masinák

 

Fórumok
Hyrule Warriors: Age of Calamity
Wii Hungary!  Fórumok  Nintendo Switch  Switch Game-ek!
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:       >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2020 szept 09 sze , 09:47
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455



Utazz Hyrule világába 100 évvel a Legend of Zelda: Breath of the Wild eseményei előtt, és légy részese annak a korszaknak, amikor a Nagy Csapás történt! Csatlakozz be a háborúba, ami Hyrule-t térdre kényszerítette. Ismerd meg Zelda, a négy Bajnok, és Hyrule királyának eredeti történetét, ahogy próbálják megmenteni világukat a csapásoktól.A Koei-Tecmo és az Omega-Force akciójátékában szembeszállhatsz az ellenség hordáival. A harcmezőn egyszerre több száz ellenféllel küzdhetsz, a barbár Bokoblinoktól a hatalmas Lynelekig. Vess be több játszható karaktert, irányítsd Link, Zelda és sok más jól ismert szereplő figuráját a harctéren! Használd egyedi képességeiket, és pusztítsd el a gonosz erőket tucatjával, vagy akár ezrével!
A nagyszabású egyjátékos kampány során drámai átvezetőkből ismerheted meg a háború eseményeit, és Hyrule sorsát. De nem muszáj egyedül játszanod, hiszen egy barátoddal közösen, a helyi kétfős kooperatív módban is játszhattok, bárhol, bármikor, kizárólag Nintendo Switch konzolon!

Főbb jellemzői:

- Nagyszabású háborús játék a Legend of Zelda univerzumában
- Ismerd meg a Zelda: Breath of the Wild előtti eseményeket 100 évvel korábban!
- Hatalmas csaták több száz ellenféllel egyszerre
- Több játszható karakter: Link, Zelda és sokan mások
- Kétfős helyi kooperatív mód
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2020 szept 09 sze , 09:49
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Na ezt a játékot nem lehet kihagyni.Novemberi kötelező darab minden Zelda fan-nak.Eszméletlen hogy a nagy csatát átélhetjük amiről anno a Breath of the Wild-ban csak beszéltek nekünk.Ki ne hagyjátok!
Vissza az elejére
Weboldal
KikiGames
2020 szept 10 cs , 09:23

Regisztrált tag #3335
Regisztrált: 2011 jan 22 szo , 08:49
Üzenetek: 2093
Na... Barátnőm elől el kellett volna rejteni a trailer-t. Lehet hogy meglepi vétel lesz. Jó lesz amíg vár a BotW folytatásra.
Vissza az elejére
north
2020 szept 10 cs , 10:31

Regisztrált tag #4228
Regisztrált: 2012 máj 11 p , 08:41
Lakóhely: Miskolc
Üzenetek: 399
Remélhetőleg ebben nem lesznek gyilkos FPS droppok mint az elődben.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2020 szept 10 cs , 10:31
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
KikiGames írta ...

Na... Barátnőm elől el kellett volna rejteni a trailer-t. Lehet hogy meglepi vétel lesz. Jó lesz amíg vár a BotW folytatásra.


Hehh...megértem.
Na de mi a helyzet veled?Te nem szeretted anno a BotW-ot?
Igaz ez Warriors stílus lesz,de a története egy az egyben a BotW sztoriját fogja hozni.Nálam a Warriors stílus nem nagyon tudott a szívembe költözni,legalábbis a Hyrule Warriors az nem jött be nekem,viszont ez azzal hogy hozza magával a BotW megjelenítését, a világát és a történetét,Warriors ide vagy oda ez a játék nekem is kelleni fog majd.

Amúgy ne felejtsd el a Trailer videó végén feltüntetett 9.26-os dátumot.Ki tudja mi lesz...lehet erről a játékról fognak gameplay-ezni,de az is lehet hogy a BotW folytatásáról fognak valamit elénk dobni.


north írta ...

Remélhetőleg ebben nem lesznek gyilkos FPS droppok mint az elődben.


Már mint a Hyrule Warriors-ban?
Annyira szaggatott a játék?Nem játszottam vele,így nem tudom milyen mértékű FPS esések voltak benne.

[ Módosítva 2020 szept 10 cs , 10:34 ]
Vissza az elejére
Weboldal
north
2020 szept 12 szo , 05:19

Regisztrált tag #4228
Regisztrált: 2012 máj 11 p , 08:41
Lakóhely: Miskolc
Üzenetek: 399
3DS-en borzalmasan ment, WiiU-n voltak lassulások, ami Switchen is előfordult.Attól nem volt rossz játék, bár üvöltött egy online multitól, mert egyedül kegyetlen nehezek a challange map-ok
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2020 szept 12 szo , 10:39
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Értem.
Amúgy ebben is csak lock multi lesz.
Vissza az elejére
Weboldal
Ink_Tibi
2020 okt 25 v , 01:30

Regisztrált tag #6498
Regisztrált: 2020 okt 24 szo , 11:50
Lakóhely: Kecskemét
Üzenetek: 14
Engem nem nagyon győzött meg sajnos nagyon érződik rajta a Warriors stílus! Ettől eltekintve teszek majd vele egy próbát hiszen Zelda is irányitható karakter lesz! Igazából nagyon látványos és remélem lesznek benne fejtörők is mint általában a Zeldákban!

[ Módosítva 2020 okt 25 v , 02:15 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2020 okt 25 v , 01:48
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Hát nem vagyunk egyformák az tény,de ha szeretted anno a Breath of the Wild-ot,akkor ezt ki ne hagyd.
A Breath of the Wild-ban csak oly sokszor elmesélt nagy csatát élhetjük át,vagyis az elevenedik meg előttünk ebben az új Warriors-ban.Mondjuk nekem nincs tapasztalatom a korábbi Warriors-ról,de itt ahogy elnéztem sok apró dolgot lehet a csépelésen kívül csinálni.Valamint a Breath of the Wild-ben található összes dolog és tárgy de még a Korok-ok is megtalálhatók lesznek a játékban.Arra leszek kíváncsi,hogy vajon milyen szerepük lesznek az említett dolgoknak egy Warriors stílusú játékban.
Vissza az elejére
Weboldal
Ink_Tibi
2020 okt 25 v , 01:59

Regisztrált tag #6498
Regisztrált: 2020 okt 24 szo , 11:50
Lakóhely: Kecskemét
Üzenetek: 14
Elvileg ugyanúgy lehet majd a fegyókat tárolni amikhez hasznosak a Korok magok! Remélem lehet majd benne főzni is mint a Botw-ban! Miközben nyiszálom az enemyt rotyog majd a gulyás a fazékban!

[ Módosítva 2020 okt 25 v , 02:09 ]
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:       >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.6648 másodperc, 0.3745 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 70. Memória használat: 1,525kb