masinák

 

Fórumok
Monster Hunter Rise
Wii Hungary!  Fórumok  Nintendo Switch  Switch Game-ek!
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
resolve3
2021 jan 15 p , 06:06

Regisztrált tag #299
Regisztrált: 2008 okt 02 cs , 09:06
Üzenetek: 975
hunMyrte írta ...

MHW-zek konzolon és PC-n. Igen, a Rise már elő van rendelve Bár a videó alapján nem sok új monster van. Ha cross platform lenne, akkor nem lenne probléma a játékos számmal, bár ez minden multinál jó lenne. Sajnos még a mentésedet se tudod átvinni egyikről a másikra... (anno wiiu és 3ds között meg tudtad tenni) úgyhogy van egy master rankos xboxon és egy low pc-n.
Am egész jól el lehet játszani egyedül is. SOS jelzésre szoktak jönni. Ráadásul, ha vmi nagyon nem ment, segjtséget kértem az fb csoportban és már jöttek is.



Igen, lehet random emberekkel nyomatni. Az MHW több embert vonzott be, elképzelhető, hogy emiatt még többen fognak Switchen játszani.


Ezt jó hallani! Lehet ránézek hétvégén. Egyébként mit javasolsz milyen ruházatot érdemes viselni? Mindegyik szörnynél mást? Az aktuális gyengeségeit kihasználva? Én teljes MH amatőrként mindenből tettem rá egy kicsit, így lényegében semmihez sem igazán jó. 3-4 sárkány ruházata van rajtam.


[ Módosítva 2021 jan 15 p , 06:06 ]
Vissza az elejére
hunMyrte
2021 jan 15 p , 11:53


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220
Rengeteg féle hatása van a különböző szetteknek. Nem csak annyi, hogy "csak az armor" (wow). Ott van az elemental-ra való érzékenység, az egyébb skillek, mint például, hogy gyorsabban élezel fegyvert, vagy immunissá tesz a méregre. Ha úgy érzed, hogy nagyon nem megy a szörnnyel való harc, akkor érdemes arra ránézni, hogy mi a gyengéje és olyan fegyvert viszel, vagy ha tüzet lövel, akkor a a páncélod adjon védelmet a tűz ellen. Akkor még harcba vihetsz magaddal barrel bombot, csapdát, mérgezett húst, ha hajlamos enni csata közben.
Vissza az elejére
hunMyrte
2021 jan 15 p , 01:36


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220
@Norbi a telefonos MH Stories: {link} csak 1400 ft
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2021 jan 15 p , 05:01
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Igen, közben már én is néztem.Valószínű, hogy kihagyom mert tele vagyok játékokkal.A Super Mario 3D All Stars még nem is volt a Switch-ben.A Hyrule Warriors-t be kéne fejeznem mite jön a 3D Word és akkor még a Monster Hunter Rise-ot még nem is mondtam.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2021 márc 09 k , 12:43
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Nézte valaki?



Lesz itt mindenféle jóság.Jönnek új monsták április és májusban is,de.. ismétlem DE ingyenessen.
Talán ezt a Monster Hunter várom a legjobban.Vannak single guest-ek és multiplayer quest-ek is.A régiók szerintem nagyon faják,a harcrendszer is jónak néz ki.
Valamint az a Rampage quest is érdekesnek tűnik,amolyan Strondhold.
Nagyon várós nálam már.

Had lássam....ki az aki szintén behúzza a Rise-t és egy gallery-be tömörül velem?
Vissza az elejére
Weboldal
hunMyrte
2021 márc 10 sze , 12:03


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220
Vennem kéne egy 256os microSD-t a Switchbe A 128as már kicsi.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2021 márc 11 cs , 01:02
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Nekem még mindig állja a sarat.
Mondjuk én általában csak dobozos játékokat szoktam venni.A Resi Revelations 2 és a Mario Odyssey amik digitálisan vannak fent egyedül.
Vissza az elejére
Weboldal
hunMyrte
2021 márc 11 cs , 02:21


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220
Sok digitális játékom van. Mindegy, hogy fizikális vagy digitális formátum. Ha jó áron van és kell a játék, akkor megveszem. Játékokat nem szoktam eladni, úgyhogy lényegében mindegy.
Vissza az elejére
Zozo0525
2021 márc 11 cs , 07:19

Regisztrált tag #5891
Regisztrált: 2015 okt 01 cs , 11:35
Üzenetek: 470
Sziasztok, üdv újra itt :-)
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2021 márc 12 p , 01:24
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
hunMyrte írta ...

Sok digitális játékom van. Mindegy, hogy fizikális vagy digitális formátum. Ha jó áron van és kell a játék, akkor megveszem. Játékokat nem szoktam eladni, úgyhogy lényegében mindegy.



Gondolom,mivel Xbox-on vannak jó leârazások és a havi játékoknál is lehet pár érdemleges,bár ez utóbbinál abogy elnéztem csak néha van tényleg olyan amit behúznák.Persze ízlések és pofonok ugye.
Amm... Nintendo-nál szerintem már egészen más a helyzet digitális részen.Az exkluzivoknál ritka...,sőt a max 33%-nál nem is szokott nagyobb leárazás lenni.Plusz dobozos formában a memóriakártyán sem terpeszt sokat.Szerintem már csak a Nintendo csinálja meg azt hogy a komplett játékot oda adja a kártyákon,max a dlc-ket kell külön letölteni,amik tárhelyet foglalnak a memóriában.Mondjuk én ezért veszem meg inkább fizikálisan a Nintendo játékait.
Playstation fronton már teljesen más a helyzet,mert ott én is a digitális frontot támogatom.



Zozo0525 írta ...

Sziasztok, üdv újra itt :-)



Hát ezt inkább mi mondhatnánk.
Mi itt vagyunk hébe hóba (Én, hunMyrte, resolve3 és Gabesz barátom...jah és north koma meg ritkán Bandita is természetesen) szösszentünk pár sort.Szóval még vagyunk páran.
Remélem hogy te is néha-néha fel látogatsz majd ide az oldalra.

[ Módosítva 2021 márc 12 p , 01:30 ]
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.1930 másodperc, 0.0727 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 70. Memória használat: 1,567kb