Az idei CES-en rengeteg minden került bemutatásra, azonban minket leginkább a Wii U-s érdekességek érdekelnek, így azokat mutatnám be röviden. A Las Vegasi rendezvényen bemutatásra került a Wii U hardveres fejlettségét bemutató Zelda HD Tech Demo, amin szó szerint leesett az érdeklődők álla, ugyanis brutálisan szép grafikát hoztak létre "real time", azaz nem egy előre felvett videót játszottak le, hanem valós időben számolta és rajzolta ki a konzol a látnivalókat.
A következő generációs Nintendo konzol elődjével ellentétben, már HD megjelenítésre is alkalmas lesz. A végleges verziót várhatóan az idei E3-on mutatják majd be.
A másik tech demoban azt láthatjuk, ahogy egy Japán városban utazunk. Ebben nem is lenne semmiérdekes, azonban a tablet mérető kontrollerrel 360° körbenézhetünk, mintha csak egy buszos városnéző kiránduláson lennénk.
Szerintetek mire lehet majd használni ezt a "körbenéző" technikát az igazi játékokban? Írjátok meg hozzászólásként, mert kíváncsiak vagyunk arra, hogy Ti milyen játékokat képzeltek el a jövőben.
Szerintem elengethetettlen kelléke egy FPS játéknak. Például különbözô taktikai feladatok elvégzésére,vagy pl a fûben rejtôzködve vagy a fal mögül kikukucskáláshoz is ellehet képzelni. De ez csak egy minimális dolog volt az ötlet ház szinte kimeríthetetlen amire képes lesz majd a kicsike. Ez a tablet kontroller kb olyan nagy ötlet mint anno a Wii-nél a mozgásérzékelés volt.
Aki felvesz valamelyik platformon barátnak,az írjon privátüzenetet itt az oldalon!!!
Nintendo Switch ID-m:5496-7946-5968
Nintendo 3DS ID-m:3025-2184-8454 Xbox-os ID-m: NorbiHUN Gaming PS-es ID-m: NorbiHUN_Gaming
YouTube csatornám:NorbiHUN Gaming
CES 2012: Wii U Panorama és Zelda HD Tech DemoBelsoValtozas | jan 14 : 14:59
Az az alsó videóban az ahol körbenézegettek ott videó játék volt vagy sem?
Hackkel kapcsolatos dolgokkal ne keress a privát semmilyen formájába (MSN, pü, e-mail, mobil...stb) ha keresel akkor kapsz egy üzenetet: "A fórumba szívesen válaszolok a kérdésedre" ez nem gonoszság csak mások is kíváncsiak lehetnek a válaszra
CES 2012: Wii U Panorama és Zelda HD Tech DemoTothBalage | jan 14 : 17:05
A WiiU és a controller tudtommal bluethooval komonikál egy mással. Az a valami meg nem kábel,hanem hogy nehogy pofán vágja valaki a cuccot. Amúgy szerintem az alsó videóban mutatott dolog is csak egy fajta tech demo nem több. A japán kertes tech demoban is körbe lehetett nézni 360°-ban.
Aki felvesz valamelyik platformon barátnak,az írjon privátüzenetet itt az oldalon!!!
Nintendo Switch ID-m:5496-7946-5968
Nintendo 3DS ID-m:3025-2184-8454 Xbox-os ID-m: NorbiHUN Gaming PS-es ID-m: NorbiHUN_Gaming
YouTube csatornám:NorbiHUN Gaming
CES 2012: Wii U Panorama és Zelda HD Tech DemoToastman998 | jan 14 : 17:06
Nos elvileg a CES előtt mondták hogy valószinűleg a másik 2 next gen konzolra is fény derül. És kérdem hogy, fény derült-e mert én ugyan nem láttam a Ces-et
CES 2012: Wii U Panorama és Zelda HD Tech DemoKikiGames | jan 14 : 18:18
Speciel én egy Gamespot videoban láttam olyan felvételt is, amin Marios bújócskát játszottak. A lényeg, hogy a hunyó látja a többi játèkos helzetét a tabletes tèrkèpen, míg a tv-n a pályát nézi. Aztán ott van az ürlényes FPS játék is, amiben ugyanìgy körbenézhetsz 360 fokban. Elsönek nem láttam sok fantáziàt ebben a kis tabletben, de egyre jobb ötletekkel rukkolnak elö.
