masinák

 

Fórumok
Első élményem a Wii-vel
Wii Hungary!  Fórumok  Wii ...  Általánosságban a Wii-ről
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:       >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Mateo
2011 febr 06 v , 10:56

Regisztrált tag #2822
Regisztrált: 2010 nov 06 szo , 07:19
Üzenetek: 64
Milyen volt amikor elösször láttátok/próbáltátok a Wii-t ?Miért döntöttetek pont a Wii melett ?
Vissza az elejére
huxley
2011 febr 07 h , 03:38

Regisztrált tag #3295
Regisztrált: 2011 jan 15 szo , 01:47
Üzenetek: 4
Én egy barátomnál láttam először. A balance board tetszett meg benne, meg az az idióta program amiben egy madárral kell repülni szárnycsapásokat imitálva Sport Fit izé. Előtte nem sokra tartottam az ilyesmit. Sohasem volt konzolom. Meg a gyerekeknek is jó lesz - gondoltam, és nem csalódtam, szeretik.
Mondjuk némely program tragikusan gyenge, még jó, hogy ki lehet próbálni őket a vétel előtt. Softmod és társai. Ami tetszik azt pedig meg szoktam venni.
Vissza az elejére
KikiGames
2011 febr 07 h , 09:45

Regisztrált tag #3335
Regisztrált: 2011 jan 22 szo , 08:49
Üzenetek: 2093
Én megláttam a neten, és azt mondtam magamban, hogy kell!
Még SOHA nem láttam akkor wii-t élőben!
Ki sem kellet próbálnom ahoz hogy megvegyem, egyből megtetszett! Megkaptam, Wii Sport-al eggyütt, és egy napig csak azzal játszottam, másnap már usb loader-ről játszottam a játékokat! Persze nem szerettem volna módolni, de sajna nem vagyok gazdag!
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2011 febr 08 k , 12:55
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Ahhoz,hogy megvedd az eredeti játékot nem kell gazdagnak lenned.Én sem vagyok gazdag, mégis megtudom venni az eredeti játékot.Egy dolog kell hozzá, munkahely.
Amúgy,hogy a témánál is maradjak,én a kezdetek óta Nintendo párti vagyok.Gyerek koromban unoka testvéremnél megláttam a GameBoy-t,akkor lettem szerelmes a Nintendo-ba.Azután megkaptam a NES-t,amivel jól elvoltam.Késôbb jött a SNES láz,ami sokáig nagyon nagy kedvenc volt.Ezt követte a Nintendo64,majd az életem elsô saját pénzembôl vásárolt konzolja jött,ami nem volt más mint a GameCube.Második nagy kedvencnek számított akkoriban. (Mellesleg azt hozzá tenném,hogy a szüleim sem gazdagok,általában mindig másra kellett a pénz és a konzol csak a legvégén jöhetett szóba,amit az öregem sohasem díjjazott.A NES-hez olyan kazim volt,ami Nintendo kompatibilis volt és több játék volt rajta.A SNES-hez csak egy játékom volt,ami ráadásul nem is tetszett.N64-hez szintén csak egy játékom volt,ami már tetszett (Turok 2),csak ahhoz meg nem volt plusz kütyüm,amivel eltudtam menteni az állást.Szóval elég gáz volt nélküle.Ami a NES-es idôszaktól a N64-esig kárpótolt az a játék kölcsönzô volt,szinte minden hétvégén hoztam játékot a kis masinámba.
Ahhoz,hogy megvedd az eredet játékot az kell még,hogy ne sajnáld a pénzed azért a játékért amelyik tetszik és tudj várni rá,amíg összejön rá a pénzed.)
Aztán jött a Wii.2008 karácsonyán döntöttem úgy,hogy megveszem.Elôbb is megszerettem volna már venni csak nem volt rá pénzem.Amikor elôször megláttam a Wii mozgásérzékelôs irányítóját,rögtön felkeltette az érdeklôdésem.Ami nekem még szintén nagyon bejött az a grafika.Ugyebár GameCube után nagyon észrevehetô volt a különbség.
Láttam a rivális konzolokat miket produkáltak már akkoribanis,de én kitartottam a Nintendo mellett egészen a kezdetektôl a mai napig és nem bántam meg és nem is fogom soha,amíg Ninitendo a Nintendo.
Vissza az elejére
Weboldal
KikiGames
2011 febr 08 k , 02:01

Regisztrált tag #3335
Regisztrált: 2011 jan 22 szo , 08:49
Üzenetek: 2093
Norbi(HUN)
Tudom hogy munkahely kell hozzá hogy legyen pénzem arra hogy magamnak vehessek cuccokat!
De nem tudom hova vennének fel 14 évesen?! :D
Amúgy én sem bántam meg hogy a Nintendo mellet döntöttem! Próbálkozhatnak bármivel a riválisak, akkor sem fogják megelőzni a LEGJOBBAT!

