masinák

 

Fórumok
Resident Evil: Darkside Chonicles
Wii Hungary!  Fórumok  Wii Game-ek !  Wii játékok
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2010 dec 06 h , 03:53
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Köszi Shepard,az értékelésed.Mindenhogyan befogom szerezni ezt a játékot.
Vissza az elejére
Weboldal
Joe71
2011 febr 02 sze , 08:23

Regisztrált tag #3348
Regisztrált: 2011 jan 25 k , 04:24
Üzenetek: 12
Szevasztok!
Egy kérdésem lenne.A játék elején azt a "szemkezű"nagydarab tagot hogyan lehet hatástalanítani?Vagy mire kell lőni,hogy kimúljon?Vagy tízszer kicsinált úgy hogy már alig volt élete.Beleesek valami gödörbe és végem.
Vissza az elejére
were
2011 febr 02 sze , 09:51

Regisztrált tag #1535
Regisztrált: 2010 jan 07 cs , 10:10
Lakóhely: Veszprém
Üzenetek: 355
Ha elakadtál Joe és tudsz angolul akkor ezt a leírást ajánlom:
{link}

Részemről annyit mondanék hogyha easy-n játszol és háromszol kinyír valamelyik boss akkor valamit elrontottál. Kezd újra a pályát és spórolj jobban az értékesebb lőszerrel. Easy-n a játékot végig lehet tolni csak pisztollyal szinte. Természetesen akkor hogyha csak azt fejleszted.
Vissza az elejére
Joe71
2011 febr 03 cs , 09:37

Regisztrált tag #3348
Regisztrált: 2011 jan 25 k , 04:24
Üzenetek: 12
Köszönöm,de az angol csak minimális szinten megy.Megnézem a beállításokat,mert(-rossz-szokásomhoz híven)valamit biztosan nem állítottam be rendesen.Azt is meg kell úgyis néznem,hogyan lehet ketten játszani egyszerre.Azért átbogarászom a linket is amit küldtél és még1x köszi.Úgy van ahogy mondtad.Újrakezdtem a pályát és így sikerült.

[ Módosítva 2011 febr 03 cs , 02:49 ]
Vissza az elejére
nudicunci93
2011 jún 17 p , 11:59

Regisztrált tag #2377
Regisztrált: 2010 júl 09 p , 11:59
Lakóhely: Malibu, California / Budapest, Hungary
Üzenetek: 37
Látom én leszek az első R.E. D.CH. csaj rajongó LOL (ez igy leirva annyira jól néz ki) ... én konkrétan eme gyönyörűség miatt vásároltam anno wii-t, de h egész pontos legyek csak a code veronica X-es része miatt, UGYANIS én X éves lehettem mikor először játszottam a code veronicával ps2-őn.Hát Alexia Ashford kisérletezgetése annyira megtetszett h genetikus/mikrobiólogusi egyetemet végeztem ... aztán annyi volt ... Mikor megtudtam h ki jött a code veronica új felvonásban stb azonnal shoppingolás --> wii + eredeti darkside chronicles játék + tartozékok meg ilyenek (össz-viszz ez az egyetlen orgi játékom van .. talán) természetesen még aznap végig is játszottam .... Hát vmi isteni volt ... Csak ajánlani tudom mdenkinek !!! Szóval másnap felkerestem az egyetemi professzoraimat, néhány annoi sulistársamat és nekiláttunk a kisérletezgetéseknek, ÉS nagyon isLEHETSÉGES h gyúlékony vérünk legyen meg ilyenek...jó azért a hangya dns-el vannak fenntartások jelenleg ott tartunk h 628 percet él az élőlény a "virus" beadása után ... Sajnos a sejtjei túl gyorsan alakulnak át és belehal ... de közel járunk...Ha olyat hallotok/láttok a tv-ben h egy nő felgyújtott vmit a vérével gondoljatok rám ... Esküszöm felveszem az Alexia Ashford nevet is ha összejön ez a dolog D:
Vissza az elejére
Laci99
2011 jún 18 szo , 12:04

Regisztrált tag #1490
Regisztrált: 2010 jan 03 v , 08:46
Lakóhely: Budapest
Üzenetek: 683
Az aztán nem semmi! Norbi, ha gondolod, megpróbálhatok egy ilyen tesztet írní róla, bár nembiztos, hogy olyan ultra nagyon jó lenne, hisz ez lenne az első
Vissza az elejére
nudicunci93
2011 jún 18 szo , 12:17

Regisztrált tag #2377
Regisztrált: 2010 júl 09 p , 11:59
Lakóhely: Malibu, California / Budapest, Hungary
Üzenetek: 37
Itt már nyilatkoztak róla --> {link}

De sztem a legjobb dolgokat kihagyták belőle xD
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2011 jún 18 szo , 01:08
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
nudicunci93 írta ...

