masinák

 

Fórumok
Microsoft XBOX (és minden,ami XBOX-al kapcsolatos.)
Wii Hungary!  Fórumok  Általános infók  OFF TOPIC!
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2017 júl 01 szo , 08:57
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Megértelek...ez van ha Xbox-od van...nem bírsz a p*csáddal,annyi game van. Apropó elindult a nyári leárazás a Store-ban,65%+10% Gold akció....WHAT!?
Eszméletlen jó árak vannak a Store-on.Mindig úgy érzem magam amikor fel slicenek a Store-ra körülnézni,mind egy klimaxoló öregasszony...egyszerre ver le hideg-meleg.
Mondjuk ez nem ide tartozik,de ha már az Xbox Store-ról beszéltem és az átakról...azért nem semmi hogy a Nintendo 44.000Ft-ért árulja a soronkövetkező emulátor gépét,azaz a SNES Mini-t.Azon kívül hogy az eShop-on a játékok szezonális áron vannak most pedig az ezeréves sz*rjukat is áron felül akarják rásózni az emberekre az már a gusztustalanság gusztustalansága.Örülök,hogy elhagytam a Nintendo-t,mert nagyon pofátlan egy cég lett.
Megmondom őszintén én a Dark Soul 3-at nem merem beválalni,mert félek,hogy fel k*rja az agyamat.
Nálam a játékok mindig csak gyűlnek.Iszonyat jó árakon lehet megcsípni játékokat a KONZOLVILÁG-ban heti akció keretein belül.Asszem becserélem a Mortal Kombat X-et a Doom-ra.Kell az a játék nekem.

[ Módosítva 2017 júl 01 szo , 09:04 ]
Vissza az elejére
Weboldal
hunMyrte
2017 júl 02 v , 09:17


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220
Mi is gondolkodunk 1-2 játék beszerzésén, ha megjön a fizu Csak 6-áig kell várni
Sajnos 44.000 ft itthon. A hivatalos ára kevesebb, csak ide nem szállítanak annyit és felment az ára. A miniNES is azért volt szívás, mert oké, hogy nem volt elég darab, de még az élősködők jól felvásárolták a készletet, hogy vagyonokért adják el...
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2017 júl 02 v , 12:02
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Mondjuk én egy emulátor gépért még 20.000-ret is sajnálok.Ingyen le lehet szedni mindet a netről,magáért a nosztalgiáért meg nem olcsó mulatság ez az ár.Talán ha mind a 21 játék mini kártyás lenne még azt mondom ok,de így...
Vissza az elejére
Weboldal
resolve3
2017 júl 02 v , 08:42

Regisztrált tag #299
Regisztrált: 2008 okt 02 cs , 09:06
Üzenetek: 975
Norbi(HUN) írta ...

Megértelek...ez van ha Xbox-od van...nem bírsz a p*csáddal,annyi game van. Apropó elindult a nyári leárazás a Store-ban,65%+10% Gold akció....WHAT!?
Eszméletlen jó árak vannak a Store-on.Mindig úgy érzem magam amikor fel slicenek a Store-ra körülnézni,mind egy klimaxoló öregasszony...egyszerre ver le hideg-meleg.
Mondjuk ez nem ide tartozik,de ha már az Xbox Store-ról beszéltem és az átakról...azért nem semmi hogy a Nintendo 44.000Ft-ért árulja a soronkövetkező emulátor gépét,azaz a SNES Mini-t.Azon kívül hogy az eShop-on a játékok szezonális áron vannak most pedig az ezeréves sz*rjukat is áron felül akarják rásózni az emberekre az már a gusztustalanság gusztustalansága.Örülök,hogy elhagytam a Nintendo-t,mert nagyon pofátlan egy cég lett.
Megmondom őszintén én a Dark Soul 3-at nem merem beválalni,mert félek,hogy fel k*rja az agyamat.
Nálam a játékok mindig csak gyűlnek.Iszonyat jó árakon lehet megcsípni játékokat a KONZOLVILÁG-ban heti akció keretein belül.Asszem becserélem a Mortal Kombat X-et a Doom-ra.Kell az a játék nekem.


Na igen,lényegében erről szól a játék, de ha kitanulod a pályákat, megismered az ellenfeleket, akkor az 1 órás aprítás után, amikor már semmi életed, rájössz, hogy öldöklés nélkül 2 perc alatt is átjuthatsz maximális élettel oda ami éppen a célod volt.
Egyenlőre egy negatívum van, ami nem a játékból fakad, hogy nagyon feszült hangulatba hoz a játék, és nem a sok halál miatt, hanem, mert minden ellenfél veszélyes (még az is amit 1 ütéssel ki tudsz nyírni), ezért olyan félelemmel mész mindenhol, hogy besz@rás. Persze ez a lényege, de ez nem az a játék, ami elé munka után le kell ülnöd. De tény, hogy erősen meggondolandó ki veszi meg, mert azt mondják, hogyha ráérzel akkor a világ egyik legjobbjának fogod tartani, ha nem akkor az ellenkezője.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2017 júl 03 h , 03:57
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Gyerekek ez a Lara Croft and the Temple of Osiris valami k*rva király egy játék. Haverokkal neki álltunk hármasba tolni,természetesen co-op-ban és hihetetlen jól szórakoztunk.Annyit röhögtünk mint állat,de ez mellett a játék odafigyelést is igényel és nem keveset,mert a feladatok nem mindegyik egyszerű,szóval itt számít a kőkemény csapatmunka.Ez mellett a játék mellett a Lost Revars csak egy árny.Hozzá sem lehet hasonlítani ezt a játékot.Mind ezek mellett még szép is a játék.