[ Módosítva 2011 febr 08 k , 02:05 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2011 febr 08 k , 04:26
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
KikiGames írta ...

Megkaptam, Wii Sport-al eggyütt, és egy napig csak azzal játszottam, másnap már usb loader-ről játszottam a játékokat! Persze nem szerettem volna módolni, de sajna nem vagyok gazdag!



Én erre írtam,hogy legyen türelmed várni egy eredeti játékra.Jelen helyzetedben,mivel csak 14 éves vagy nem marad más lehetôséged a szülôknél,mint az ártatlan tágra nyílt szem.
Amúgy,ha én a te helyzetedbe lennék,akkor sem mod-oltam volna a Wii-met. (Ez csak az én személyes véleményem,senki ne vegye magára!)
Vissza az elejére
Weboldal
tutajkk
2011 febr 09 sze , 08:49

Regisztrált tag #1584
Regisztrált: 2010 jan 12 k , 10:46
Lakóhely: Budapest
Üzenetek: 770
Én leginkább a játékok miatt vettem meg a Wiit. Az összes közül a Super Smash Bros. Brawl volt ami leginkább késztetett rá. De a Mario Galaxy és a Mario Kart is nagyon megtetszett mikor az első videókat láttam róluk. Sajnos ezeket nem tudtam sehol kipróbálni, a Wii Sports meg nem gyakorolt valami nagy hatást rám, mikor próbáltam. Amelyik játékot lehet azt általában GC kontrollerrel irányítom most is.
Vissza az elejére
Bandi995
2011 febr 11 p , 09:37

Regisztrált tag #1516
Regisztrált: 2010 jan 05 k , 07:33
Üzenetek: 97
Én első körben kaptam hozzá gh-t djh-t meg a zeldát és a wii play-t és megmondom őszintén, rá egy hétre megkaptam apukámtól elő szülinapi ajándékként (mert nem is volt messze) egy 160 gb-s vinyót. Azt mondta: próbáld meg hátha komptibilis a softmoddal ,mondtm, oké... Megcsináltam, rá a gémeket és karácsony után 2 héttel már volt 2x game a vinyón. Ennyi. Nem vagyok gazdag. nincs pénzem és nem is akarok költeni játékra, csak ha olyan cím. Amit kaptam hozzá, azért kértem ,mert sztem azok a legjobbak. De bevallom, egy dolog 100x jobb az eredeti lemezes játékokban: lehet, ha a zelda nem lenne meg dvd-n az első vagy második nehéz pontnál azt mondtam volna, hogy: Letöltött, hagyom azt kész.... Sok játékommal így vagyok, de ezzel nem ,mert a dvd kéztet arra, hogy berakjam a gépbe és játszak vele.... nah hát sztem ezért jó az eredeti játék. De most nincs pénzem semmilyen játékra, ugyanis év végén NGP!!!!!!!!!! Imádom
Vissza az elejére
waxxer
2011 aug 17 sze , 01:06

Regisztrált tag #3695
Regisztrált: 2011 jún 29 sze , 01:22
Üzenetek: 152
nem talaltam neki jobb helyet es vegulis ez is egy elso elmeny.


Karacsonyra ekrezik egy kisebb, ujratervezett konzol, a Wii Family Edition.
Ugy terveztek, hogy kifejezetten fektetve kelljen hasznalni nem lesz GC kompatibilis és Wii Remote Plus, Nunchuck, Wii Sports, valamint Wii Party-val lesz csomagolva. Arrol egyelore nincs hir.
nagyobb kepek:
{link}
{link}
forras
{link}
Vissza az elejére
MongooseNX71
2011 aug 17 sze , 01:10
Vendég

Kiherélt Wii.
Wii Slim.
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:       >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.1751 másodperc, 0.0607 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 73. Memória használat: 1,552kb