masinák

 

Fórumok
Sony Playstation (és minden,ami vele kapcsolatos)
Wii Hungary!  Fórumok  Általános infók  OFF TOPIC!
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2020 okt 27 k , 04:29
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Ha már szóba került a Microsoft új masinája, akkor a Playstation-t sem hagyhatjuk ki.Nos ők valamivel korábban már kidobtak egy kis videót arról, hogy milyen új dolgokat várhatnak a PS5 kapcsán a felhasználók.
Ami nekem tetszik az a már a PS3 óta jól muzsikáló és bevált stabil oprendszer,amit a PS5-nél némi újdonsággal is sikerült felturbózni.Ilyen például a játékbeli haladásunkat figyelő rendszer,ami folyamatos információkat mutat nekünk arról, hogy miként haladunk az adott játékban, valamint próbál segítséget nyújtani ha elakadtunk.Ahogyan az sem egy utolsónak mondható dolog hogy a gép folyamatosan figyelemmel kíséri a játékbeli haladásunkat,majd az alapján állítja a játékszintet a felhasználóhoz.Nem mintha a mai játékok a nehézségükről szólna a régiekhez képest, viszont az egy jó pontnak mondható,ha játék közben nem kell a YouTube-ot bújnom azért hogy tovább tudjak haladni a játékban.
Ezenkívül az is egy jó dolog hogy akár mi is tudunk videókat csinálni és megosztani játék közben, hogy ezzel másokat segíteni tudjunk,mind ezt úgy hogy a játékot nem kell megszakítanunk.A kép a képben funkció szerintem f*sza lett és egyben hasznos is. Játék közben nem kell kilépni a játékból hogy meg tudjam nézni a haver megosztott videóját. Összességében a PS-nél több újítást és hasznos funkciót láttam mint a Series X esetében.

Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2020 okt 27 k , 08:53
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Nem hiszem el hogy már megint eltolják a Cyberpunk 2077 megjelenését.
Jó persze ha jó játékot akar az ember tudjon rá várni és én is azt szoktam mondani, hogy a jó játékhoz idő kell és szánjanak is rá, hogy egy pöpec játék legyen,de ez már a harmadik elhalasztás rövid időn belül.
Vissza az elejére
Weboldal
Gábor92
2020 okt 27 k , 10:57

Regisztrált tag #5899
Regisztrált: 2015 okt 15 cs , 11:24
Üzenetek: 251
Na igen, lehet hogy még a fejlesztők sem tudják de a játék címében benne is van a megjelentés éve 2077

El se tudom képzelni, hogy gondolták hogy kész lesznek áprilisra ami az eredeti megjelenés volt.
Ma már az is eszembe jutott, hogy csak azért mondtak valamilyen dátumot, hogy ne kelljen visszaadniuk az előrendelések árát.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2020 okt 27 k , 11:20
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Valamilyen szinten ennek azért örülhetünk is, legalább nem egy újabb Anthem-et kapunk.

Ammm...közben megnéztem az Ign.com YouTube csatornáján a PS 5 unboxing videóját,plusz a kiegészítők kicsomagolását is és az első dolog amin ledobtam a láncot,az az volt hogy....menj már, mekkora egy gépóriás lett ez a PS5.Korábbi videókat nézve tudtam hogy nem lesz kicsi,de hogy ez élőben milyen brutál nagy lett az nem semmi.
Az új kontroller kialakításban és dizájnban egyaránt tetszik és szerintem az új dolgai is jók lehetnek.A PS kamera és a füles nekem kialakításban nem igazán tetszik.
És akkor maga a gép...,hát nem tudom hogy ekkora bazi nagy gépet hova és hogyan tudonák tenni a szobában...
Fektetve tenném szívem szerint az olvasó miatt,de úgy nem igazán tetszik, viszont állítva jól mutat,de az olvasó miatt nem tenném állítva.Ezenkívül a gépben rejlő tulajdonságaival kapcsolatban feljebb már kifejtettem a véleményemet.
Összességében kialakításilag még mindig vegyes érzéseim vannak a PS 5-el, viszont teljesítményben és amit mutattak a rendszeréről az tetszik nagyon.
Ami viszont nem tetszik az a gép ára ahogyan a játékok ára sem.Jó igazából ez nem az ő hibájuk,hanem ennek a r*hadt zsidó,kizsákmányoló Magyarországnak. :fúj

Pár videót felteszek ide az unboxing-járól,akik esetleg még nem látták...


