masinák

 

Fórumok
Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse
Wii Hungary!  Fórumok  Wii Game-ek !  Wii játékok
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<      
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
nudicunci93
2012 jan 17 k , 10:05

Regisztrált tag #2377
Regisztrált: 2010 júl 09 p , 11:59
Lakóhely: Malibu, California / Budapest, Hungary
Üzenetek: 37
én magam sem tudom h miért vagy hogyan, de én mden gond nélkül játszok bármilyen régiókódú játékokkal, pedig eu-s a konzol mint már korábban is emlitettem, én ezt a játékot japán régiókóddal játszottam végig.annyi volt benne az extra h vki a feliratot átforditota angolra (patch).letöltöttem, rá a hdd-re és már csapattam is a hülye X-es lábú libával ... fúúú hiába telt el ennyi idő, még mindig felhúzom magam rajta .. vagy ennyire elhamarkodták a dolgot a tervezők, vagy szándékosan lett ennyire béna..puszilom azt a nőt, akiről mintázták a főszereplő formát de még mindig azt vallom h a hármas volt a tuti (Y) a hármasnak 2 fajta vége lehetett csak (vagy mdenki meghalt, vagy mdenki megmenekül) + ott realista volt a dolog, mert az egészet csak álmodta(álmodták) a szereplő(k) ... én 2x vittem végig a játékot, de másodszor is u.azokon a pontokon akadtam meg : a hülye ajtók kódjainál.a szellemek odavezetnek a kapcsolóhoz, semmi irat meg semmi h mi lehet a kód ... ki kell sakkozni a gombok felett található rejtett utalásokból (jobbik esetben megtalálod a kódot rejtő papirt)..mmikor beirod a kódot, az ártalmatlan szellemecske neked ront (de h miért ?!) ... eddig segitett a ribanca, most meg nekem támad pfff D

tehát öszesitve, túl sok mdent elcsesztek benne, ezért csak 2x játszós...a hármast megszámlálhatatlanul sokszor vittem végig + mden extrát megcsináltam benne ... itt is 1-2 extra megvolt, de ááá ... eltűnt a varázsa vhogy de azért mden FF rajongónak kötelező darab ;-)
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2012 jan 17 k , 10:49
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Köszi az élménybeszámolót.
Vissza az elejére
Weboldal
Mohikan
2012 okt 09 k , 09:05

Regisztrált tag #929
Regisztrált: 2009 aug 20 cs , 11:16
Üzenetek: 1727
nudicunci93 írta ...

én magam sem tudom h miért vagy hogyan, de én mden gond nélkül játszok bármilyen régiókódú játékokkal, pedig eu-s a konzol mint már korábban is emlitettem, én ezt a játékot japán régiókóddal játszottam végig.annyi volt benne az extra h vki a feliratot átforditota angolra (patch).letöltöttem, rá a hdd-re és már csapattam is a hülye X-es lábú libával ... fúúú hiába telt el ennyi idő, még mindig felhúzom magam rajta .. vagy ennyire elhamarkodták a dolgot a tervezők, vagy szándékosan lett ennyire béna..puszilom azt a nőt, akiről mintázták a főszereplő formát de még mindig azt vallom h a hármas volt a tuti (Y) a hármasnak 2 fajta vége lehetett csak (vagy mdenki meghalt, vagy mdenki megmenekül) + ott realista volt a dolog, mert az egészet csak álmodta(álmodták) a szereplő(k) ... én 2x vittem végig a játékot, de másodszor is u.azokon a pontokon akadtam meg : a hülye ajtók kódjainál.a szellemek odavezetnek a kapcsolóhoz, semmi irat meg semmi h mi lehet a kód ... ki kell sakkozni a gombok felett található rejtett utalásokból (jobbik esetben megtalálod a kódot rejtő papirt)..mmikor beirod a kódot, az ártalmatlan szellemecske neked ront (de h miért ?!) ... eddig segitett a ribanca, most meg nekem támad pfff D

tehát öszesitve, túl sok mdent elcsesztek benne, ezért csak 2x játszós...a hármast megszámlálhatatlanul sokszor vittem végig + mden extrát megcsináltam benne ... itt is 1-2 extra megvolt, de ááá ... eltűnt a varázsa vhogy de azért mden FF rajongónak kötelező darab ;-)


Hmmm... barátnőm nemrég elkezdte (miután elakadt az FF2 végén, pontosabban állandó elhalálozás nélkül csak az egyik befejezést tudta megcsinálni), de én nem tapasztaltam ezeket a "hibákat", amiket te.
A kódokat max. 2-3 perc alatt sikerült "feltörni", mindegyikhez volt utalás naplókban, cetliken, hogy mi a kód. Az irányítás jobb, mint a 2-ben, bár az intro X lábú csaja tényleg marha idegesítő, de pl. Rukaval semmi gond nincs
Az elemlámpa bevezetése is jó ötlet volt (férfi karakternél).
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2012 okt 09 k , 09:15
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Ejjj,de irigy vagyok rátok,nagy kedvenc ez és az efféle game.
Vissza az elejére
Weboldal
nudicunci93
2012 okt 26 p , 11:34

Regisztrált tag #2377
Regisztrált: 2010 júl 09 p , 11:59
Lakóhely: Malibu, California / Budapest, Hungary
Üzenetek: 37
Micsoda érdekességet olvastam!!!
A FF 4. része u.abban a "házban" (The Manor of Sleep) játszódik, amiben a hármas. Csak az a probléma, hogy a 3-as rész manorja, álmokból alakult ki (Rei, Miku és Kei álmaiból). Emlékeim szerint a 4. rész manorja sokkal másabb volt.
Megerősítés/ellenérv?
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2012 okt 26 p , 11:56
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Nagyon kár,hogy nem tudok hozzászólni.
Vissza az elejére
Weboldal
Mohikan
2012 nov 04 v , 01:01

Regisztrált tag #929
Regisztrált: 2009 aug 20 cs , 11:16
Üzenetek: 1727
nudicunci93 írta ...

Micsoda érdekességet olvastam!!!
A FF 4. része u.abban a "házban" (The Manor of Sleep) játszódik, amiben a hármas. Csak az a probléma, hogy a 3-as rész manorja, álmokból alakult ki (Rei, Miku és Kei álmaiból). Emlékeim szerint a 4. rész manorja sokkal másabb volt.
Megerősítés/ellenérv?

Passz, mivel Wii-re csak a PZ2 és a FF4 jelent meg a szériából, így nincs összehasonlítási alapom a hármassal.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2012 nov 04 v , 04:27
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Ez mondjuk igaz.
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<       

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.1906 másodperc, 0.0719 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 63. Memória használat: 1,494kb