masinák

 

Fórumok
Ring Fit Adventure
Wii Hungary!  Fórumok  Nintendo Switch  Switch Game-ek!
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2021 máj 02 v , 12:25
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455



A Ring Fit Adventure egy olyan kaland, ami mozgásban tart! A különleges Ring-Con kiegészítővel és lábra erősíthető szíjjal ez a Nintendo Switch játék képes a mozgást az irányításhoz felhasználni. Az egész testedet használnod kell, hogy előre juss a kalandban! Fedezz fel egy gyönyörű fantasy világot, győzz le egy testépítő sárkányt és csatlósait! Helyben futással haladhatsz előre a füves mezőkön, és különböző tornagyakorlatokkal támadhatod az ellenfeleket. Ez egy olyan torna, ami garantáltan visszahúz, és újabb kalandokra hív!Rövid minijátékokkal és testre szabható gyakorlatsorokkal a Ring Fit Adventure egy remek testedzés, ami kiragad a valóságból, és minden képességszinthez megfelelő kihívást nyújt. Ebben a játékban nemcsak a karaktered, hanem te magad is fejlődsz. 20 világban, több mint 100 szintet járhatsz be, és több, mint 60 valódi gyakorlattal hozhatsz elő különféle támadó mozdulatokat. A harcok között többféle módon is közlekedhetsz, például guggolással működő kilövőállások, evezős csónakok és sok minden más is vár.Szeretnél másokkal is küzdeni? Add tovább a Ring Fit kiegészítőt, és válassz 12 minijáték közül: törj össze dobozokat, alkoss agyagedényeket, és sok mást. A Ring Fit gyűrű a játék nélkül is használható: a hozzá csatolt Joy-Con eltárolja az adatokat, majd később a játékkal szinkronizálva megadja az adott mennyiségű XP-t és már tárgyakat a karaktered számára. Légy motivált játékon belül és kívül is, és éld át ezt a látványos, egészséges kalandot!


[ Módosítva 2021 máj 02 v , 12:26 ]
Vissza az elejére
Weboldal
north
2021 dec 01 sze , 11:16