Connection Ambassador program letudva. Segítetteim: Penisz, T_ibi, Angelus, Dimand Jozsef, Sitijani, Olahtomi86, Acelos, Don Carlo, Maria, Rooland, Bachrezso, HeAdsho, Fricix, Orzokiller, Simoka, TomDog, Tomiwii, Samberg, Erős Kristóf, "5959". Köszönöm nekik!
CES 2012: Wii U Panorama és Zelda HD Tech DemoNorbi(HUN) | jan 14 : 22:24
Vagy tengeralattjárós vagy tankos game periszkópjának/lövegtornyának irányításához. Fps vagy repcsis/helikopteres gamékban rakéta célravezetésére (BF: BC2 -ben pont ott tartok, hogy egy ilyen TOW üteggel kell a Kamov Ka-46 -ost levadászni a sivatagi hegyekben, nagyon baba a dolog).
CES 2012: Wii U Panorama és Zelda HD Tech DemoKikiGames | jan 15 : 12:13
Na van itt fantázia! Vagy a New Super Mario Bros.-ban lévő minijátékokhoz hasonló minijátékokat simán el tudok képzelni! VAAAAAAAAAAAAAAAAGY egy Wii U music sem mutatna rosszul rajta! :O Mondjuk az érintőképernyőn pengeted a gitárt, vagy az húzod a hegedű vonót! Vagy egy Rayman Raving Rabbids TV party szerű játékot, keverve egy Rabbids Go Home szerű játékkal. Tehát a Rabbid-ek nem a TV-be mennek bele, hanem a Wii U kontrollerbe! És nem a Wii Remote-ban vannak bent (Go Home), hanem a Wii U kontrollerben! Ténylge kiváncsi leszek az UbiSoft titkos Rabbids Wii U játékára!
Mennyi fantázia van még így is ebben a Wii U-ban, és ha tényleg igaz, hogy a 3DS is lehet egy kontroller! :O Az új Circle Pad-al már majdnem olyan lenne mint egy Wii U kontroller, csak ez még 3D-s is! És remélem tényleg támogatja majd a Wii U kontroller az AR kártyákat....... Mennyi ötlet! Miket fognak majd kitalálni még a játékgyártók!
CES 2012: Wii U Panorama és Zelda HD Tech DemoToastman998 | jan 15 : 15:00
Rengeteg dologra el lehet képzelni a cuccot: CoD célzótávcső. Térkép, utasítás közlő felület. Mászkálós játékokba térkép. Autó versenybe sebesség fordulatszám mérő, kormány, pillangó váltó (mondjuk ezt az utolsót kicsit nehéz elképzelni) vagy akár a műszerfalat megjeleníteni rajta. Eredményjelző. Rengeteg dologra remekül lehetne használni.
Hackkel kapcsolatos dolgokkal ne keress a privát semmilyen formájába (MSN, pü, e-mail, mobil...stb) ha keresel akkor kapsz egy üzenetet: "A fórumba szívesen válaszolok a kérdésedre" ez nem gonoszság csak mások is kíváncsiak lehetnek a válaszra
CES 2012: Wii U Panorama és Zelda HD Tech DemoKikiGames | jan 15 : 19:09
Ezek remek ötletek Asdd! Meg mondjuk horror játékban semmit, vagy csak néhány dolgot látsz a képernyőn, mert olyan sötét van, és amerre a Wii U kontrollerrel nézel arra látsz. Mondjuk egy ilyen infra cucc!
