masinák

 

Fórumok
Monster Hunter Rise
Wii Hungary!  Fórumok  Nintendo Switch  Switch Game-ek!
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2021 márc 28 v , 11:04
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Ügyi vagy!
Mondjuk majdnem egy nap előnyöd van velem szemben...
Nálam a Village Quest-eknél a kettő csillagosokból már csak a három monsztás van és kész is van.Most dobott valami új Quest-et a nevét most nem tudom.
Online Quest-eket még nem csináltam azóta sem,majd Gabeszt megvárom vele,most hogy ma elgyengülésében megrendelte ő is a játékot.

Lassan összejön egy Monter Hunter Gallery. Még resolve3 san is behúzza a játékot és meg is van a vadász négyes.
Vissza az elejére
Weboldal
hunMyrte
2021 márc 29 h , 04:52


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220
Akkor majd az online-nál észre fogod venni az fps dropot. Gondolkodom is, hogy váltok íjra, hátha jobbak lesznek a vadászatok. Ha 4en csapjátok a karddal a szörnnyel, szó szerint nem látod, hogy mi történik és még erre megy rá az fps drop. (amúgy is csak 30 fps-sel megy) Igazán jöhetne már egy erősebb switch, nem csak az fps dropok miatt, hanám más kompromisszumok miatt is. Észre vettem, hogy az árnyékok azok csak vonalak? Ezért van olyan hatása, mintha csak egy szitán keresztül néznéd a játékot.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2021 márc 30 k , 12:12
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Igen ez még mindig csak egy Switch.Lehet sokat lógtál a Series X-en mostanság.
Online-ra kíváncsi leszek,de a játék kinézete nálam még mindig tuti.Switch-hez mérten mondom ezt.Ammm...engem a 30fps nem zavar túlságosan csak legyen az stabil.
Gabesszal majd leteszteljük azt az online módot,bár lehet hogy ha csak ketten toljuk, úgy nem fog be laggolni.
Majd meglátjuk...
Vissza az elejére
Weboldal
hunMyrte
2021 márc 30 k , 01:03


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220
Átváltottam íjra, úgy jobb. Látok valamit a szörnyből, meg itt visszahozták az egyik tulajdonságot, amit nagyon szerettem a 3ds-es Mh-ban. Ha jó időben védekeznek, akkor negálja a szörny támadását. A régi ilyenkor kapott egy szép levegőben sikló - forduló animációt, de nekem az is elég, hogy nem köp le a lávával.
Nyugodtan menj random emberekkel gyors menet lesz.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2021 márc 30 k , 07:01
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Én megmaradtam a Long Sword-nél, habár eredetileg a Sword és pajzs kombó volt a terv,de aztán megszoktam ezt a Long Sword-öt. Nekem még ami nagyon tetszik az a pálya rombolhatósága.Tetszik ahogy egy harc közben például egy toronynak neki rontó monszta lezúzza azt.

Ammm...nekem még sok mindent kell tanulnom a Monster Hunter világáról,ez az első videókból látszik is, viszont a legutóbbi videókban már kezdek ráérezni a harcokra.Mindenesetre igyekezni fogok...

Vissza az elejére
Weboldal
hunMyrte
2021 márc 30 k , 01:31


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220
A tojásokat a kék ládába tudod leadni. Addig el kell cipelni Vannak technikák, amik segítenek a cipelésben.

A kutyán kevesebbet sebzel, mint amúgy.

Figyelj a fegyvered élességére, használd a whestont vagy a whetfisht. Életlen fegyver nem sebzi a szörnyet, lepattan az ütés. Szóval nem hatékony.

Staminád a végére nagyon alacsony szintre ment. Egyél. Tudsz sütni nyers húst a bbq-val illetve tudsz enni a sátorban. Semmi kép se menj bele egy csatába ilyen alacsony szinten. Nem tudsz futni se ilyenkor.

Harc közben használd a bogarat, mert csak elég sebzés után nyílik meg az a lehetődés, hogy irányítani tudd. Illetve az is nagy segítség, hogy viszonylag nagy területet tudsz bejárni 1 mp alatt. Például, ha elrangel a szörny, gyorsan a közelébe tudsz ugrani.

Hírtelen ezek jutottak eszembe Az jó volt, hogy használtad a tárgyakat -> pl a healelő csrép A training area-ban tudsz gyakorolni. A skillekről eldönteni, hogy melyik hasznosabb, melyiket szeretnéd jobban használni.

[ Módosítva 2021 márc 30 k , 01:52 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2021 márc 30 k , 05:47
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
hunMyrte írta ...

A tojásokat a kék ládába tudod leadni. Addig el kell cipelni Vannak technikák, amik segítenek a cipelésben.

A kutyán kevesebbet sebzel, mint amúgy.

Figyelj a fegyvered élességére, használd a whestont vagy a whetfisht. Életlen fegyver nem sebzi a szörnyet, lepattan az ütés. Szóval nem hatékony.