PS 5 kiegészítők videó...



PS 5 konzol kicsomagolás...




Astro Bot Gameplay videó... (PS 5)




És ez a legutóbbi Astro-s videó nagyon,de tényleg nagyon tetszett.Szinte kilóra megvett.Mivel ismerem és játszottam a PS 4-es Play Room-al és az Astro Bot Rescue Mission-al, látom a PS 5-ös fejlődést a játékban.Ami ugye nem a grafika, persze az is csodálatos és kíváncsi lennék rá, hogy VR-ban hogyan muzsikálna,de itt most magára a játék mehanikára gondoltam.Elsőnek itt van például az új sandbox stílusú,ami az elődhöz képest változott és persze egy egy hatalmas pozitívum nálam.Amit ebben a Gameplay-ben láttam az nagyon megfogott.Sok lehetőséget látok ebben a játékban, immáron a Super Mario Galaxy dolgait is észre lehet venni benne.Ezekután a Little Big Planet-re is nagyon kíváncsi vagyok,mert amit mutattak róla az is nagyon meggyőző volt.Amúgy igen tudom nem ez a neve a PS 5-ön,de én már csak megszokásból nevezem így.

Ricsikém neked mi a véleményed erről az egész PS 5-ről?

[ Módosítva 2020 okt 27 k , 11:37 ]
Vissza az elejére
Weboldal
north
2020 okt 28 sze , 03:46

Regisztrált tag #4228
Regisztrált: 2012 máj 11 p , 08:41
Lakóhely: Miskolc
Üzenetek: 399
Bejövős ez az Astro's playroom...Amúgy csak engem emlékeztet a Super Mario Sushine-ra?
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2020 okt 28 sze , 09:52
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Engem inkább a Super Mario Galaxy-rs.
Ami biztos hogy ezek az AdtroBot-os játékok mind nagyon ötletes, aranyos és hangulatos játékok.

Na erre nagyon kíváncsi leszek...



Már nagyon ráfért egy használható App a Sony-tól,mert a korábbiak nem sokat értek.

[ Módosítva 2020 okt 29 cs , 12:04 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2020 okt 29 cs , 02:31
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Magyar kicsomagolós videó a The VR-tól...
Vélemények jöhetnek a Playstation 5-el kapcsolatban.Kinek mi tetszik benne, vagy kinek mi nem tetszik benne.Jöhet minden...

Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2020 nov 07 szo , 09:36
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
És akkor megérkezett a kisebb teszt a VR-tól...

Vissza az elejére
Weboldal
resolve3
2020 nov 10 k , 08:36

Regisztrált tag #299
Regisztrált: 2008 okt 02 cs , 09:06
Üzenetek: 975
Most a PS jobban felkeltette az érdeklődésem, mint az X. Nagyon szimpatikus, hogy folytatnak egy bizonyos hagyományt, miszerint az exkluzívok magyar feliratosak lesznek, ami számomra nagy boldogság. Persze az angollal is el vagyok már, de azért egy felirat még mindig nagyot tud ütni számomra.
Számomra a digitális a befutó, mert én már boxon nem vettem másfél év játékot, csak digitálisan. Persze eladásnál sokat nyomhat az áron egy játék, de ha abba belegondolok, hogy pl. miért fizetnének többet egy, mert a konzolomhoz jár egy Gears 5 vagy Halo, ha game pass ultimate-tel egyébként is hozzájuthat.
Vissza az elejére
KikiGames
2020 nov 10 k , 10:11

Regisztrált tag #3335
Regisztrált: 2011 jan 22 szo , 08:49
Üzenetek: 2093
Norbi(HUN) írta ...

És akkor megérkezett a kisebb teszt a VR-tól...



Ne már, mi ez a rémálom fej? Creepy

Amúgy vicces mert meló miatt 2 emberrel Romániába vagyok. Egyik Xbox-os, másik PlayStation-ös. Vicces szituk szoktak kialakulni ha ritkán előjön a téma mert egy ideje én meg már PC-s vagyok. De amúgy ha a két konzol közül kellene választanom egyértelmű a PS5 a nyerő. Az Xbox-ok már csak simán PC-k "optimalizálva" amit a Microsoft nem is tagad...
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.2681 másodperc, 0.1084 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 71. Memória használat: 1,885kb