CES 2012: Wii U Panorama és Zelda HD Tech DemoAsdd | jan 15 : 19:17
Ja meg mondjuk CoD-ba ha hátra kell fordulnod akkor teljes testtel megtudod ezt tenni és akár Wii U kontrollerén játszani. Mondjuk arra kíváncsi lennék hogy min kommunikál a géppel a kontroller. Ezt a mennyiségű képet Bluetooth nem nagyon viszi át. Vagyis inkább nem valós időben.
Hackkel kapcsolatos dolgokkal ne keress a privát semmilyen formájába (MSN, pü, e-mail, mobil...stb) ha keresel akkor kapsz egy üzenetet: "A fórumba szívesen válaszolok a kérdésedre" ez nem gonoszság csak mások is kíváncsiak lehetnek a válaszra
CES 2012: Wii U Panorama és Zelda HD Tech DemoKikiGames | jan 15 : 21:11
Na igen, erre én is gondoltam. De az biztos, hogy se cardige, se CD nem kell majd bele! AKKOR? Na meg milyen lehet egy nyomozós játék? Tudjátok nagyító. Legen of Zelda-ban Távcső, természetesen a térkép mellet! Mario Galaxy "3"-ban ágyú célzó. Vagy mondjuk Mario Kart "8"-ban két player-es módban nem kell ketté választani a képet! Sőt 4 player-es módban marad egy plusz hely a térképnek, vagy? :O Huhh. 5 player? Mondjuk 4-en a TV-t nézik, és egy a Wii U kontrollert! Mondjuk én most már elvárom, hogy egy konzolon akár 5-en is lehessen játszani! Vagy stratégiai játékban meg csak elég a Wii U kontrolleren lévő térképen rábökni egy helyre, és odasétál a karakterünk! Már mejdnem olyan lenne mint egy PC-s stratégiai game. :I
CES 2012: Wii U Panorama és Zelda HD Tech DemoNorbi(HUN) | jan 15 : 21:15
Oké az értem hogy stream-el de annak is át kell mennie valahol. meg hány ilyen kontrollert kezel el egy ilyen konzol? Kiki van egy fantáziád. Itt minden off. Itt csak 1-2 dolgot büntetünk.
Hackkel kapcsolatos dolgokkal ne keress a privát semmilyen formájába (MSN, pü, e-mail, mobil...stb) ha keresel akkor kapsz egy üzenetet: "A fórumba szívesen válaszolok a kérdésedre" ez nem gonoszság csak mások is kíváncsiak lehetnek a válaszra
CES 2012: Wii U Panorama és Zelda HD Tech DemoKikiGames | jan 16 : 19:53
Jó, gondoltam, hogy egy hírben ha a Wii U-ról beszélünk (főleg, ha a Wii U-ról szól a hír) az nem baj, csak ezzel teleírni egy hírt!
Stream? Na igen. A levegőben nem fognak ekkora adatok repkedni. Gondolj bele, ha Bluetooth-on küldesz át valakinek akár egy 1 perces videót, akkor az ahoz képest, hogy 1 perces sokáig tart. A Nintendo megoldotta, hogy a Wii kontrollerek, vagy akár még Nunchuk, vagy Classic Controller is csatlakozzon Bluetooth-on keresztül. Tehát a gombokkal nem lesz baj, sőt a pointer-el sem. De ott van már a kamera. Na ha belegondolunk, akkor ahhoz, hogy egy "kontroller" kamerát tudjon kezelni, elég sok energiára lenne szükség. Tehát azt valamilyen a Nintendo számára új módszerrel fogják megoldani (valószínű). Vagy a kontroller-nek