Látom én leszek az első R.E. D.CH. csaj rajongó LOL (ez igy leirva annyira jól néz ki) ... én konkrétan eme gyönyörűség miatt vásároltam anno wii-t, de h egész pontos legyek csak a code veronica X-es része miatt, UGYANIS én X éves lehettem mikor először játszottam a code veronicával ps2-őn.Hát Alexia Ashford kisérletezgetése annyira megtetszett h genetikus/mikrobiólogusi egyetemet végeztem ... aztán annyi volt ... Mikor megtudtam h ki jött a code veronica új felvonásban stb azonnal shoppingolás --> wii + eredeti darkside chronicles játék + tartozékok meg ilyenek (össz-viszz ez az egyetlen orgi játékom van .. talán) természetesen még aznap végig is játszottam .... Hát vmi isteni volt ... Csak ajánlani tudom mdenkinek !!! Szóval másnap felkerestem az egyetemi professzoraimat, néhány annoi sulistársamat és nekiláttunk a kisérletezgetéseknek, ÉS nagyon isLEHETSÉGES h gyúlékony vérünk legyen meg ilyenek...jó azért a hangya dns-el vannak fenntartások jelenleg ott tartunk h 628 percet él az élőlény a "virus" beadása után ... Sajnos a sejtjei túl gyorsan alakulnak át és belehal ... de közel járunk...Ha olyat hallotok/láttok a tv-ben h egy nő felgyújtott vmit a vérével gondoljatok rám ... Esküszöm felveszem az Alexia Ashford nevet is ha összejön ez a dolog D:



Na az biztos,hogy te vagy az elsô Resi rajongó csaj.
Ami elég érdekes,mert a lányok többsége egyszerre elvetik az efféle játékokat.
Mondjuk én kimondottan szeretem,ha egy csajnak van vér a pucájában.
Amúgy én is nagy Resi rajongó vagyok.
Nekem az Umbrella Chronicles van meg,de ez is tervben van mind a mai napig.
Ja meg Gamecube-on van még a Resi 1.Az is király.

Amúgy kicsit ijesztô,ahogy vázoltad a kísérletezéseidet.
Ez most komoly? ....szegény hangyóca.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2011 jún 18 szo , 01:13
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Laci99 írta ...

Az aztán nem semmi! Norbi, ha gondolod, megpróbálhatok egy ilyen tesztet írní róla, bár nembiztos, hogy olyan ultra nagyon jó lenne, hisz ez lenne az első



Persze,írhatsz tesztet,hisz mindenkinek máshogy jön le a játék.
De ha már tesztrôl van szó,ügyelj arra hogy részletes legyen ne pár mondatból álljon.
Vissza az elejére
Weboldal
nudicunci93
2011 jún 18 szo , 03:01

Regisztrált tag #2377
Regisztrált: 2010 júl 09 p , 11:59
Lakóhely: Malibu, California / Budapest, Hungary
Üzenetek: 37
Norbi(HUN) írta ...

Na az biztos,hogy te vagy az elsô Resi rajongó csaj.
Ami elég érdekes,mert a lányok többsége egyszerre elvetik az efféle játékokat.
Mondjuk én kimondottan szeretem,ha egy csajnak van vér a pucájában.
Amúgy én is nagy Resi rajongó vagyok.
Nekem az Umbrella Chronicles van meg,de ez is tervben van mind a mai napig.
Ja meg Gamecube-on van még a Resi 1.Az is király.

Amúgy kicsit ijesztô,ahogy vázoltad a kísérletezéseidet.
Ez most komoly? ....szegény hangyóca.


Az Umb.Chron. nekem is meg van, de g*ci nehéz.az utsó pályát alig birtam megcsinálni, a végén feltuningoltam a rakétavetőt és azzal mentem arra a kék istenverésére rá, de aztán legyőztem a mellékküldetésen ahol wesker-rel mész és jön az a böhöm nagy fehérköpenyes izé (ráadásul kettő) ... nah ott végem van + az umb chron-ban akkor töltődik az élet ha veszel fel növényt (ergó nem te döntöd el) ... a darks.chron ennyiből jobb, h ott felveszed a növényt és akkor töltöd be, amikor csak akarod (egyéni csúcsom az 5 növény megőrzése a pálya végére), a spray u.a xar

a kisérletek jah igazak a hangyás dologhoz annyi hsz, h nem kisérletezünk hangyákon, SŐT közünk nincs hozzá, de alexia azokon kisérletezett, mi egyedül egy hangya dns láncának bizonyos kromoszómáit használunk, és erre értettem h ilyen szárnyak növesztése meg ilyenek hát az nem az én asztalom (bár ki tudja a végén még lehet énekelni fogom a szálj el kis madárt)

szerk.: ebben a részben végre Chris Reddfield alakja arca stb eléri a tökéletes állapotot, amire azt mondom h szerelmes vagyok direkt ezért mentem Claire-rel, h chris mindig mellettem mögöttem előttem legyen. (tudjam folyatni a nyálam) mikor kijátszottam a játékot első dolgom a google volt és megkeresni h kiről mintázták Chris-t, ahogy megvolt a név, azonnal m*space és már irkodtam is vele.emlékszem úgy kezdődött a mail-em h k*rvára helyes vagy jah és a R.E. D.CH-ban láttalak ... természetesen ő közölte velem h nem vagyok normális meg ilyenek ...mondom tudom

[ Módosítva 2011 jún 18 szo , 04:33 ]
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.1900 másodperc, 0.0644 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 71. Memória használat: 1,576kb