masinák

 

Fórumok
Nintendo Wii Vs. Playstation Move
Wii Hungary!  Fórumok  Általános infók  OFF TOPIC!
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:       >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2010 ápr 23 p , 10:42
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
A Sony hivatalosan is bejelentette az év talán legnagyobb újítását, a Playstation Move-ra keresztelt mozgásérzékelős irányítóját, mely 2010 őszén kerül majd forgalomban, a következő csomagokban:Playstation Eye Kamera & Move Controller- Starter disc játékdemókkal- USA ár: < 100$Move Controller- További irányítók is természetesen kaphatók lesznek, de első körben mindenféleképpen szükségünk lesz egy kamera + move controller kombinációraPlaystation 3 Move Bundle (csomag)- Ps3 konzol- Dualshock 3 Controller- Move Controller- Playstation 3 Eye KameraEzen kívül a Sony hamarosan bejelenti az egyik saját fejlesztésű top játékát a Move Controllerhez. A Playstation Move Controller mellé szükségünk lesz egy második, segédirányítóra is, ugyanúgy mint a Nintendo Wii-nél a Nunchuk (kísérteties a hasonlóság a Wii Nunchuk és a Playstation Move segédkontrollere között). Egyetlen fontos különbség a két kiegészítő között, hogy a Nunchuk vezetékes, a Move segédkontrollere pedig vezeték nélküli technológiával fog működni. Erre az irányítóra olyan fő címeknél lesz szükségünk, mint például a SOCOM, itt az analóg karral kell majd például fordulni. A pontos ár egy későbbi időpontban, valószínűleg a E3-on lesz ismert.PS3 és a Wii között a legfontosabb különbség a Ps3 Eye kamerája lesz, amely lehetővé teszi majd a 3D mozgások és pozíciók érzékelését. A kamera segítségével a talajt is tudja majd modellezni a PS3, így a játékokban sokkal komolyabb játékélmény lesz elérhető.Részletes specifikáció még nem érkezett, ami biztos hogy egy magas precizitású szenzor, 3 irányú giroszkóp, 3 irányú sebességmérő, mágnes szenzor lesz segítségünkre. Az irányító tetején egy gömb fog világítani, különböző színekben, így a kamera egészen kifinomult technikával fogja tudni követni a mozgást.Az irányító segítségével a Playstation 3 konzolunkkal elérhetővé válnak az eddig kizárólag Wii platformra tervezett játékok, így egy tenisz játékot is élethűen tudnak majd modellezni, a ping pongon keresztül az FPS játékokig szinte az összes játékműfaj megtalálja a helyét a Playstation Move által nyújtott lehetőségek között.A Playstation Move segédirányítóját ugyanúgy a másik kezünkbe kell majd fogni, mint a Nintendo Wii-nél a Nunchukot.Jelenleg 36 alkalmazott dolgozik a Playstation Move technológián, 20 játékot várnak idén a Sonynál.Hivatalos projektleírás:Termék név: PlayStation Move Motion ControllerTermék kód: CECH-ZCM1Megjelenési dátum: 2010. ŐszÁr: Nincs egyelőreSzín: feketeSúly: ~145gMéretek: 200mm x 46mmElem: Lithium-Ionos akkumulátorTöltés: DC 3.7VHőmérsékleti tartomány: 5C ~ 35 CTermék név: PlayStation Move sub-controllerTermék kód: CECH-ZCS1Megjelenési dátum: 2010. ŐszÁr: Nincs egyelőreSzín: feketeSúly: ~95gMéretek: 138mm x 42mmElem: Lithium-Ionos akkumulátorTöltés: DC 3.7VHőmérsékleti tartomány: 5C ~ 35 CHát srácok meg mondom őszintén én ebben nem látok mást mint az irigységet a Nintendo Wii iránt a Sony-tól. :p Akármilyen HD,akármilyen jól felszerelt kütyü akkor is csak maradt a hagyományos megszokott konzol szintjén.Lásd az eladási statisztikákat és a sokáig első helyen álló Wii-t. Az biztos,hogy a Nintendo-nak felkel kötni a gatyát ez után,mert ha ezt a Sony összehozza már nem lesz egyedi a Wii. Írjatok ti is véleményt!!!##SANITISED## width="640" height="385">##SANITISED## src="http://www.youtube.com/v/s9ybHddDMgM&hl=hu_HU&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385">##SANITISED##>##SANITISED##>



