masinák

 

Fórumok
Super Mario 3D World + Bowser's Fury
Wii Hungary!  Fórumok  Nintendo Switch  Switch Game-ek!
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:       >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2020 szept 06 v , 06:02
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455



A Wii U egy újabb klasszikusa látogat el Switchre - ráadásul Mario 35. születésnapjára nem csak egy csinosabb, felpiszkált újragondolást kapunk, a Nintendo egy teljesen új fejezetet is hozzácsapott a játék amúgy is masszív tartalmához!A Super Mario 3D World + Bowser's Fury egy igazán különleges pakk. Adva van az eredetileg a Nintendo előző konzoljára megjelent Super Mario 3D World, a klasszikus 2D Mario platformereket a harmadik dimenzióval házasító játéka, amely rengeteg pályával, izgalmas újításokkal (többek közt a falon futásra használható macskajelmezzel) és négyfős kooperatív játékmódjával instant közönség-kedvenccé vált. A Switch újrakiadás Mario szülinapjának örömére egy új epizóddal egészíti ki az alaptartalmat - a Bowser's Fury a veteránoknak is újdonságokkal készül.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2020 szept 06 v , 06:08
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Én személy szerint nagyon örülök ennek a játéknak még akkor is ha már anno WiiU-n játszottam vele csak úgy mint a Super Mario 3D All Star pakknak,mert ezek mind az eddig megjelent Super Mario-k legnagyobbjai.Plusz a Switch esetében a játékok kártyán vannak így mondhatnám azt is hogy a legjobb helyen ahhoz hogy az utókornak is megőrizhessük,bár addigra kitudja milyen dolgok fognak létezni elektronika terén.
Vissza az elejére
Weboldal
Ink_Tibi
2020 okt 25 v , 12:55

Regisztrált tag #6498
Regisztrált: 2020 okt 24 szo , 11:50
Lakóhely: Kecskemét
Üzenetek: 14
Ez a játék csakúgy mint minden Mario játék zseniális!:) Azt hiszem ezt a részt játszottam ki a legtöbbször! Érdekes volt anno hogy bizonyos platformok akkor mozogtak mikor a Wii U Gamepadjének a mikrofonjába fújkáltam!:) Meg ugye az érintőképernyőnek is nagy jelentősége volt bizonyos pályákon! A játék mellé a Cica Mario amiibot is beszerzem!:) Nagyon kiváncsi vagyok mi lesz pontosan a Bowser's Fury! Gondolom vmi történetszáll amiben mégegyszer le kell majd gyűrni Bowsert! Remélem nem lesz rövid!

[ Módosítva 2020 okt 25 v , 01:06 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2020 okt 25 v , 01:22
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Először is üdv az oldalon Tibikém,remélem hogy rendszeresen fogsz feljárni ide,mert amúgy jó hangulatú kis oldal ez,majd meglátod.
Hamarosan indul a karácsonyi szekció is annak is tök jó hangulata szokott lenni.

Na de hogy a témánál maradjak...
Igen a 3D World-öt anno WiiU-n én is imádtam,sajna az akkori élménybeszámolós részemet félbehagytam az oldalon,na majd ennél a játéknál bepótolom videó formájában.
Azokat amiket leírtál (mikrofonba fújás és Gamepad használata) dolgokat én is nagyon szerettem benne,de úgy összességében az egész játékot.Ezért is fogom megvenni ezt a Switch-es változatot is.
Ammm..hogy mit fog rejteni magában a Bowser's Fury kiegészítő,arra én is nagyon kíváncsi leszek.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2021 febr 12 p , 04:41
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Megérkezett a csomi.Lesz itt megint nagy mókázás...




[ Módosítva 2021 febr 12 p , 04:42 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2021 febr 13 szo , 07:15
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Itt az első világ kimaxolása single módban, viszont a következő világot már egy Nintendo-s cimbivel fogjuk online co-op-ban tolni,amire nagyon kíváncsi leszek hogy mennyire fogja tartani az online kapcsolatot.
Íme akkor az első világ...

Vissza az elejére
Weboldal
resolve3
2021 febr 16 k , 05:59

Regisztrált tag #299
Regisztrált: 2008 okt 02 cs , 09:06
Üzenetek: 975
Tegnap este rendeltem be és ma éjjel küldték az e-mailt, hogy átvehető a csomagponton.
Annyira sok jót írtak róla, hogy eddig bírtam várni. )
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2021 febr 17 sze , 12:42
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
A WiiU egyik legjobb címe volt és most Switch-en még szebbé és jobbá tették.Ez az egyik legjobb Super Mario játék.
Online co-op-ban tolni ismerősökkel nagyon nagy fun.


Vissza az elejére
Weboldal
resolve3
2021 febr 17 sze , 01:25

Regisztrált tag #299
Regisztrált: 2008 okt 02 cs , 09:06
Üzenetek: 975
Tetszik, hogy van benne kihívás. Persze azért nem egy Dark Souls. Tetszik a mértéktelen coin gyűjtögetés és "élet vadászat". SMB Deluxe-ba is 87 életem van és lassan kimaxolok mindent.

Az irányítás viszont sztem borzalmas. Nem tudom, hogy szándékos e, hogy így nehezítsék a játékos dolgát, de minden esetre én még nem szoktam meg.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2021 febr 18 cs , 12:43
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
A WiiU-shoz képest gyorsabb lett a mozgás kicsit,ami nem feltétlenül rossz csak meg kell szokni.
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:       >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.1919 másodperc, 0.0748 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 69. Memória használat: 1,537kb