Staminád a végére nagyon alacsony szintre ment. Egyél. Tudsz sütni nyers húst a bbq-val illetve tudsz enni a sátorban. Semmi kép se menj bele egy csatába ilyen alacsony szinten. Nem tudsz futni se ilyenkor.

Harc közben használd a bogarat, mert csak elég sebzés után nyílik meg az a lehetődés, hogy irányítani tudd. Illetve az is nagy segítség, hogy viszonylag nagy területet tudsz bejárni 1 mp alatt. Például, ha elrangel a szörny, gyorsan a közelébe tudsz ugrani.

Hírtelen ezek jutottak eszembe Az jó volt, hogy használtad a tárgyakat -> pl a healelő csrép A training area-ban tudsz gyakorolni. A skillekről eldönteni, hogy melyik hasznosabb, melyiket szeretnéd jobban használni.




Köszönöm a segítséget és a jó tanácsokat.
A tárgyaknál érzem hogy kell egy olyan tag aki jól ismeri őket és tudja hogy mit miért....ez te vagy Myrte.
Majd valamikor feltöltöm az utolsó videókat,azokon már jobban mennek a harcok,dodge-ok.Csak berozsdásodtam a World óta kicsit.
Amm... továbbra is érdekel majd a jó tanácsaid, szóval ne tartsd magadba.Valamikor kellene majd egyet együtt rezegnünk Skype-al megfejelve.Ott élesben jobban át tudom venni az általad mondottakat.

Apró-popó...azt a tojásos dolgot, hogyan kell csinálni? Úgy értem hova kell vinni?Mondtad hogy valami kék ládába.Azt merre találom meg?


hunMyrte írta ...

Akkor majd az online-nál észre fogod venni az fps dropot. Gondolkodom is, hogy váltok íjra, hátha jobbak lesznek a vadászatok. Ha 4en csapjátok a karddal a szörnnyel, szó szerint nem látod, hogy mi történik és még erre megy rá az fps drop. (amúgy is csak 30 fps-sel megy) Igazán jöhetne már egy erősebb switch, nem csak az fps dropok miatt, hanám más kompromisszumok miatt is. Észre vettem, hogy az árnyékok azok csak vonalak? Ezért van olyan hatása, mintha csak egy szitán keresztül néznéd a játékot.



Ammm...A legutóbbi játékomnál próbaként megnéztem egy online vadászatot is és nálam minden teljes zökkenőmentesen ment, pedig az erdőben gyaktuk a dögöt és semmi lag nem volt.Ketten voltunk egy krapekkal majd a végére becsatlakozott egy harmadik játékos is.Minden ment fix 30 fps-el,drop nélkül.Amúgy a küldi csak egy sima egy csillagos volt,de kellett csépelni a monstát mire megadta magát.
Azt viszont meg kell hagyni, hogy az igazi nagybetűs játék csak majd a single után fog kezdődni.Hatalmas lootokat lehet szakítani a Hub Quest-ekkel,ha csak azt nézem amibe beregisztráltam ott a reward gempa 3xxx volt.
A Villige Quest-ek után asszem kifejlesztek valami ütős armort és fegyvert is.Most jelenleg egy tüzes elemental Long Sword-el csapatok...finom holmi meg kell hagyni.

[ Módosítva 2021 márc 31 sze , 03:40 ]
Vissza az elejére
Weboldal
hunMyrte
2021 márc 31 sze , 09:27


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220
Minden quest elején honnan veszed ki az itemeket? A kék ládából A transporting skill segít a tojás vivésben, de anélkül is meg lehet oldani, csak lasabb.

Esténként szoktam játszani, HR3-mas szinten vagyok. Nem tudom, hogy hétvégén tudunk-e játszani. Ma dől el, hogy megyünk-e rokonokhoz vagy sem.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2021 márc 31 sze , 01:36
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Köszi az infót, valahogy selytettem, hogy a Supply Box-ra gondolsz.Hát akkor az nem lesz olyan egyszerű.
Jelenleg én most a három csillagos Quest-eket csinálgatom.Hamarosan az alap rucit kimaxolom,bár azóta hogy bedobott pár pöpec szerkót kicsit bánom hogy annyi fejlesztést bele raktam.
Vissza az elejére
Weboldal
hunMyrte
2021 ápr 01 cs , 04:02


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220
Már 30 órát beleöltem

Am érdemes fegyver használati tutorial videókat nézni, azokból sokat lehet tanulni. Nem egy könnyű játék, szükség is van rá.

Ha már leöltél egy szörnyet, akkor a Hunter Note-s-ban megtudod nézni, hogy mire érzékény, a teste mely területét érdemes piszkálni a legjobb eredményhez. (általában a fej)
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.2182 másodperc, 0.0740 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 68. Memória használat: 1,565kb