masinák

 

Fórumok
Assassin's Creed IV:Black Flag
Wii Hungary!  Fórumok  Wii U Game-ek!  Wii U játékok
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:       >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2013 márc 07 cs , 03:09
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455



Az Assassin's Creed III sikereit követően a Ubisoft nem hezitált sokat; már érkezik is a következő, negyedik számozott epizód, mely a kalózélet mindennapjaiba enged betekintést Edward Kenway (Connor nagyapja) szemszögéből.

A sorozat történetében az Assassin's Creed IV bír eddig a legnagyobb bejárható területtel, ami nem véletlen: a Karib-tengeren hajózva több tucatnyi sziget és erődítmény kerülhet utunkba, köztük olyan ismertebb települések is, mint Havanna, Kingston vagy Nassau. Hajónk, a Jackdaw fedélzetén oda utazunk, ahová csak szeretnénk; teljesen ránk van bízva, milyen sorrendben haladunk küldetéseink teljesítésével!

Ahogy a harmadik epizód, úgy ez is tiszteletét teszi Wii U konzolon, ahol a többi platformhoz képest teljesen eltérő lehetőségek várnak ránk az érintőképernyős kontroller lévén. Elég egyetlen érintés a fegyverváltáshoz vagy a térkép megtekintéséhez, nem kell hosszas menürendszerekkel foglalkoznunk!

-Sandbox játékmenet: fedezd fel szabadon a Karib-tenger környékét, az út közben megszerzett zsákmányból pedig bérelj fel új legénységet vagy fejleszd hajód védelmét,
-A történet folytatódik: ismerd meg Edward, az orgyilkos fordulatokkal teli történetét, és közben a harmadik rész Desmond-szálának következményei is világossá válhatnak számodra!




[ Módosítva 2013 márc 07 cs , 03:11 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2013 márc 07 cs , 03:10
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Tisztára mint ha a Karib tenger kalózait néztem volna.
Pofásnak tûnik és mellesleg felkeltette a figyelmemet is.
Vissza az elejére
Weboldal
MongooseNX71
2013 márc 07 cs , 08:03
Vendég

Nem tom. Én sosem voltam nagy AC - fan. Valahogy elkerült ez a game. A könyvet éppen most olvasom, az nem rossz, de a Metro, Witcher vagy a Mass Effect szériának nyomába sem ér.
A WiiU -s kínálat eddigi AC -je is abszolut érdektelen számomra.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2013 márc 08 p , 12:54
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Megértem,én mindenhogyan teszek velük majd egy próbát.
Vissza az elejére
Weboldal
Tazmán Ördög
2013 márc 08 p , 08:13
Vendég

Nekem bejön, igaz még csak Vitán tarok a Liberation felénél kb. Kedvet kaptam a többihez is PS3-on, megvannak, de még nem volt jelenésem hozzá
Vissza az elejére
humi1
2013 márc 08 p , 09:24
BOGARAS

Regisztrált tag #3001
Regisztrált: 2010 dec 08 sze , 05:25
Lakóhely: Tiszaújváros
Üzenetek: 762
Úgy szeretnék ezzel játszani, de család mellett egy ideig még lehetetlen!
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2013 márc 09 szo , 02:05
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Ami késik az nem múlik....
Vissza az elejére
Weboldal
Szikla
2013 márc 20 sze , 08:25

Regisztrált tag #4334
Regisztrált: 2012 aug 22 sze , 09:05
Üzenetek: 26
Sziasztok!Elég rég voltam már itt ,de nekem ez a játék kell,annyira imádom a AC sorozatokat,igaz nekem a legjobban a 2 és a 3 tetszett a legjobban!
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2013 márc 20 sze , 08:51
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Hali itt újra!
Az az igazság hogy szeretnék én is tenni vele egy próbát (most a 3-ra értem),kár hogy nincsen demó.
Vissza az elejére
Weboldal
MongooseNX71
2013 márc 20 sze , 10:12
Vendég

Ja, kár. De a 3 WiiU -ra már olyan 8500 -tól beszerezhető. Sztem értelmes ár.
Apropó árak. Most itt tart a helyzet: FIFA 13, Darksiders 2, ZombiU már 7k vagy az alatt beszerezhető. Még mondja valaki, hogy nem esnek az árak. Mondjuk már illik is esniük, mert furi, hogy a boltokban a majd' fél éves launch gamék még mindíg 12k felett járnak, az ilyen M.M. -ek, 576 -ok vagy GamePark -ok meg nem is érdemelnek említést az árak terén.

Amúgy nekem sosem volt túl nagy zsánerem a széria. Bár állandóan jelen volt a polcomon, ám sokáig egyik sem figyelt a gépemben ( PS3). Nagyfiam karira megkapta a könyvsorozat 1. kötetét. Nemrég elolvastam. Háááát...az sem igazán tetszett, vagy csak túlzottak voltak az elvárásaim. Most Vita -ra be tudtam szerezni a Liberation -t. Na, ez már egész klassz, kicsit el is kapott. Mondjuk még csak nagyon az elején vagyok, de egyre inkább tetszik. Főleg a nagy szabad mozgástér miatt. És igen tetszetősek a karakteranimációk illetve magának a játéknak a grafikai minősége is elsőosztályú. Nem hiszem, hogy ennél sokkal többet ki lehetne szedni a Vita harver-erejéből.

[ Módosítva 2013 márc 20 sze , 10:17 ]
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:       >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.1692 másodperc, 0.0521 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 69. Memória használat: 1,522kb