akkora hardvere lesz, ami simán elbírja majd? Na ez sok gondolkodástól megkímél, de... ...Ha sem játékot nem teszünk be, és fel sem töltünk előre adatokat, akkor hogy láthatjuk mégis valós időben a dolgokat? Stream? Lehet, de én nem hiszem, hogy egy egyszerű stream-el meg lehetne ezt oldani. Gondoljunk bele, hogy milyen adatokat kellene átvinnie annak a Wii U-nak, abba a bizonyos kontrollerbe: valós idejű videó, és hanganyagot (ami ugye maga a Stream) Ami plusszba HD (vagy a kontrolleren HD közeli) minőségű Nem hiszem hogy a hang is vacak minőség lenne Ha olyan játékkal játszol, akkor a kamerával látjátok egymást, ami már elég durva. A Wii U kontroller-ből a Wii U konzolba, a Wii U konzolból át az internetre, az internetről át a másik Wii U konzolba, a másik Wii U konzolból a másik Wii U kontrollerbe, mindezt valós időben, és szaggatás nélkül, és max 2-3 másodperc késéssel! (Vagyis elvárható ez már) Gondolom ilyen játékmódban a mikrofon is szerepet kap... (ne kelljen leírnom, úgy mint az előbb, milyen hosszú utat tesz meg) Közben ugye a gombok, a giroszkóp adatainak, a mozgásérzékelőnek, és a sebességmérőnek adatait átküldeni, és még nem is beszéltünk az érintőképernyőről. Ez rengeteg, rengeteg adat. Itt egy kis rajz:
VIDEÓ: [Wii U Kont. P1]--[Wii U P1]--{Internet}--[Wii U P2]--[Wii U Kont. P2] [Wii U Kont. P2]--[Wii U P2]--{Internet}--[Wii U P1]--[Wii U Kont. P1] HANG: [Wii U Kont. P1]--[Wii U P1]--{Internet}--[Wii U P2]--[Wii U Kont. P2] [Wii U Kont. P2]--[Wii U P2]--{Internet}--[Wii U P1]--[Wii U Kont. P1] GOMBOK: [Wii U Kont. P1]--[Wii U P1]--{Internet}--[Wii U P2]--[Wii U Kont. P2] [Wii U Kont. P2]--[Wii U P2]--{Internet}--[Wii U P1]--[Wii U Kont. P1] GIROSZKÓPOK: [Wii U Kont. P1]--[Wii U P1]--{Internet}--[Wii U P2]--[Wii U Kont. P2] [Wii U Kont. P2]--[Wii U P2]--{Internet}--[Wii U P1]--[Wii U Kont. P1] ................ ....... ... És még sorolhatnám. Tehát szerintem a Nintendo egy saját technológiát fog kitalálni, csakúgy mint a sáját technológiájú DVD-jük esetében! SZERK.: Ja, és hiába tűnik úgy, mintha ezt egy embernek mondanám, ez nem így van, én csak elmondtam a véleményemet! Jóóóóóó estééééééét!
[ módosítva jan 16 : 19:54 ]
CES 2012: Wii U Panorama és Zelda HD Tech DemoNorbi(HUN) | jan 16 : 21:04
Hackkel kapcsolatos dolgokkal ne keress a privát semmilyen formájába (MSN, pü, e-mail, mobil...stb) ha keresel akkor kapsz egy üzenetet: "A fórumba szívesen válaszolok a kérdésedre" ez nem gonoszság csak mások is kíváncsiak lehetnek a válaszra
CES 2012: Wii U Panorama és Zelda HD Tech DemoKikiGames | jan 17 : 18:02
Az alsó videón, ha megnézitek kb. 1:33-tól, amikor megfordítja, látszik, hogy mennyire illeszkedik a kézbe! Már csak azért sem lehet tablet-nek nevezni!
