masinák

 

Fórumok
Super Smash Bros for Wii U
Wii Hungary!  Fórumok  Wii U Game-ek!  Wii U játékok
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
hunMyrte
2014 dec 06 szo , 12:09


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220
Vissza az elejére
hunMyrte
2014 dec 07 v , 02:35


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220
TomChaos írta ...

Egy kérdés: itt egy gépről hányan lehet hány kontrollerrel tolni? Mert a Co-Optimus azt írja, hogy local co-op 2 player... de szerintem valamit vagy félre olvastam vagy nemtom...


Összesen 8-an lehet egymást püfölni és elég sok féle irányítót támogat. Még a 3ds-sel is lehet Wii U-n játszani. Ebbe a trailerben ki is van emelve:
Vissza az elejére
Lien
2014 dec 14 v , 01:42

Regisztrált tag #771
Regisztrált: 2009 ápr 29 sze , 09:17
Üzenetek: 481
2 hét után meglett a játék köszönhetően a GameShop trehánysága miatt amit lemondtam és megrendeltem a GameParknál, szavamra mondom, ezt az üzletet egyre jobban dícsérik, remélem még virágzó jövője lesz a boltnak.
A 10+ órás smash alatt pár dolog sajnos nem jön be. Az online meccseknél a 4 fős móka nagyon sokszor laggol. Az 1v1 élvezhető, az esetek 8-9%-ában laggol be ami nem sok és nem is olyan vészes.
Nincs story. A tartalom ettől függetlenül hatalmas. A smash tour szerintem elég béna és még csak neten sem lehet játszani. Ness szarabb lett és már nem ő a nagy main karakterem, de helyette találtam mást aki elég király lett a (sima)Link-Bowser párosokkal együttvéve. És lehet, hogy valakinek pozitívum,(nekem nem) de rengeteg karakter van amikkel az embernek nincs ideje játszani vagy kitapasztalni, hogy milyen...
És az utóbbi 2 évben már annyira elundorodtam az egész videójátékos dologtól, hogy ez sem hozott lázba. Jónak jó, de nem tudok úgy játszani, mint Wii-n egykor. Se PC-n, se boxon, se vájún.

Aki most kezdene a szériával biztosan el lesz vele, mert több személyben is remek kikapcsolódás a játék meg egyedül is. Tényleg jó és tartalmas. Remélem lesz valaki akivel itt tudok játszani, de szólok, nem kímélem magam.
Vissza az elejére
TomChaos
2014 dec 14 v , 04:02

Regisztrált tag #3860
Regisztrált: 2011 okt 05 sze , 05:56
Üzenetek: 304
Öregszel apukám... ez van... Emlékszem régen amikor a WoW-ot kezdtem, minden szirszar bokor alá benéztem és nem sajnáltam az időt... Prince of Persiába speed runokat nyomtunk csak mert szerettük... Battlefrontba annyit lőttem a gépet, hogy csoda, hogy nem adta fel az első percben. De változnak az idők és a szokások és a hangulatod. A WoW már nem hoz lázba, nincs időm semmire, és nem veszek semmilyen játékot ami offline only, csak olyat amivel csapatban lehet játszani. Előkerült a DOTA2... MH:U-t csak csapatban nyomok, MK8 csak akkor kerül elő ha haver is itt van... nem tolok már offline dolgokat, ha igen akkor valami nagyon nagy név kell, hogy legyen: Zelda vagy Assassin's Creed... ne várd, hogy visszakapod a régi szép napokat.

Amit én csinálok az a következő. Nem vásárolok eszetlenül Steamre csak mert olcsó valami. Nem veszek meg olyat ami nem fog érdekelni, de mindent amit megveszek végig tolok. Hisz azért vettem, és nem sajnálom a végén a vele töltött időt, de ha valami rossz, akkor nem veszem meg. Ezért nincs meg még a Watch Dogs sem. Előbb 100X körbejárom a dolgot és majd akkor veszem csak meg ha már nagyon megtetszett...

Bevallom meg fogom venni az SSB-t is. Nem toltam vele soha. A verekedős nem a műfajom, de azért veszem mert haverokkal fogom zúzni és úgy más lesz. Magamtól elő nem venném, de ki tudja... elhatározás kérdése. Van ami elsőre nem tetszik és csak később térek vissza rá. Ilyen volt nekem a Zelda is. Elsőre se a TP se a SS nem tetszett, erre most tolom végig és most bejön. Bár bevallom, a mondókád most kicsit lelombozott... de hidd el, érni fog ez még benned is és ne gondold úgy, hogy csalódott vagy. Vissza fog még jönni a kedved és később jó lesz.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2014 dec 14 v , 05:12
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Te vagy a mi WiiHungary-s szívdokink...
Amúgy sok igazság van a mondókádban,voltam már én is így.Jah és pont ezért nem tudok szabadulni a Virtual Console-os játékaimtól sem.

Ha egy igazán jó co-op-al rendelkezô játékra vágysz akkor szerezd be a Mass Effect 3-at.

[ Módosítva 2014 dec 14 v , 05:27 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Lien
2014 dec 14 v , 11:32

Regisztrált tag #771
Regisztrált: 2009 ápr 29 sze , 09:17
Üzenetek: 481
Rossz ezt hallani, de lehet. Pedig szívesen játszom, de valahogy még sem. Dark Souls 2-t sem vittem végig, pedig az 1-et mennyire szerettem 200+ óránál vagyok. És így sem nyomom azt. CoD4 is jó volt de már azt sem játszom. DayZ-nél kapok néha egy kis fellángolást, de az ilyen sinus-cosinus hullámokban van.
Vissza az elejére
hunMyrte
2014 dec 14 v , 11:50


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220
Pedig játszani az kell. Muszáj valamit kitalálni. A családsegítő (szoc.munka) barátnőm is itt szenved, hogy hazaviszi a munkát és nem tud kikapcsolódni.
Vissza az elejére
Shepard
2014 dec 15 h , 07:17
BBC-Player


Regisztrált tag #2447
Regisztrált: 2010 júl 30 p , 06:21
Üzenetek: 659
Ha jobban belegondolok, régebben én is minden *ˇ)=^_ߤ játékot kipróbáltam, tán még a végéig is eljutottam... manapság már egyszerűen sem időm, sem kedvem nem lenne mindenbe belekóstolni. Az offline nálam még működik, de jól megválogatom, hogy mibe kezdek egyáltalán bele, mert különben minek kiadni rá a pénzt. Az SSB.-t sem nem szerzem be, nem a zsánerem. Ez van.


[ Módosítva 2014 dec 15 h , 07:17 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2014 dec 15 h , 03:43
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Nálam a kijátszások és az online-multi-s dolgok is a helyén vannak.Azt nem mondom,hogy semmi dolgom nincsen csak a Wii U-zás,de még így is eleget tudok rá szakítani az idômbôl.
Vissza az elejére
Weboldal
Lien
2014 dec 15 h , 10:29

Regisztrált tag #771
Regisztrált: 2009 ápr 29 sze , 09:17
Üzenetek: 481
Én most nem nagyon, mert mától elkezdődött a vizsgaidőszak, így jegelve van a dolog.
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.2262 másodperc, 0.1115 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 71. Memória használat: 1,580kb