masinák

 

Fórumok
Immortal Fenyx Rising
Wii Hungary!  Fórumok  Nintendo Switch  Switch Game-ek!
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2021 dec 28 k , 05:39
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455



Tegnap este gondoltam teszek egy próbát az Immortal Fenyx Rising demójával,bár bevallom őszintén nem nagyon szoktam demokkal játszani,de ez esetben gondoltam egye penész.A játék kellemes meglepetés volt mert nem vártam tőle nagy dolgokat,így az összehasonlítási alapomat se a Zelda Breath of the Wild-hoz mértem,viszont még így is meglepett,hogy mennyi mindent pakoltak bele a játékba és annak ellenére,hogy mennyi minden van benne,nem laggolt be egyszer sem.Nem tudom,hogy a teljes játék is hozza e ezt a teljesítményt,de a demo durván 2,5 GB-os verziója szépen futott.A harcrendszert bevallom szokni kell,mert az R és a ZR gombkombinációs verekedés nekem nagyon furcsa volt,plusz még a speciális harc kombinációjának aktiválása is nagyon fura számomra.A játékban megannyi fejleszthetőség van ami nekem kifejezetten tetszik,habár van hogy kiesik a lehetőség,hogy hoppá ezt és ezt a Skill-t még be sem aktiváltam.A játék kinézetére sincsen panaszom,bár nem egy Luigi Mansion 3,viszont nem is mondható csúnyának.Ezzel a kinézettel szerintem rendben van.A demó maga nagyon sok bejárható szabad területet ad a játékosnak,amin személy szerint én nagyon meg is lepődtem,mivel körülbelül durván három órát tettem bele a demóba,amit nem sok mai demóról lehet elmondani.Összeségében nekem tetszett a demó és meggyőzött annyira,hogy ha megint leakciózzák a fizikai játékot annyira mint legutóbb (9000Ft,amiről szépen le is maradtam),akkor simán behúzom Switch-re.Azt még azért szeretném elmondani,hogy az Immortal Fenyx Rising nem mérhető össze egy Legend of Zelda Breath of the Wild-al,viszont simán fogyasztható, ha egy külső fejlesztők által (UBI Soft) kiadott nyílt világú játékkal szeretnél játszani,amiben rengetek kihívás és fejtörők vannak,na és persze amibe jó pár órát tudsz beleölni.
Bátorkodom itt hagyni a demó játszásomat,amit kimaxoltam,már mint amennyit a demó felkínált nekem.Jó szórakozást a videóhoz!


Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2021 dec 30 cs , 05:09
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
A várva-várt akció el is jött...
Aki szeretné megvenni akciósan a fizikai játékot,az most megteheti ugyanis a Konzolvilág-ban 7999Ft-ért farzsebbe lehet kattintani a játékot.A mai naptól számítva 10 napig tart az akció, vagy amíg el nem fogy.
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

 

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.1734 másodperc, 0.0568 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 43. Memória használat: 1,266kb