CES 2012: Wii U Panorama és Zelda HD Tech DemoAsdd | jan 17 : 18:03
Hackkel kapcsolatos dolgokkal ne keress a privát semmilyen formájába (MSN, pü, e-mail, mobil...stb) ha keresel akkor kapsz egy üzenetet: "A fórumba szívesen válaszolok a kérdésedre" ez nem gonoszság csak mások is kíváncsiak lehetnek a válaszra
CES 2012: Wii U Panorama és Zelda HD Tech DemoWiicko | jan 19 : 14:17
Érdekes és sok új lehetőség van benne, de nekem inkább WiiMote gyilkosnak tűnik. Elsőre klassznak tűnik, hogy pl. Zelda közben nézhetem rajta a térképet és egyéb hasznos információkat, de valós játék közben engem zavarna a használata. Alapesetben a két kezem már foglalt (WiiMote, Nunchuk) és akkor még ezt is kezelnem kéne valahogy. Kell plusz valami asztal amire lerakom, amíg a WiiMote-ot használom, azután meg a WiiMote-ot teszem le amíg ezt. Macerás. A videóban utaltak rá, hogy milyen jó, hogy mozi szerűen élvezhetem a történéseket, amíg a plusz információk átköltöznek az új vezérlőre és nem zavarnak a fő képernyőn. Ez mindaddig szép és jó a amíg egy Boss harchoz nem érkezünk, mert nekem akkor jól jönne ha ezekből a fő képernyőn láthatnám legalább az életeim számát. Nem véletlenül terjedt el a HUD megjelenítés. Ha ezeket az infókat egy külön képernyőre nézegetve kellene megszereznem éles helyzetben, zavarna. Lehet erre a válasz, hogy elég pusztán az új vezérlő az irányításhoz is. Igaz. De én anno a WiiMote lehetőségei miatt szerettem bele a Wii-be, és vettem meg életem első konzolját. Nem érzem, hogy az új vezérlő szervesen illeszkedne a már meglévő rendszerbe EGY játékos esetén. A fejlesztők biztos beleszeretnek az új koncepcióba, de ezzel szerintem elkezdik megásni a WiiMote sírját is. Kár lenne, mert én nagyon élvezem amire képes, lásd pl. a Zelda: Skayward Sword-ot. Elnézést nem lehangolni akarom a társaságot, de nekem ezek jutottak eszembe a WiiU új vezérlőjéről. [ módosítva jan 19 : 14:19 ]
CES 2012: Wii U Panorama és Zelda HD Tech DemoKikiGames | jan 19 : 14:32
A WiiMote sírja??? :O Ha a Nintendo már ásná a sírját a Wii Remote-oknak, akkor nem lenne vele kompatibilis a Wi U! Szerintem jól teszik, hogy kompatibilis vele, ahogyan a Wii-nél is jól tették a GameCube kontroller kompatibilitást!
CES 2012: Wii U Panorama és Zelda HD Tech DemoWiicko | jan 19 : 15:24
Nem a Nintendo-val van a gond. A külsős fejlesztők eddig is lusták voltak a WiiMote kihasználására, a WiiU után szerintem ez még inkább így lesz. Egyedül a több játékos játékoknál lesznek rákényszerítve a WiiMote használatára. Ha pontosítani akarok, akkor a WiiMote temetése már régóta folyik. A Nintendo kivételével, általában átlag vezérlőként használják a WiiMote-ot, nem erőlködnek kihasználni a lehetőségeit.
CES 2012: Wii U Panorama és Zelda HD Tech DemoKikiGames | jan 19 : 16:07
Jáá. Így már igaz! Bár a UbiSoft (júbíájszoft) eddig is kihasználta. Sőt a Raving Rabbids Travel in Time-ban még jobban is használta, mint előtte bármilyen játék!
CES 2012: Wii U Panorama és Zelda HD Tech DemoNorbi(HUN) | jan 19 : 16:36
Meg a Metroid Prime szériák is. Amúgy meg a WiiU kontrollerrel szerintem csak egy játékos üzemben lehet játszani olyankor nincs WiiRemote,ha csak nem támogatott az is,de egyszerre a kettôt nem fogja használni az tuti.Vagy ez,vagy az.
Aki felvesz valamelyik platformon barátnak,az írjon privátüzenetet itt az oldalon!!!
Nintendo Switch ID-m:5496-7946-5968
Nintendo 3DS ID-m:3025-2184-8454 Xbox-os ID-m: NorbiHUN Gaming PS-es ID-m: NorbiHUN_Gaming
YouTube csatornám:NorbiHUN Gaming
CES 2012: Wii U Panorama és Zelda HD Tech DemoKikiGames | jan 19 : 17:41
Így van! A Wii Remote-ra csak multiplayer esetén lesz lehetőség. Ez nem csak egy kiegészítő, ez az újítás. Ha ennyire nem lenne fontos az új kontroller, akkor maradhatott volna a sima Remote!
