masinák

 

Fórumok
Super Smash Bros for Wii U
Wii Hungary!  Fórumok  Wii U Game-ek!  Wii U játékok
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2014 nov 30 v , 12:29
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 02:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Akárcsak a Bayonetta First Print Edition esetében.
Erre fel kell készülni minden game-ernek,ha egy NAGYBETÜS exkluzív játékot rendel elô magának.

[ Módosítva 2014 nov 30 v , 12:29 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Lien
2014 nov 30 v , 11:30

Regisztrált tag #771
Regisztrált: 2009 ápr 29 sze , 07:17
Üzenetek: 481
De ez nincs a helyén. Sz@ros Call of Dutyból nincs hiány, kiadják pult alatt 2-3 nappal előbb. Itt meg a csintendo magyar beszállítója ratyesz. Megjegyzem aki a GameParkból rendelte elő azok megkapták. De 576, Konzolvilág/Gameshop és ha jól tudom Konzolokszervizéből senki, aki postán rendelte.
Vissza az elejére
hunMyrte
2014 nov 30 v , 11:40


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 09:23
Üzenetek: 2220
A kelet...mindenki le*ar minket magasról sajnos...
Vissza az elejére
TomChaos
2014 dec 01 h , 08:05

Regisztrált tag #3860
Regisztrált: 2011 okt 05 sze , 03:56
Üzenetek: 304
Ha valaki a keze közé kaparintja, meséljen ám róla pár szót!
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2014 dec 01 h , 02:12
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 02:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Lien lesz a legelsô közülünk ez már le van beszélve...
Vissza az elejére
Weboldal
Shepard
2014 dec 03 sze , 07:18
BBC-Player


Regisztrált tag #2447
Regisztrált: 2010 júl 30 p , 04:21
Üzenetek: 659
PlayIT-en skubiztam egy darabig a négy-négy ellen folyó versenyeket. Hát eszméletlen volt... minden tiszteletem azé, aki bírja követni, ahogy kétszer négy figura ugra-bugrál hatalmas területeken és ahol éri egymást püföli. Jó mókának tűnt egyébként és hoztak a kiállításra Gamecube kart és átalakítókat is, szóval volt egy kis retro utánérzése a dolognak.
Vissza az elejére
TomChaos
2014 dec 04 cs , 07:30

Regisztrált tag #3860
Regisztrált: 2011 okt 05 sze , 03:56
Üzenetek: 304
Egy kérdés: itt egy gépről hányan lehet hány kontrollerrel tolni? Mert a Co-Optimus azt írja, hogy local co-op 2 player... de szerintem valamit vagy félre olvastam vagy nemtom...
Vissza az elejére
Shepard
2014 dec 04 cs , 09:58
BBC-Player


Regisztrált tag #2447
Regisztrált: 2010 júl 30 p , 04:21
Üzenetek: 659
Ha jól emlékszem, egy gépről négyen lehet összesen püfölni egymást. Ha megnézed a Wii U-s Gamecube átalakító is négy csatlakozós.
Vissza az elejére
TomChaos
2014 dec 04 cs , 10:17

Regisztrált tag #3860
Regisztrált: 2011 okt 05 sze , 03:56
Üzenetek: 304
A kérdés, hogy kell-e a GameCube vagy lehet egy gamepad és 3 wii controller + nunchuck, illetve kell e motion + hozzá, a kontrollereket biztosan megemészti, csak az érdekel, hogy azokkal is lehet-e
Vissza az elejére
Shepard
2014 dec 04 cs , 11:36
BBC-Player


Regisztrált tag #2447
Regisztrált: 2010 júl 30 p , 04:21
Üzenetek: 659
{link}
{link}

Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.0841 másodperc, 0.0275 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 71. Memória használat: 3,320kb