A másik nagy meglepetésem a Watch Dogs volt,ami sokat változott az Xbox360-ashoz képest,de ÓRIÁSIT a WiiU-shoz képest. No ha a fizika továbbra is változatlan,játék kinézetre sokat változott... előnyére.
Az online multi is bővült a WiiU-shoz képest, itt már van plusz kettő lehetőség az rgyik az Online Free Roam,a másiknak most nem jut eszembe a neve.Ezek azok a módok amivel kajak jól el lehet ökörködni haverokkal.Nem is csoda ha a WiiU-s sz*r volt,hiszen a legjobb módokat kihagyták a játékból.Szóval igen,újra kijátszom a Watch Dogs-ot,de ezuttal már egy kiforottabb változatot.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2017 júl 07 p , 04:45
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Július 19...nyílt béta Dastiny 2.Ijjj...de várom már.Sokat tettek a játékba az elsőrészhez képest. Az idei egyik legjobban várt game-em.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2017 júl 08 szo , 12:48
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
A mai szerzeményeim...
Asszem Forza hétvégét fogok tartani. Nagyon kíváncsi vagyok erre a Spider pakkra,láttam róla videókat és megfogott.Végre nem analóggal kell szenvednem.A Doom-ot meg a Tomb Raider-t pedig vétek lett volna ott hagyni annyi pénzért,amennyiért megvettem.
Gondoltam amúgy hogy ez lesz ha én a KONZOLVILÁG-ba megyek...
Jó game-elést mindenkinek!


Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2017 júl 14 p , 07:36
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Gyerekek ez a kormány nagyon bödesz.Igaz ez már a második kormány szettem,de szerintem az első egy visszajavított darab lehetett,ez viszont tökéletesen működik.
A Forza Motorsport 6-ot ezzel játszani valami k*rva jó.Elengedhetetlen ha szimulátor játékról van szó.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2017 júl 16 v , 02:55
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Tervezi még valaki behúzni magának a Fortnite-ot?
Nekem nagyon bejön mint szín világilag és természetesen úgy ahogy van az egész.Jó kis craft rendszere van neki lehet gyüjtögetni és fejlesztgetni ezerrel.

Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2017 júl 25 k , 09:52
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Mostanában igen csak ráfüggtem a Mass Effect Andromeda-ára.
Lassan egy hete csapatom folyamatosan és egyre jobban beszippant.A különböző bolygók atmoszférája és élővilága nagyon egyedi.A panoráma továbbra is lenyűgöz.Egyik nap Shepivel való Skype-olásomkor éppen mondom Shepinek,hogy egyes bolygók területe akkora,hogy szinte elveszik benne az ember.Én általában úgy hagyok el egy bolygót,hogy a küldetések mindegyikét megcsinálom,semmit nem hagyok magammögött.Azt mondanom sem kell,hogy ezzel a játszásmóddal rengeteg időt öl bele az ember és azzal elentétben hogy az órák úgy pörögnek nap mint nap mint ha percek ennének,a történetben alig haladok.Pont ugyan azt az érzést adja ez a játék mint a Zelda Breath of Wild.Eszméletlen mi időt lehet bele ölni.
Hogy hol tartok a játékban,tudja a rák,de volt szerencsém találkozni egy óriási három lábú polip szerű lénnyel,akivel legelöször a jeges bolygón futottam össze.Ott nagy nehezen legyőztem amire ő elhagyta a bolygót,jobban mondva csak keringett a bolygó körül az űrben.Ma ismént összefutottam ezzel az aranyos kis döggel egy másik bolygón,ahol már könnyebben vertem le mivel azóta a kis csapatom és jó magam is fejlődtünk...nem keveset.Jelenleg 24-es szinten van Ryder kisasszony a Tempest pedig immáron 6-os szintű.
Itt van az a Mátrix-ba feltünt polipszerű lény...



Ezt pedig csak úgy a játékból...




Kellemesen csalódtam a játékban megmondom őszintén,korábban semmittelenek és kissé unalmasnak találtam ezt a játékot,de mióta jobban rászántam az időt,azóta egyre jobban beszippant.Eszméletlen sok minden van ebben a részben,mind fejleszések,területek...stb.-t tekintve.Tényleg hatalmas tartalommal bír na.

Jah...és most,hogy rájöttem,hogyan lehet feltenni ide az oldalra képeket Xbox One-ról,végre valami hasonló módon tudom majd bemutatni a játékokat mint anno a WiiU-n.

[ Módosítva 2017 júl 25 k , 09:58 ]
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.2269 másodperc, 0.1060 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 69. Memória használat: 1,679kb