[ Módosítva 2010 máj 02 v , 06:15 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Kecsó
2010 ápr 23 p , 10:45

Regisztrált tag #537
Regisztrált: 2009 jan 04 v , 02:54
Lakóhely: Miskolc
Üzenetek: 51
Nemá, ezt is le kell kopizni szegény Nintendotól?:/
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2010 ápr 23 p , 10:50
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Én azt nem értem hogy hogyan mehetett ebbe bele??? :shrug :s
Jó lenne azt hinni hogy már meg van az új újítás a Nintendo-nál is.
Vissza az elejére
Weboldal
Glerikud
2010 ápr 24 szo , 07:25
Glerikud

Regisztrált tag #758
Regisztrált: 2009 ápr 19 v , 09:52
Lakóhely: Itt
Üzenetek: 361
A PS és Xbox konzolok teljesítményben többet nyújtanak ugyan, de a jó ötletek mindig a Nintendo-nál voltak. Nem kell félteni őket. Szerintem tuti olyan dolgot fognak kihozni, ami odab*sz a PS-es nyalókának és a MS-es kamerának is.
Vissza az elejére
Weboldal
vahlor
2010 ápr 24 szo , 09:06

Regisztrált tag #1067
Regisztrált: 2009 nov 14 szo , 01:18
Üzenetek: 107
Bombát rájuk!Kár,hogy az ilyet nem lehetett levédeni.De attól még egész más,eltérő az élmény szerintem.Ha egy Wii-n játszol akkor érzed a hangulatot,na de PS-en meg Boxon. Arról nem is beszélve,hogy sokan azért veszik a másik kettőt mert nem jön be nekik a Wii-s kontroller,a kutya nem fogja venni ezt a sz*rt vagy csak kevesen.Kíváncsi leszek majd a játékfejlesztők mennyire fognak örülni,hogy kétszeres irányítást kell felprogramozni.De borzasztóan idegesít ez a dolog,mindig is utáltam a Sony-t de most még jobban és ha tehetném beverném a fejesek képét.Sajnos nem lehet mit tenni,már PC-re is kijött egy ilyen kontroller.Ami a lényeg...hogy a Nintendo-s játékok a Nintendoé azokat nem lophatják el.

[ Módosítva 2010 ápr 24 szo , 09:16 ]
Vissza az elejére
wave
2010 ápr 24 szo , 09:23

Regisztrált tag #1037
Regisztrált: 2009 nov 10 k , 11:01
Üzenetek: 48
Azért szerintem látni kell, hogy a sony nem a wii-t akarja "megverni" vagy a helyébe lépni a kontrollerel , hanem a XBOX ot probálja befogni. Ennek szerintem az lesz a vége, hogy a nintendo is elő fog állni egy erős konzollal, ami megüti végre amit meg kell. Az hogy mit talál ki majd ami irányitásnak .. attól nem félek.. biztos hogy van 5letük.
Vissza az elejére
vahlor
2010 ápr 24 szo , 09:39

Regisztrált tag #1067
Regisztrált: 2009 nov 14 szo , 01:18
Üzenetek: 107
Lehetséges de azt hiszem több kell egy irányítás és felbontás felújításnál ahhoz ,hogy jó legyen.Remélem jó lesz,de azt tudom ,hogy már most elkezdhet gyűjteni az aki tervezi magának a Wii2-t.Nem lesz olcsó.
Vissza az elejére
Glerikud
2010 ápr 24 szo , 10:45
Glerikud

Regisztrált tag #758
Regisztrált: 2009 ápr 19 v , 09:52
Lakóhely: Itt
Üzenetek: 361
Drága se lehet, mert akkor sem fogják megvenni.
Vissza az elejére
Weboldal
vahlor
2010 ápr 24 szo , 10:47

Regisztrált tag #1067
Regisztrált: 2009 nov 14 szo , 01:18
Üzenetek: 107
Hát akkor nem lesz drága ha még pár év múlva adják ki.Ha most kiadnák akkor csak magukkal szúrnának ki.
Vissza az elejére
ketjatekos
2010 ápr 24 szo , 01:51

Regisztrált tag #253
Regisztrált: 2008 aug 22 p , 10:25
Üzenetek: 29
Csak úgy mellékesen megjegyzem, hogy már van wireless nunchuk.
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:       >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.1722 másodperc, 0.0647 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 72. Memória használat: 1,548kb