CES 2012: Wii U Panorama és Zelda HD Tech DemoMohikan | jan 20 : 08:04
Fontos! Szakmai kérdésekre nem válaszolok privátban! MSN címet nem adok! Amennyiben szakmai kérdésed van, először olvass (leírások, fórum), aztán ha még mindig nem értesz valamit, akkor a megfelelő fórumban tedd fel a kérdésedet!
CES 2012: Wii U Panorama és Zelda HD Tech DemoBetyarka | jan 21 : 09:41
Én várom ezt a gépet. Nem kell egy kalap alá venni a többivel mert egész más kategória mint a konkurencia. Igaz én is csak megvettem hadj legyen, nem játszottam még rajta semmit csak a port fogja de van. addig volt kihívás a számomra míg úgymond megmókóltam. De szilveszterkor igen csak jó volt látni a sok libanyakat, hogyan táncolnak a just dancre molyosan. Konkrét adat az új gép megjelenéséről? specifikációk?
CES 2012: Wii U Panorama és Zelda HD Tech DemoKikiGames | jan 21 : 10:53
Egyelôre semmi hivatalos hír nincs a specifikáiról csak az a kevés amit korábban nyilvánosságra hoztak,hogy több magos procija lesz meg hogy HD lesz meg olyanokat,hogy online téren is nagyon sokat fog változni,de semmi részletessen kivesézett adat. Majd az E3-on ahogy KikiGames is mondta.
Aki felvesz valamelyik platformon barátnak,az írjon privátüzenetet itt az oldalon!!!
Nintendo Switch ID-m:5496-7946-5968
Nintendo 3DS ID-m:3025-2184-8454 Xbox-os ID-m: NorbiHUN Gaming PS-es ID-m: NorbiHUN_Gaming
YouTube csatornám:NorbiHUN Gaming
CES 2012: Wii U Panorama és Zelda HD Tech DemoBandi995 | jan 27 : 10:06
Hááát, nem is tudom Most vettem ps3-at és az Uncharted 3 messze túl tesz ezen a techdemón... A tabletes ötlet egész jó, de nem tartom valószínűnek (és sokan mások sem) a másik két konkurens cég arculatváltását 2014 előtt. A boxnál és a ps-nél is van újdonság (move, kinect) grafikailag meg tökéletes mind2 ma is.
Wii Friend kódom: 7286-1921-8265-1414 Ha felveszel irj pm-et!
CES 2012: Wii U Panorama és Zelda HD Tech DemoKikiGames | jan 27 : 13:06
De van aki csupán a játékfelhozatal miatt veszi meg Pl.: ha nem lenne HD-s, nekem akkor is tetszene. A világ legjobb játékai csak nintendo konzolon vannak: Mario, Zelda, Metroid, Star Fox, Pikmin (amiből jöhetne már a 3. rész ), stb...
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezned. Jelentkezz be, vagy kattints ide a regisztrációhoz
Aktuális eShop újdonságok
Az aktuális heti eShop-os újdonságokról mindig folyamatosan informálódhatsz,ha az "eShop" feliratra kattintasz. eShop
Fórum: Lehetőséged lesz topicokot nyitni, és a fórumot teljes egészében használni! Letöltések: Korlátlan menyiségben tölthetsz le az oldalról hasznos dolgokat! (W@REZ-t nem!) Leírások: Elérhető lesz számodra is a Leírások menü, ahol hasznos leírásokat olvashatsz! Nyereményjáték: Részt vehetsz a Nyereményjátékainkon! Chatbox: Lehetőséged lesz chatelni az oldalon! Hírlevél: Te is megkaphatod hírleveleinket, melyben mindig értesítünk nyereményjátékainkról, és a legfontosabb hírekről!
És természetesen lesz egy egyedi nick neved az oldalon!