Regisztrált tag #4228
Regisztrált: 2012 máj 11 p , 08:41
Lakóhely: Miskolc
Üzenetek: 399
Én írnék egy kis élménybeszámolót arról, hogy milyen tapasztalataim vannak a játékkal kapcsolatban. Képekkel nem fogom ezt illusztrálni csupán szavaim segítségével próbálom mindezt az élményt átadni. Nos elöljáróban a doboz egy körülbelül 45centiméter x 45centiméteres színes pizzásdoboz, nos lévén, hogy ez egy fitnesz program érdekes design választás. Na de ezen most ne akadjunk fent. A doboz képekkel illusztrálja, hogy nagyjából mire számíthatunk, ha belevetjük magunkat ebbe a kalandba, mint például MENTSD MEG A VILÁGOT MIKÖZBEN IZZADSZ. Nos én úgy álltam hozzá, hogy oké megváltoztak a munkakörülményeim és nagyon keveset mozgok, és már több mint egy éve nem mozogtam semmi komolyabbat igy elhatároztam, ha már úgy is itt a vírus és amúgy sem vagyok az a van damme alkat igy el kéne kezdeni újra valami könnyed mozgást. Nos miért erre esett a választásom, hisz lehet tornázni Youtube előtt is. Nos igen, de ez legalább inspirál, kreatív és van köré építve egy történet még ha nem is olyan epikus, ami tényleg serkenti a mozgás vágyát az embernek. A doboz tartalmát nem erőltették nagyon benne van ez a Ring-con karika, egy combra erősíthető gumis pánt, és a játék szoftver. Ennyi, kifújt, kész, vége. Ezen kívül semmi extra. Ez annyival jobb megoldás, hogy igy nem tartalmaz semmi extra papírt igy ez mondjuk védi a környezetet. Akkor kezdjünk is hozzá, elsőként a comb pánt miatt aggódtam a leginkább, igy azt helyeztem fel elsőként, szerencsére körbe ért, na de nem mintha egy nyolcvan literes bojler lenne a lábam, de hozzászoktam, hogy ami divatos, vagy épp normál emberi méretekhez szántak, az általában rám nem jó. Itt viszont ezzel nem volt probléma könnyedén körbe érte az én nem hétköznapi lábamat is. A gond nem is ezzel volt, hanem hogy szemtelen módon lecsúszott állandóan helyben futás közben, erre két dolgot találtam ki, egy, hogy néhány guggolással bemelegítem a lábaimat hátha a nedvesség kicsit segít. Nos ez egy darabig volt hatásos. A másik, hogy átváltom Silent módba igy nem kell helyben futni, helyette egyhelyben kell rogyasztani ami számomra egy sokkal járhatóbb út volt és bármikor tudtam játszani napszaktól függetlenül is. A Ring-con karika egy másik történt azzal semmi gond nincs nagyon erős és a két szivacs igen kényelmessé teszi, csak felcsatolod rá a joy-con-t és már használható is. Hogyan működik? Nos pontosan nem tudom, nem vettem annyira szemügyre még őszinte leszek, viszont nagyon jól méri az erőt, amivel összenyomod a karikát. Az eszközön belül valami erős fém merevítés lehet, ugyan is roppant flexibilis. összenyomni kezdetben nem nehéz, de ahogy haladsz fáradnak az izmaid és úgy egyre nehezebb összenyomni a gyűrűt. A játék nem bonyolult, egyszerű és épp ezért nehéz a történetben mi vagyunk a főhős, akit nem nagyon lehet testre szabni, két opció áll rendelkezésünkre Bőr szín és szem szín, ha ezzel megvolnánk akkor lehet választani, hogy meg akarjuk-e nézni a bevezetőt vagy sem, itt mindegy, hogy mit választasz idővel kötelező megnézni, szóval jobb rajta hamarabb túl esni. Szóval a történet egyszerű, mint a fa ék, bár annál több benne a kérdőjel. A főhős lézeng az erdőben, miért? S hogyan került oda? Nem derül ki, mondjuk nem is fontos. Egy hangot hall, amely a segítséget kéri: Szabadíts ki az egész világ veszélyben lehet, és itt elkezdődik az első edzés rész ugyan is felvesszük a hang forrását tartalmazó gyűrűt és feszitő mozdulattal kiszabadítjuk a benne rekedt lényt, ami nem más, mint egy kb. 20 méter magas szét gyúrt pac-man fejű strech hacukás anthromorf fekete „Sárkány”, akit a Dragaux (Drago) névre kereszteltek el. Pofámba röhög, hogy jól rászedett majd lelép. Nos ebbe a gyűrűbe nem csak ő volt elzárva hanem egy „Ring” (Gyűrű, értitek) nevezetű lény, aki maga a Ring con gyűrű. Szenzációs.
Röviden tömören a kedves egy fejű fekete szteroidos süsü a sötét hatalmakat bevetve akarja uralni a világot, meg gyúrni, meg ilyenek. Nos a mi célunk, hogy őt ebben megállítsuk, és kezdődik a móka. Adott egy térkép, ami hasonlít a már a Mario bros. 3-ban látott lépkedős térképre, pályáról-pályára haladva lehet elérni az adott világ fő ellenségéhez, aki minden esetben szteroid süsü lesz. A pályákon pedig alapból mozgással lehet haladni, normál esetben ez helyben futás, vagy ha lépcsőt kell mászni, illetve mély vízben futsz akkor magas térdemeléssel való futás. Ez az alap, a pályákon csak a kijelölt úton tudsz haladni, nem kell semmit sem tenned az irányitáshoz mint futni, viszont vannak elhelyezve tallérok ezeket lehet különböző technikákkal felvenni például, ha ládában van akkor a ring-con összenyomásával szelet tudsz magad előtt kilőni egy széttöri a ládát és a benne lévő kincs máris a tiéd, van, hogy ugyan ezen technikával kapukat tudsz kinyitni magad előtt, de ha lefele célzol vele akkor tudsz ugrani illetve, lebegni, ugyan is sokszor van olyan hogy az út amin szaladsz szint különbségekben folytatódik viszont a tallérok még a levegőben lebegnek, igy egy kis repüléssel ezek elérhetőek. Van, hogy ezek a tallérok nem az úton helyezkednek el, hanem épp az út melletti füvön bénán pörögnek, nos ebben az esetben kell a törzsünkkel elfordulni és szét feszíteni a ring-con-t ekkor létrejön a szívó hatás, ami jobban szív, mint Mónika és a jó öreg Ruszki rakéta együttvéve. Vannak elvétve harcok is a pályákon ilyenkor kis szörnyeket lehet sebezni különböző mozdulatokkal, guggolás, Ring-con összenyomás fej felett, mellkas előtt stb. Harcok után tapasztalati pontot kapunk, amitől a karakterünk fejlődik, és új mozdulatokra tesz szert törzsfordítás, jóga mozdulatok stb. Aztán ha eleget edzettünk akkor jöhet a cooldown menüpont, ami megmutatja nekünk mennyit edzettünk, mennyi kalóriát égettünk, milyen mozgásokból mennyit csináltunk, illetve lehet még egy levezető nyújtást is csinálni, hogy ne legyen akkora izomlázunk edzés után. Összességében a játék nagyon szórakoztató, és inspiráló. Amilyen bugyutának látszik, nem is gondoltam volna mennyire komoly tud lenni ez, és nem rég tapasztaltam is, hogy a nehézség emelésével, még ha nem is leszel egy swartzi, de arra mindenképp jó, hogy átmozgasd magad, és javítsd az állóképességedet.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2021 dec 02 cs , 05:14
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Először is köszi a tartalmas élménybeszámolódat, öröm volt olvasni, másodszor pedig le a kalappal előtted, hogy így neki álltál.Mondjuk az edzés az olyan mint a drága autó és a nő...megszerezni nem olyan nehéz, viszont fenttartani már egészen más. Viccet félretéve, hajrá és kitartás az edzéshez!
Ammm... anno a Your Shape-nél mindig megosztottam, hogy miként haladok az edzéssel, esetleg te is megtehetnéd ezt.Örülnék neki és szerintem annál jobban nem is inspirálhatnál másokat is, hogy bizony nem árt néha foglalkozni magunkkal egy kicsit.
Én annó asszem 30 órát öltem bele a játékba.Nagyon sok dologgal fogsz még találkozni a játék során és még akkor is lesz benne tartalom amikor a sztorival már végeztél.Mondjuk ez részben rajtad, illetve a kitartásodon is múlik.

Ez pedig itt az én egykori Ring Fit kópiám...




[ Módosítva 2021 dec 02 cs , 05:17 ]
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

 

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.2364 másodperc, 0.1017 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 48. Memória használat: 1,340kb