meglepődhetnek, ugyanis eléggé át kell gondolnunk minden esetben a stratégiánkat. Ezt segítik a történet folyamán folyamatosan megtanult képességek is. Elsőre a legtöbb kolosszus is legyőzhetetlennek tűnik. Természetesen ez addig tart, míg rá nem jövünk gyengéjükre. Az indie játékért felelős Thunder Lotus Games elég jól ráérzett a mitológia, a sajátos rajzolt világ és hangulat egybegyúrására, amellyel most tesznek egy kört a Nintendo hibrid konzolján is. Megjelenés: 2018. április 27.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2018 ápr 26 cs , 11:11
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Érdekesnek tűnik...
Vissza az elejére
Weboldal
Shepard
2018 ápr 28 szo , 07:56
BBC-Player


Regisztrált tag #2447
Regisztrált: 2010 júl 30 p , 06:21
Üzenetek: 659
Én anno begőzöltem és PC-n anno egy Jotun-nak meg is keserítettem a dolgát, aztán valamiért félbe maradt a dolog. Viszont biztos végig pörgetem majd egyszer, mert valami nagyon egyedi és jó hangulata van ezekkel a rajzolt animációkkal, meg a viking zenei feldolgozásokkal.
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

 

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.1283 másodperc, 0.0492 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 47. Memória használat: 1,293kb