Chatbox kiegészítés:A Chatboxban szakmai kérdéseket ne tegyél fel! Arra ott a fórum! Ne sürgesd, hogy az adott fórumban feltett kérdésedre válaszoljon valaki. Oldalszabályzat
Megértéseteket köszönjük!
Chatbox
Üzenetek írásához regisztrált tagnak kell lenned - jelentkezz be, vagy regisztrálj
D@reeo jan 01 : 22:02 Boldog Új Évet! Remélem pár Nintendo játék vagy konzol landolt a fa alatt
rorr jan 01 : 19:40 Boldog Új évet kívánok mindenkinek!!!
Akiben van Karácsonyi hangulat és akinek van kedved hangolódni az ünnepekre, az megírhatja a készülődés és a Karácsony várás hangulatát, hogy kinek hogyan zajlik a "Ki mit kapott Karácsonyra" topikba.
...ha csak nem halt ki véglegesen az oldal.
Norbi(HUN) okt 13 : 22:57 Szerintem már nem nagyon...
stewe81 szept 20 : 08:01 Sziasztok! Él még azért az oldal?
Norbi(HUN) febr 11 : 14:49 Nem gondoltam volna resolve , hogy te még fellátogatsz az oldalra. Xbox -os léted révén gondoltam hogy lesz egy Series géped. Én lassan két hete várom hogy megérkezzen a PS5 Digital gépem.A megjelenéskor már egyszer berendeltem,de meguntam hogy fél év után sem volt kapható, inkább elruházkodtam az árát. Switch megvan az mellé pedig hogy tánogassam a Japánokat csak egy PS5 jöhet szóba.Nagyon sok rá a jó játék.Az új kontroller pedig olyan élmény ami csak PS-en van.A PSVR2 is most jön az pedig megint egy brutál kütyü.Volt egyes VR-om, szerettem nagyon.
rorr: Te egy igazi túlélő vagy itt az oldalon.Látom szereted a retrót. Nintendo Switch, New Nintendo 3DS (nagyon kedvenc), PS Vita és PS5,amit nyúzhatok én is.Igazából mostanában már inkább én is úgy vagyok vele hogy legjobban időre lenne szükségem.
rorr febr 10 : 00:27 Hihetetlen év jött a switch tulajdonosoknak!!! Metroid prime remaster Gameboy játékok. Sea of Stars! Az új Zelda az eddigiek alapján megint az év játéka!!! A Nintendo lemosta idáig a ps5 és xbox idei megjelenéseit... Örülök neki,Nintendo tulajdonos lehetek.
rorr febr 08 : 21:05 Nálam a switch , ps5 és az xbox mellett ott van a wii u és a 3ds is.Bár most vettem egy amiga 500 minit aztán egy c64 minit is mert elkapott a nosztalgia....
resolve3 febr 04 : 17:31 Én mai napig, pár napos vagy hetes kihagyással megszokásból szoktam csekkolni az oldalt, pedig már nagyon távol áll tőlem a Nintendo, mint konzol és játék egyaránt, de jó néha nosztalgiázni. Azért a játék szeretetem nem múlt el. Jelenleg is MW2 és Elden Ring megy Series X-en.
Norbi(HUN) jan 29 : 11:47 Nem, csak kíváncsi voltam arra hogy élnek e még az oldalon tagok...
Norbi(HUN) ápr 29 : 21:32 Helyes!A mozgás mindig csak jó lehet, főleg ha egy olyan nagyszerű játékkal van ötvözve mint a Ring Fit Adventure. Anno nekem is megvolt.Szerettem én is.
Esetleg ha van kedved hozzá,itt az oldalon írhatnál egy kis élménybeszámolót róla.Ha van kedved hozzá, akkor szólj és csinálok neki egy topikot.
A Wii Hungary ! oldal a felhelyezett tartalomért semmilyen felelősséget NEM vállal ! Minden JOG fenntartva 2007-2011.Jogi Nyilatkozat ! Az oldal üzemeltetője: K&A Games