masinák

 

Fórumok
Megynyitottunk !
Wii Hungary!  Fórumok  Általános infók  Az oldallal kapcsolatos észrevételek
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2018 okt 14 v , 01:12
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Ne nekem mond,én is tudom...
Anno mondtam neki én is...pár éve.
Vissza az elejére
Weboldal
bowser
2019 jan 19 szo , 06:09
Vendég

Úgy tűmik, sokra nem jutottatok.
Bocs, de várjátok a sült galambot, de semmit nem tesztek érte.
Vissza az elejére
Bandita
2019 jan 20 v , 05:33

Regisztrált tag #5162
Regisztrált: 2013 dec 13 p , 08:37
Lakóhely: Kiskunhalas
Üzenetek: 456
Sziasztok! Én is nagyon elmaradtam, főleg az írással, mert sok minden történt velem az elmúlt egy évben és amikor időm volt, akkor csak olvastam és nem reagáltam, de most már hazatértem és lesz időm újra veletek lenni. Sajnálattal látom, hogy kevesen maradtunk/maradtatok. Ezért is bátorkodom megint előhozakodni ezzel, hogy én hajlandó lennék anyagilag is támogatni az oldalt, nem vagyok "Csekonics Báró" nem szórom a pénzt, de havi pár ezer forint, vagy egy kezdő nagyobb összeget szíves beinvesztálnék. Gondoljátok meg.
Vissza az elejére
bowser
2019 jan 21 h , 05:34
Vendég

Bandita írta ...

Sziasztok! Én is nagyon elmaradtam, főleg az írással, mert sok minden történt velem az elmúlt egy évben és amikor időm volt, akkor csak olvastam és nem reagáltam, de most már hazatértem és lesz időm újra veletek lenni. Sajnálattal látom, hogy kevesen maradtunk/maradtatok. Ezért is bátorkodom megint előhozakodni ezzel, hogy én hajlandó lennék anyagilag is támogatni az oldalt, nem vagyok "Csekonics Báró" nem szórom a pénzt, de havi pár ezer forint, vagy egy kezdő nagyobb összeget szíves beinvesztálnék. Gondoljátok meg.


Szerintem még mindig nem lehetetlen küldetés, mivel hazai vonalon nincs normális web fórum a swichnek.
Miként használod a gépet, minthogy immár nagyon sok hasznos dolog van rá?
Vissza az elejére
Bandita
2019 jan 25 p , 05:43

Regisztrált tag #5162
Regisztrált: 2013 dec 13 p , 08:37
Lakóhely: Kiskunhalas
Üzenetek: 456
Bowser: nem tudom, hogy ez a kérdés nekem szólt-e személyesen, mert ha igen nekem még nincs. Én maradtam az WiiU-nál és élvezem, hogy a mostanra már 7,5 éves lányommal tudunk "kocsikázni"
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2019 jan 25 p , 08:49
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Köszi a támogatásod Bandita,de itt nem az anyagi támogatás segítene,hanem pl rendszeres napi hírek,játék tesztek...stb.,és nem utolsó soron szerintem az oldal név változtatása sem lenne rossz dolog.Nekem sajna már nem nagyon futja az időmből annyira mint régen.

Nem szívesen mondok ilyent,de két mentési akció után nyugodtan kimondhatjuk,hogy ez az oldal megdöglött.
Vissza az elejére
Weboldal
D@reeo
2019 jan 27 v , 02:25
Kereskedő


Regisztrált tag #4
Regisztrált: 2007 júl 05 cs , 07:13
Lakóhely: Magyarország
Üzenetek: 1512
Sziasztok, Szia Bandita,

Köszönjük szépen a felajánlást, de valóban nem az anyagi résszel van a gond, hanem az olyan önkéntes és lelkes társakkal, akik a szabadidejüket áldoznák rá, hogy tartalommal lássák el a közönséget.

Anno amikor az oldal indult és futott, mindannyian fiatalabbak, több szabadidővel rendelkező egyének voltunk. Azóta sok év eltellt, sokan családot alapítottak, elkezdtek dolgozni, megváltozott az érdeklődési körük. Utánpótlás meg sajnos nem érkezett.

Ha sikerüne találni pár olyan embert, aki legalábbi heti 1 hírt hozna a nagyvilágból, akkor azt mondom, hogy van értelme az egésznek, és vágjunk bele, fektessük bele az energiát, alakítsunk az oldalon és töltsük meg friss tartalommal.
Annyit tudok ígérni, hogy a következő hetekben történni fog valami, de, hogy mi lesz a vége, az nem csak rajtam fog múlni

"Azt hiszed, nincs remény? Te magad vagy a remény."


-On Sai

Vissza az elejére
Weboldal
bowser
2019 jan 28 h , 01:20
Vendég

D@reeo írta ...

Sziasztok, Szia Bandita,

Köszönjük szépen a felajánlást, de valóban nem az anyagi résszel van a gond, hanem az olyan önkéntes és lelkes társakkal, akik a szabadidejüket áldoznák rá, hogy tartalommal lássák el a közönséget.

Anno amikor az oldal indult és futott, mindannyian fiatalabbak, több szabadidővel rendelkező egyének voltunk. Azóta sok év eltellt, sokan családot alapítottak, elkezdtek dolgozni, megváltozott az érdeklődési körük. Utánpótlás meg sajnos nem érkezett.

Ha sikerüne találni pár olyan embert, aki legalábbi heti 1 hírt hozna a nagyvilágból, akkor azt mondom, hogy van értelme az egésznek, és vágjunk bele, fektessük bele az energiát, alakítsunk az oldalon és töltsük meg friss tartalommal.
Annyit tudok ígérni, hogy a következő hetekben történni fog valami, de, hogy mi lesz a vége, az nem csak rajtam fog múlni

"Azt hiszed, nincs remény? Te magad vagy a remény."


-On Sai




Ha van támogatás, írok az újonnan érkezett kérdezőtöl származó, de biztos mást is érdeklő kérdésre választ, a magyarításról.
Vissza az elejére
koncsi
2019 jan 30 sze , 12:46

Regisztrált tag #6381
Regisztrált: 2019 jan 23 sze , 09:14
Üzenetek: 2
bowser írta ...


Ha van támogatás, írok az újonnan érkezett kérdezőtöl származó, de biztos mást is érdeklő kérdésre választ, a magyarításról.



Ez jó lenne. Mikorra várható?
Vissza az elejére
Shepard
2019 febr 04 h , 06:01
BBC-Player


Regisztrált tag #2447
Regisztrált: 2010 júl 30 p , 06:21
Üzenetek: 659
Én már leírtam a véleményem ezzel kapcsolatban. Szerintem egész egyszerûen a mai felgyorsult világban már nincs igény, illetve idô arra, hogy az ember regisztráljon külön oldalakra, netán hosszabb eszme cseréket is folytasson. Ott van pl. a fészbúkos ninti közösség több száz, sôt ezres regisztrált taggal. Nézzétek meg, hányan olvassák a híreket, hírdetéseket és mennyien kommentelnek hozzájuk (fôleg értelmeset). Me értsetek félre, örültem hogy kialakult itt is korábban egy kisebb közösség, de az én kedvem anno pont attól ment el a tartalom gyártástól, hogy szinte semmi visszajelzés nem érkezett és nem alakult ki egy normál beszélgetés sem.
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.1731 másodperc, 0.0582 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 71. Memória használat: 1,555kb