masinák

 

Fórumok
Ju-On: The Grudge
Wii Hungary!  Fórumok  Wii Game-ek !  Wii játékok
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:       >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2010 ápr 02 p , 08:59
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Ju-On: The Grudge



Ha már horror akkor erről a szerintem hátborzongató játékról sem illik megfeledkezni.Rövid bemutató:A Ju-On: The Grudge-ban egy elátkozott házban kell járkálnunk, és egyetlen fegyvernek látszó tárgyunk egy elemlámpa. Bizony, se több, se kevesebb. Természetesen ha van elemlámpánk, akkor azt használnunk is kell, mondjuk célszerű világításra, ugyanis az egész házban nem lesz lámpa. Ejnye-ejnye, az áramszolgáltatók már csak ilyenek. Gyorsan kell mozognunk, ugyanis a lámpa elemmel működik, ami annak rendje és módja szerint merül is. Durva lesz az biztos, aztán majd meglátjuk, mennyire kell ez az embereknek. :d :-) XD xD Írjátok meg véleményeteket,rakhattok fel képeket,videókat róla.







[ Módosítva 2012 nov 05 h , 05:25 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2010 ápr 12 h , 08:53
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Játék képek....




Vissza az elejére
Weboldal
mafatka
2010 júl 03 szo , 07:35

Regisztrált tag #2128
Regisztrált: 2010 máj 08 szo , 05:57
Üzenetek: 1
Tegnap kipróbáltam éjjel a játékot, háááát majdnem eldobtam a remotot annyira megijedtem Nekem nagyon bejön
Vissza az elejére
Mohikan
2010 júl 03 szo , 09:42

Regisztrált tag #929
Regisztrált: 2009 aug 20 cs , 11:16
Üzenetek: 1727
Hogy legyen negatív kritika is: az első percekben még élvezhető a játék, jók az "ijesztgetések", de kb. 10-15 perc után feledteti az a tény, hogy az irányítás valami rém rosszra sikerült. Lassú, olykor kezelhetetlen, a főhősünk kb. olyan tempóban közlekedik, mint egy reumás csiga. A játékmenet teljesen lineáris, gondolkodni sem nagyon kell.

Magam részéről 4/10.
Vissza az elejére
Weboldal
Ricsi1976
2010 júl 22 cs , 07:16
Vendég

Nos kipróbáltuk a játékot és írhatok róla hideget-meleget. A hozzászólásokkal egyetértek. Először a hideg: a főhősünk tényleg egy reumás 80 éves csigára hasonlít, de lehet azért találták ki ezt a zombi üzemmódot, hogy mindent alaposan meg tudjanak a felhasználók "világítani", ha valamelyik falhoz közel megyünk elkezd brékelni és össze vissza rángatózni néha és alig lehet kikeveredni. Az előre menést lehet nem a "B"-vel kellett volna megoldani. 1 óra alatt már eljutottunk a 4. pálya végére is.
Ahhoz képest, hogy elég alacsony költségvetésű játék, az ijesztgetések jól sikerültek, ajánlom, hogy sötétben este full hangerőn próbálja ki mindenki Mi hárman ültünk neki fényes nappal, mert ugye ki szeretne rémálmokat 1x mindenki kipróbálhatja, de felejthető. Aki a filmet látta, biztos élvezni fogja, egy darabig.
Vissza az elejére
Bau
2011 júl 06 sze , 09:23

Regisztrált tag #3710
Regisztrált: 2011 júl 06 sze , 09:16
Üzenetek: 1
Hali mindenkinek én kb 1 hete kezdtem el játszani vele, de mikor átvittem a 4. pályát nem kaptam meg az 5-et, mért van ez? fel kell szedni az összes rajz darabokat meg fénykép darabokat a továbbjutáshoz vagy mi?Ha valaki tudná a választ pls írja meg ide, előre is köszi Amugy nekem nagyon tetszik ez a játék, egyik osztálytársam mesélte de ö nem mert vele játszani xD

[ Módosítva 2011 júl 06 sze , 09:28 ]
Vissza az elejére
Mohikan
2012 nov 05 h , 01:09

Regisztrált tag #929
Regisztrált: 2009 aug 20 cs , 11:16
Üzenetek: 1727
Most hétvégén ismét kipróbáltuk... talán ha nem játszottunk volna előtte már Fatal Frame, Calling játékkal, még élveztük is volna.
Így azonban kb. 5 perc alatt idegbajt kaptunk a vánszorgó tempó és az egyébként is pocsék irányítás miatt.
Vissza az elejére
Weboldal
Ricsi1976
2012 nov 05 h , 01:18
Vendég

Na ja, a nehézkes irányítás / mozgás megöli a játékot. Az lenne a jó, ha megtalálnák az arany közép utat. Van erre is szép példa, sőt van ahol meg túlzottan gyorsan halad a főhősünk (persze ez a sietés nem ebben a játékban volt/van)

[ Módosítva 2012 nov 05 h , 01:20 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2012 nov 05 h , 05:14
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Mohikan írta ...

Most hétvégén ismét kipróbáltuk... talán ha nem játszottunk volna előtte már Fatal Frame, Calling játékkal, még élveztük is volna.
Így azonban kb. 5 perc alatt idegbajt kaptunk a vánszorgó tempó és az egyébként is pocsék irányítás miatt.




Igen,többen mondják hogy pocsék az irányítása a játéknak.
Vissza az elejére
Weboldal
Mohikan
2012 nov 06 k , 03:37

Regisztrált tag #929
Regisztrált: 2009 aug 20 cs , 11:16
Üzenetek: 1727
Mondjuk az is marhára unalmas benne, hogy minden egyes ajtót ugyanazon aláfestő zene (2x még elment, de 100x???) kíséretében nyit ki csigalassúsággal "főhősünk".

A játék nehézsége meg leginkább abban merül ki, hogy elemeket találj a nyavalyás zseblámpához, mielőtt lemerül. Amit mondjuk nem kis mértékben nehezít meg a csigatempójú vánszorgás. Kár, mert magát az elemkeresgélést nem tartom rossz ötletnek.

Ok, aláírom, hogy ha "real life" kerülne hasonló helyzetbe az ember, ott se rohanvást igyekezne az ismeretlenbe, na de azért a köszvényes nagymama style már a másik véglet...

[ Módosítva 2012 nov 06 k , 03:38 ]
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:       >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.1796 másodperc, 0.0604 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 70. Memória használat: 1,531kb