masinák

Fórumok
Super Mario Maker 2
Wii Hungary!  Fórumok  Nintendo Switch  Switch Game-ek!

<< Előző téma | Következő téma >>
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2020 szept 06 v , 06:30
Game-er

Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12108

Visszatért a Nintendo elképesztően népszerű játéka, a Super Mario Maker Switch konzolra! Építsd fel álmaid Super Mario pályáit még több eszközzel, és szebb látványelemekkel, mint valaha! A Super Mario Maker tartalmazza a sorozat összes korábbi játékának elemeit, plusz a Mario 3D World stílusában készült tereptárgyakat is. Ezzel különleges öltözékeket, csak a 3D Worldben látott elemeket és power-upokat is felhasználhatsz egyéni pályáid létrehozásához! A játék új lehetőségekkel is bővül, például most először csúszdákat is létre lehet hozni.Válassz grafikai stílust, helyezz el szabadon tereptárgyakat, ellenfeleket, és oszd meg a kész pályákat. Tedd próbára barátaid és a világ Mario játékosainak ügyességét, és tölts le vadonatúj alkotásokat az eddigi legnagyobb és legjobb Mario Maker játékban!

Főbb jellemzők:

- A Super Mario Maker sorozat legújabb és legnagyobb része, Nintendo Switch konzolon!
- A korábbi játékok összes opciója és pályaeleme
- Új lehetőségek: Super Mario 3D World elemek, power-upok stb.
- Hozz létre csúszdákat a még nagyobb változatosságért!
- Végtelen lehetőségek, egyedi pályák megosztása és letöltése
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2020 szept 06 v , 06:39
Game-er

Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12108
Nagyon éltem az első részt anno WiiU-n,így nem meglepő,hogy Switch-re is megvettem a második részt.Habár már egy ideje nem vettem elő,mivel más játékok lefoglaltak,de nem feledkeztem meg róla.Legfőképpen azért sem mert a legutóbbi frissítés sok finomságot tartogatott.Ha lesz feles időm majd bedobom ide is a már meglévő pályáim elérhetőségi kódjait.
Ezt amúgy tőletek is elvárom,mert kíváncsi vagyok kinek milyen kreált pálya agyszüleményei vannak.
Aztán ha túlzottan felizzana ez a kódos dolog,akkor csinálnák neki majd külön topikot is,ahol a pályakódokat gyűjtenénk.
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF