masinák

 

Fórumok
NEXT-GEN METROID
Wii Hungary!  Fórumok  Wii U Game-ek!  NEXT-GEN játékok
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2014 dec 23 k , 11:15
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455


Nos,gondolom nem csak én vagyok,aki már jó ideje vágyakozik egy új Metroid játékról,jobban mondva egy Wii U-ra érkezô next-gen Metroid-ról.Aki némileg kutatot a neten ez ügyben az találkozhatott jó pár variánssal,olyanokkal mint például Metroid Prime 4 és hasonlók.Találni lehet videókat képeket is róluk,de sajnos alátámasztott bizonyítékot egyet sem,csak annnyit lehet tudni,hogy már készülôben van jó ideje egy játék a Retro Studio fejlesztôgárda házában,de hogy pontossan mi is ez a játék azt nem lehet tudni,így csak feltételezni lehet azt,hogy egy új Metroid-on,illetve mivel a Retro Studio csinálja,egy új Metroid Prime-on dolgoznak.Persze mindez csak idézôjelben,de szerintem nem én lennék az egyedüli,aki örömében ugrándozna,ha valóban egy új Metroid-on dolgoznának a fiúk.

Voltak,akik már papírra,illetve a számítógépükön csináltak elképzelést arról,hogy hogyan is képzelnék el ôk a következô generációs Metroid-ot.Ilyen volt Lee Trouder is,aki Samus Aran-on végzet némi módosítást a saját szájíze szerint, és a végeredmény igen csak igényesre sikeredett. Lee korábban olyan stúdióknak dolgozott, mint az EA, a Pandemic, a Treyarch, vagy épp a Sony Santa Monica. Az alább megtekinthető képeket szabadidejében rajzolgatta a művész, akinek Deviantart profilja bővelkedik hasonló remekművekben.

Képek Samus Aran-ról,ahogyan ô elképzelte...





A következô videót már bizonyára sokan láttátok is,de azért érdemes azt megjegyezni,hogy nem lenne rossz ha ilyesmi lenne az új Metroid Prime.A videó hangulata és látványvilága magáért beszél a hanganyagjáról meg nem is beszélve.Hozza az igazi Metroid-os rejtelmes hangulatot,ami nekem nagyon bejön.Mondjuk sokatoknál lehet,hogy nem igazán megnyerô ez az FX-es hang a korábbi Prime sorozatokban felcsendülô pörgös zenékhez képest,de szerintem sokkal többet ad a hangulathoz egy ilyen hangaláfestés.Valahogy jobban beleviszi a game-ert a játékba,de ez csak az én meglátásom.

Ez lenne hát a következô Metroid Prime...?




És ha már egy Metroid Prime-ról beszélünk,akkor ugyan csak van még egy videó is,ami a Metroid Prime 4 kedzô képét és zenéjét hivatott megmutatni nekünk.Személy szerint nekem nagyon tetszik,hiszen teljesmértékben illik egy Metroid játékhoz.

Metroid Prime 4 kezdô képe...




Természetesen ezek a képek és videók semmit nem támasztanak alá,ezek csak puszta feltevések és tapogatózások,de ôszintén mondjátok meg ti is,hogy ugyen nem lenne rossz ha ebbôl csak egy kis része is igaz lenne.


[ Módosítva 2014 dec 24 sze , 12:33 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 dec 23 k , 11:20
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Személy szerint már epekedve várom a folytatását,akár a Metroid Other M-nek,akár a Metroid Prime 3-nak vagy egy teljesen új Metroid résznek is tudnák örülni csak már lenne róla valami hivatalos információ.
A karácsonyi kis amiibo Samus figurámmal is ezt az ûrt próbálom kitölteni,amíg be nem jelentik az új Metroid-ot.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 júl 07 k , 03:25
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Ez is egy fajta tisztelet a szériához nem?
Amúgy a cikket olvasva nekem úgy jött le,hogy az írója is kicsit el van kenôdve mivel semmi infómorzsa nincsen a soronkövetkezô Metroidról.
Ha kihagyják a Wii U-t,akkor szerintem sok anyázás fogja érni a Nintendo-t és az persze nem én leszek,de az tuti,hogy én is benne leszek.
Szóval kapd össze magadat Nintendo és lepj meg minket egy új Metroid-al,ami már a kész fázisban tart csak nem akartad lelôni a poént vele.
Azt mondják,hogy a remény hal meg utoljára...

Cikk itt olvasható...----> {link}

[ Módosítva 2015 júl 07 k , 03:28 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 nov 04 sze , 03:48
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Ha már nem lesz Wii U Metroid játék,legalább egy ilyesmi filmet csinálhatnának belöle.
Mondjuk a csajszi helyett jobbat is találhattak volna,mert Samus Aran nem ezt a belsôt takarja.
Vissza az elejére
Weboldal
hunMyrte
2015 nov 04 sze , 03:54


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220
Egy békáról hamarabb elhinném, hogy ő a ?asza gyerek
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2015 nov 04 sze , 04:13
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Hát igen valahogy úgy,de a körítés szerintem nagyon jó és a hangulata is.
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

 

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.2254 másodperc, 0.0738 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 56. Memória használat: 1,396kb