masinák

 

Fórumok
Switch játékok (egyveleg)
Wii Hungary!  Fórumok  Nintendo Switch  Switch Game-ek!
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:       >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2016 okt 22 szo , 09:31
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Ide jöhet mindenféle játék,amivel kapcsolatban kérdésed van,nincs meghatározott műfaj vagy cím.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2016 okt 22 szo , 09:42
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Kinek mi a véleménye a trailer-ben látott új Super Mario-s játékról?
A Zelda nem kérdéses,hiszen azt szerintem már sokan nagyon várjátok és már sok mindent láttunk is róla,de persze ha valaki szeretne róla beszélni azt szívesen meghalgatom.
A 2K NBA játéka engem nagyon nem mozgat mivel Xbox One-on ingyenesen letölthettül és volt vele pár eltelt órám.Én személy szerint az irányítást nem nagyon tudtam megszokni,persze nem vészes,de nekem valahogy mégis furcsa volt,viszont a játék látványvilága gyönyörű.
A Scyrim engem annyira nem izgatott.
A Splatoon természetesen nagyon izgat hiszen nagyon szerettem a WiiU-s Splatoon-t is annak ellenére hogy jó párszór kiidegelt. (Remélem nem csak egy plusz dlc lesz a WiiU-s verzióhoz)
A Mario Kart...hát nem tom.Én nem sok különbséget láttam a WiiU-s Mario Kart 8 és ez között se grafikailag,se tartalmilag.Apropó annyi volt,hogy két itemet tudtunk magunknál tartani és hogy a King Boo-t is irányíthatjuk.

Neektek mik a meglátásaitok?
Vissza az elejére
Weboldal
KikiGames
2016 okt 23 v , 04:16

Regisztrált tag #3335
Regisztrált: 2011 jan 22 szo , 08:49
Üzenetek: 2093
Kinek mi a véleménye a trailer-ben látott új Super Mario-s játékról?
Már most imádom!
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2016 okt 23 v , 04:22
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Nekem is bejön,de nem tudom hogy miért nem tudtak kicsit többet mutatni belöle.Így megint csak a türelmetlen izgalmakat hagyták nekünk.
Vissza az elejére
Weboldal
Shepard
2016 okt 23 v , 05:05
BBC-Player


Regisztrált tag #2447
Regisztrált: 2010 júl 30 p , 06:21
Üzenetek: 659
Számomra ennek egyelôre lehúzás szaga van. Ha a Splatoon és az Mk a régi Wii U címek kártyásított változata, ahogy a Zelda is az lesz párhuzamban, akkor minek szerezze be az ember? (természetesen ez találgatás és tippelés, míg nem mondanak A-t, vagy B-t)
Vissza az elejére
Gábor92
2016 okt 23 v , 06:31

Regisztrált tag #5899
Regisztrált: 2015 okt 15 cs , 11:24
Üzenetek: 251
Az új Zelda biztos vétel a kérdés csak az, hogy mik a különbségek a Wii U és a Switch változat között. Még nem tudom melyikre vegyem meg.
NBA játék egyáltalán nem érdekel.
Mario Kart: nem hiszem, hogy ez egy új játék lenne hanem csak a 8 Switch-re kiadott változata. Kérdés van-e annyi újdonság, hogy megvegyem még egyszer a játékot. Vagy Wii U-ra jön egy dlc az itt látott újdonságokkal és a két konzol tulajdonosai együtt játszhatnának online...

Splatoon: egyik kedvenc játékom révén ez érdekel a legjobban (ez miatt vettem Wii U-t) A videó alapján több kérdés is eszembe jutott. Nincs másodlagos kijelző akkor mi lesz a Super Jump, Inkstrike képességekkel ?
Van mozgás érzékelős irányítás?
Nem tudom lesz-e benne annyi újdonság (ami tetszik is) hogy érdekeljen még a játék A Wii U verzióban több mint 360 órám van benne és már ritkán és keveset játszom vele. Messze még a március és a biztos válaszok is.

Super Mario: Nem igazán van türelmem a Mario játékokhoz így egyenlőre nincs is különösebb véleményem vele kapcsolatban. Van és kész




Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2016 okt 23 v , 07:16
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Shepard írta ...

Számomra ennek egyelôre lehúzás szaga van. Ha a Splatoon és az Mk a régi Wii U címek kártyásított változata, ahogy a Zelda is az lesz párhuzamban, akkor minek szerezze be az ember? (természetesen ez találgatás és tippelés, míg nem mondanak A-t, vagy B-t)



Látod ebben van valami Shepi,fel villant az agyamban ez a kérdés nekem is.A MK-ot és a Splatoon-t elnézve kajak igazad lehet.Mondjuk én inkább csak egy dlc-nek néztem,de akkor meg minek a Switch-nél mutogatták..ugye jön ez a kérdés,így jogos a feltételezésed Shepi.


Gabesz....

Jogos amit mondasz.
Viszont szégyeld össze magadat,hogy a Splatoon-t már nem nagyon csapatod.Hiányzok?
Van egy hibás Splatoon lemezem majd szerzek mellé egy hibás WiiU-t és ... kitudja mi lesz.

[ Módosítva 2016 okt 23 v , 07:20 ]
Vissza az elejére
Weboldal
north
2016 okt 25 k , 02:39

Regisztrált tag #4228
Regisztrált: 2012 máj 11 p , 08:41
Lakóhely: Miskolc
Üzenetek: 399
Új Zelda, Új Zelda, Új Zelda, Új Zelda, Új Zelda, Új Zelda, Új Zelda, Új Zelda, Új Zelda, Új Zelda, Új Zelda, Új Zelda, Új Zelda, Új Zelda, Új Zelda, Új Zelda, Új Zelda, Új Zelda, Új Zelda, Új Zelda, Új Zelda, Új Zelda, Új Zelda, Új Zelda, Új Zelda, Új Zelda, Új Zelda, Új Zelda, Új Zelda, Új Zelda, Új Zelda, Új Zelda, Új Zelda, Új Zelda, Új Zelda, Új Zelda,
Vissza az elejére
Bandita
2016 okt 31 h , 12:01

Regisztrált tag #5162
Regisztrált: 2013 dec 13 p , 08:37
Lakóhely: Kiskunhalas
Üzenetek: 456
Esetleg egy új Zelda?
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2016 okt 31 h , 01:14
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Az tuti lesz Bandita.Kajak kíváncsi vagyok,hogy a WiiU-s és a Switch-es között mennyi lesz a külömbség.Mindentéren.
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:       >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.1754 másodperc, 0.0742 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 72. Memória használat: 1,547kb