masinák

 

Fórumok
Microsoft XBOX (és minden,ami XBOX-al kapcsolatos.)
Wii Hungary!  Fórumok  Általános infók  OFF TOPIC!
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Gábor92
2016 dec 21 sze , 01:31

Regisztrált tag #5899
Regisztrált: 2015 okt 15 cs , 11:24
Üzenetek: 251
A Lego Racers nagy kedvencem volt régen. Emlékszem mindig az egy zöld és három fehér lego-t próbáltam összeszedni Mindig mérges voltam amikor nem sikerült.

Ami játék most nekem tetszik az a Final Fantasy XV. Már elgondolkoztam rajta hogy kellene egy Xbox One.

[ Módosítva 2016 dec 21 sze , 01:48 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2016 dec 21 sze , 10:33
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Megnézted a demóról feltett videóimat mi?
Valóban szép kis játék és jónak is tûnik,pedig csak egy korábbi demót próbáltam.
Amm...Gabesz a FF XV csak egy a sok szép és jó játékok közül.Csekkold a Forza Horizon 3-at és garantálom,hogy letéped a f*tymádat és elhajítod a p*csába.Én kb ezt éreztem amikor a demóját toltam.
Gabesz ha veszel egy One-t,...hát én szájba vágok valakit egy monitorral az tuti.
Viccet félretéve tutira nem bánnád meg.


Apró popó...Kellene majd valamikor megint egy jó kis Skype-os megmozdulást csinálni,mint a múltkor. Meglátjuk Shepi mit szól mindehhez.

[ Módosítva 2016 dec 21 sze , 10:37 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Bandita
2016 dec 21 sze , 12:22

Regisztrált tag #5162
Regisztrált: 2013 dec 13 p , 08:37
Lakóhely: Kiskunhalas
Üzenetek: 456
xbox akciók:
{link}

[ Módosítva 2016 dec 21 sze , 12:23 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2016 dec 21 sze , 12:35
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Bezony-bezony!
Így sem drága a Store és ami a lényeg,hogy magyar forintocskákról beszélhetünk nem drága UK fontról.
Gabesz lepj meg...és vegyél egy Xbox One-t.
Kis bíztatásként,ha veszel Live-ot nem kell játékokat venned.(havi 4db jár ingyen mindig)
Vissza az elejére
Weboldal
Gábor92
2016 dec 21 sze , 04:04

Regisztrált tag #5899
Regisztrált: 2015 okt 15 cs , 11:24
Üzenetek: 251
Norbi(HUN) írta ...

Megnézted a demóról feltett videóimat mi?
Valóban szép kis játék és jónak is tûnik,pedig csak egy korábbi demót próbáltam.
Amm...Gabesz a FF XV csak egy a sok szép és jó játékok közül.Csekkold a Forza Horizon 3-at és garantálom,hogy letéped a f*tymádat és elhajítod a p*csába.Én kb ezt éreztem amikor a demóját toltam.
Gabesz ha veszel egy One-t,...hát én szájba vágok valakit egy monitorral az tuti.
Viccet félretéve tutira nem bánnád meg.


Apró popó...Kellene majd valamikor megint egy jó kis Skype-os megmozdulást csinálni,mint a múltkor. Meglátjuk Shepi mit szól mindehhez.


Megnéztem az FF XV demó videóidat. Érdekes, jól megcsinálták, ötletes és jól bemutatja mire számíthatunk a játékban. Ha csak a ezt láttam volna nem biztos hogy ennyire érdekelne inkább a gameplay videókból tetszett meg nagyon amiket láttam.

Forza Horizon 3 ez a másik játék ami még érdekel ezért gondolkodom inkább az xbox-ban mint a ps4-ben.

Konzolok terén most három lehetőség között gondolkodom:
1. Nintendo Switch (talán erre van a legnagyobb esély, aztán majd januárban kiderül)
2. Xbox One (bár ezzel meg lehet várni kellene a Scorpio-t vagy azt venni vagy hátha a simának lemegy az ára)
3 Megveszem a Zeldát Wii U-ra és megtartom a pénzemet

Aztán, hogy ebből a háromból melyik lesz az talán januárban már kiderül, a szabadidőm mennyisége és a pénztálcám majd eldöntik.

Skype-os beszélgetésre megbeszélhetünk valami időpontot. Tudomásom szerint csak vasárnap nem érek rá.


Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2016 dec 21 sze , 04:20
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Megértem az álláspontod.
Amm...a Skorpió biztos nem lesz olcsó én egyelôre nem is gondolkodok rajta,meg aztán One-on is van még bôven tartalom.Konzolvilág oldalán érdemes leskelôdni,mert jó áron lehet kapni már konzolt.
Vissza az elejére
Weboldal
resolve3
2016 dec 21 sze , 05:54

Regisztrált tag #299
Regisztrált: 2008 okt 02 cs , 09:06
Üzenetek: 975
Ez az ami már tényleg sok vagy sokk... Ugye, tegnap már fent volt youtube-on a jövőévi 4 ingyenes játék beharangozó videója, ami számomra nagyon kellemes meglepetés volt.
Mind a négy játék tetszik, Deathtrap a legjobban, mert már nagyon hosszú ideje keresek valami toronyvédős játékot, amibe ilyesfajta szörnyek és effektek vannak.

