masinák

 

Fórumok
Beszélgetés
Wii Hungary!  Fórumok  Általános infók  OFF TOPIC!
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Roxton
2019 okt 28 h , 09:20

Regisztrált tag #6444
Regisztrált: 2019 okt 28 h , 09:12
Üzenetek: 4
Sziasztok!

Új vagyok a fórumon, és elakadtam a wii mini moddolásnál, ebben kellene segítség.

Az a helyzet, hogy megcsináltam a bluebomb metódust, és fel tudtam tenni a hombrew channelt is vele. Utána elindítottam a yet another wad manager-t, és felraktam pár wad fájlt is. Ez le is futott szépen, majd mikor ki akartam lépne a home gombbal a programból, lefagyott a konzol. Kikapcsoltam, majd újra be és azóta csak világít a led zölden, de nem történik semmi, nem ad képet.

Ezzel kikukáztam a gépet, vagy helyre lehet tenni valahogy?
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2020 okt 12 h , 02:42
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Egy kis saját reklám...
Megújítottam a YouTube-os csatornám intróját,ami az előzőhöz képest jóval tartalmasabb.
Mindenkit szeretettel látok a csatornámon,érezzétek jól magatokat rajta!
Az új feliratkozóknak pedig hatalmas pacsi!

Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2020 okt 22 cs , 05:43
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Közelednek a legjobban várt játék megjelenések.Nálam ami a jelenleg legjobban várt játékok,az az új Zelda Warriors és PS4-re a Cyberpunk 2077.
Mind két játék remek tartalmat hoz magával.Az új Zelda Warriors a korábbi Breath of the Wild-ban elmesélt nagy csatát fogja elhozni,amin kívül még sok más érdekességet is, például hogy ugyan úgy lehet Korokokat gyűjteni,a szörnyekből kieső dolgokat szintén,ahogyan a természetben megtalálható virágokat, gyümölcsöket-zöldségeket és a többit,pont mint a Breath of the Wild-ban.Nagyon kíváncsi vagyok rá hogy milyen lesz.

A Cyberpunk 2077-ről nem kell szerintem senkinek sem pepecselnem...
RPG vagyis annyi időt tolhatunk bele amennyit nem szégyelünk.
A Cyberpunk világ mindig is tetszett.

Ti mit vártok a legjobban?
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2020 okt 24 szo , 06:38
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Kinek mi a véleménye erről az új pletykált Nintendo Switch Pro-ról?
Én valahogy nem érzem még a jelenlegi Switch váltásának létjogosultságát.Van még bőven kraft a jelenlegiben.
Mondjuk ha egy minőségileg jobban összerakott Switch lenne a cél,úgy tuti hogy beújítanák rá,de csak azért hogy elmondhassam - gyerekek én már 4k-ban tolom a Zelda-át,Mario-t...stb.- úgy biztos hogy nem.
Nektek mi a véleményetek ezzel kapcsolatban?
Vissza az elejére
Weboldal
hunMyrte
2020 okt 24 szo , 08:26


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220
Lassan érni fog egy erősebb Switch. A mobilok nagyon elhúznak mellette grafikailak és nem kell sok, hogy tényleg használható módon működjön a mobil és tv között a screen share. Az xCloud is teljesen jó az átlag felhasználóknak. Arról ne is beszéljünk, hogy, hogy mobilhoz egy király xbox kontroller is kapcsolható bluetoothon keresztül.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2020 okt 24 szo , 09:17
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Na ja,de akkor már egy teljesen új koncepciónak örülnék.A Switch szerintem méltó utódja lesz a 3DS-nek,így lehet nekik gondolkodni egy új asztali konzolban.Így legalább visszatérnek a gyökereikhez.
Valamint ha minőségben fejlődnének a Switch-hez képest az sem lenne egy utolsó dolog.

Ammm...az xCloud egy jó dolog szó se róla,viszont a Series X szerintem megint abba a helyzetbe fog kerülni mint a One.Noha most sok exkluzív fejlesztő brancsra rakta rá a mancsát,érdemleges alkotásokat továbbra sem látta tőlük,max egy-kettőt.
Phil Spencer kijelentésétől kicsit tartok,azért is mondtam hogy az új Series X is lehet a One sorsára fog jutni,mivel Phil kijelentette hogy ő már a Stadia-ával verseng nem a PS-el.Lásd gyümölcsét az xCloud-ot.

Érdekes dolgok ezek Myrte,hamarosan kiderül úgyis hogy miként fog alakulni a gaming site.
Vissza az elejére
Weboldal
hunMyrte
2020 okt 24 szo , 09:46


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220
Igen, mi is főleg kézikonzolként használjuk. Ritkán van a dokkolóban, és főleg a Nintendo specifikus játékok mennek rajta, mint pl az Animal Crossing.

Azoknak a studióknak a játékai mennek a Game Pass kínálatába. És még az se kizártak, hogy amik ezután fognak készülni, azok xbox exkluzívok lesznek. Phil kijelentette, hogy ez se vágná őket hanyat anyagilag. -> arra lehet következtetni, hogy nő a game pass felhasználók tábora. Mi is használjuk. A Plague Tale: Innocence, Sea of Thieves, Gris, Drake Holow... játékokkal így játszottunk pc\xboxon.

Recore, Halo, Fable, Ori, Sea of Thieves játékokkal játszottál már? És az is hatalmas fegyver, hogy visszafelé kompatilis, egy csomó játéknál javított grafikával.

Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2020 okt 24 szo , 10:02
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Igen az Animal Crossing-ot nekem is már kellene játszanom erről jut eszembe,mert hamarosan megint jönnek hozzá az új kontentek.Amúgy jól mondod,lényegében a Switch-en én is csak az exkluzívokat játszom,most is a Xenoblade 2: Torna DLC-t nyomom. Nem tudom megunni a játékot.Az egyik legnagyobb kedvenc.
Haladnom kell vele hogy mire kijön az új Zelda Warriors meg a Cyberpunk 2077,addigra végezzek vele.

Ammm...a Recore-t anno játszottam,az nem volt rossz,viszont a többit csak láttam.A visszafelé kompatibilitás bizony az egyik legnagyobb fegyver a mai világban,de leginkább a mi generációnknak.Majd a későbbiekben rálesek arra az xCloud-ra...Azért nem is lőttem el a kezdő 300Ft-os belépőjét.


Amúgy az ünnepek közeledtével számíthatok majd rád a "Ki Mit Kapott Karácsonyra" című topikba megszokott élménybeszámolókkal?Nem rég olvastam vissza és megmondom őszintén hiányoznak a guszta házi készítésű szaloncukraid.

[ Módosítva 2020 okt 24 szo , 10:05 ]
Vissza az elejére
Weboldal
hunMyrte
2020 okt 24 szo , 10:13


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220
Nem pont ugyan az a kettő. A game pass szolgáltatás tartalmazza az xcloudot is, de ugye telepíthetsz is vele a pc\xboxra játékot. Az xcloud teszi lehetővé, hogy a gyenge pcn\mobilon tudj játszani, mert a szervereken fut a játék és nem a cél eszközön.

Igen, számíthatsz
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2020 okt 24 szo , 10:22
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Jah,értem.

Köszi az ünnepi társaságot előre is!
Egyébként a többieket is szívesen látom majd.

Jó kis oldal ez ne hagyjuk veszni gyerekek!
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.2980 másodperc, 0.1287 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 69. Memória használat: 1,848kb