Holnap vagy holnapután végigjátszom a Shadow Of Mordort (jelenleg 90%-nál tartok), aminek tökre örülök, de hol van még befejezve a Far Cry Primal, Division, Dead Space, Witcher 3, erre még jön a +4 játék ami ingyenes lesz + holnaptól akciók és nem kevés játék érdekelne pár 1000Ft-os áron. LEGO The Hobbit, Dead Rising 3 vagy 4, Forza Horizon 3, GOW4 és még kitudja. Na ez a sokk! Mondjuk most megfogadtam, hogy nem kezdek bele 500 játékba, mert soha nem fejezem be őket és teljesen elértéktelenednek számomra. A Witcher 3-at is megvettem kipróbáltam, de meghagyom későbbre. Majd a Primal és a Division után talán jöhet az is.

[ Módosítva 2016 dec 21 sze , 06:01 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2016 dec 22 cs , 12:02
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Ô...ô...ô...hát igen...De pont ezekért szeretjük,nem igaz?
Vissza az elejére
Weboldal
resolve3
2016 dec 22 cs , 05:48

Regisztrált tag #299
Regisztrált: 2008 okt 02 cs , 09:06
Üzenetek: 975
Jaja.

No, végigjátszottam a Shadow Of Mordort! Mondjuk holnap még játszom vele valamennyit, mert számomra érthetetlen okokból még csak 93%-os a játék. Az összes mellékküldetés, gyűjthető tárgyak, képdarabok, kihívások és maga a főszál pipa.

A játék ultrahiperszupercsudajó! A főszálon kívül rengeteg mindennel el lehet ütni az időt. A gyűjthető tárgyakból mindennel együtt kb. 80-90db van, amiket mellék és főküldik közbe össze is lehet szedni. Első ránézésre lehet soknak tűnik, de sokkal könnyebben elérhető, mint mondjuk egy AC.ben, ahol ennek sztem a 10x-ese van. , Mellékküldetésből azt hiszem összesen 40db van, amik többé-kevésbé változatosak, bár mindegyikbe őlni kell, tehát a végén minden orkvérben úszik.
A karakterfejlesztés szerintem iszonyú jó lett, nem agyon bonyolított. A rúnákat idegesítő az elején pakolgatni, de ha kitapasztalja az ember, hogy milyen stílusban játszik, milyen mozdulatokat használ sokszor akkor már az is gyerekjáték.
A történet szintén nagyon jó lett. Persze ez sem egy agyon bonyolított történet, de pont elég arra, hogy akik kedvelik a Gyűrűk Ura és Hobbit világát örömmel játszák végig. Számomra az egyik negatívum a történet vége volt. A történet elején és közepén sőt még a végén is folyamatosan újabb és újabb infókat tudunk meg a szereplőkről, múltról stb. és ahelyett, hogy a végén még egy nagyot robbanna az egész sitty-sutty 4 gombnyomás és vége a játéknak. Vártam volna, hogy tök jó vége legyen, erre egy összecsapott, gyorsan lezárt valami lett.
Ami még nagy negatívum, hogy a játék során 3 főgonosz volt, akivel harcolunk kellett. Az 1. egy nagyon jó párviadal volt, a második már kevésbé, mert lopakodásról és 4 gomb megnyomásáról szólt, az utolsó aki a legnagyobbnak kellett volna lenni mindközül, mint említettem mindössze 4 gombot nyomtam le és legyőztem. Egy ork kapitány is tudott néha meglepetést okozni, erre Szauron (aki ugye mindenkinél hatalmasabb)4 gomb és király vagyok. Úgyhogy ez nagy csalódás volt, de mindenkinek nyugodt szívvel ajánlom, mert ha az egészet nézem, akkor nálam bőven megéri a 10/9-et.

[ Módosítva 2016 dec 22 cs , 06:11 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2016 dec 22 cs , 06:42
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Jó kis beszámoló lett,jó volt olvasni.
Mondjuk én nem nagyon vagyok az efféle játékokért,de ôszintén megmondom,nagyon jó volt olvasni a beszámolódat.

Most pedig csapd be a Boxba a Devizsont,hogy recseghessünk vele együtt.
25-ös szinten vagyok. Na és te hogyan állsz?

[ Módosítva 2016 dec 22 cs , 06:42 ]
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.2198 másodperc, 0.0895 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 70. Memória használat: 1,666kb